Aukce 47 / Největší zájem
1722
Pof.27C + 28C, Lev trhající okovy 15h zelená a 25h hnědá, ve 4-blocích, ŘZ 11½ : 10½; zoubkování označeno
Vyvolávací cena: Kč
ZT Matka s dítětem 50h, zkusmý tisk v oranžové barvě, luxusní střih, na známkovém papíru s lepem; zk. Vrba
Vyvolávací cena: Kč
ZT Matka s dítětem 50h, zkusmý tisk ve fialové barvě, luxusní střih, na našedlém papíru bez lepu; zk. Vrba
Vyvolávací cena: Kč
1734
ZT Matka s dítětem 75h, zkusmý tisk v černé barvě na bílém kartonovém papíru, ve 4-bloku, na zadní straně slepý tisk Hradčany 75h; zajímavé
Vyvolávací cena: Kč
1735
ZT Matka s dítětem 75h, zkusmý tisk v černé barvě na silném nažloutlém kartonovém papíru, ve 4-bloku; zk. Pit
Vyvolávací cena: Kč
1831
Pof.146C, 10h olivová, HZ 14, vodorovná krajová 2-páska, ležmý hřeben; vodorovný lom, označeno a zk. Mr, kat. 2.000Kč+
Vyvolávací cena: Kč
1833
Pof.147B, NEVYDANÁ známka 15h hnědá, ŘZ 13¾, dvojitý tisk; dv - vzadu v oblasti psaníčka nepatrná hnědá skvrnka, označeno a zk. Darmietzel BPP
Vyvolávací cena: Kč
1888
ZT hodnoty 90h, 2x krajový 4-blok, tisk v olivové a zelené barvě na zn. papíru s lepem
Vyvolávací cena: Kč
1920
Pof.174A, 200h modrá, ŘZ 13¾, 2ks, oba II. typ, světlý a tmavý odstín; kat. 700Kč
Vyvolávací cena: Kč
1958
1929 Pof.249x, 250x, Státní znak, hodnoty 10h a 20h v krajových 9-blocích na průsvitném papíru
Vyvolávací cena: Kč
1990
Pof.L1A, I. letecké provizorium 14Kč/200h, ŘZ 13¾, 2ks, výrazné barevné odstíny; zk. Wallner a Stu /světlá/, resp. Kar /tmavá/
Vyvolávací cena: Kč
1999
Pof.L4-6, II. letecké provizorium, hodnota 250/400h oba typy, svěží, 3ks zk. Gi, resp. Gi, Pofis
Vyvolávací cena: Kč
1927 Let-tiskopis adresovaný do Mnichova, vyfr. zn. Pof.L4, L5 + 150, 210, DR PRAHA 82 LETIŠTĚ/ 2.V.27, potvrzovací červené rámečkové raz. "Mit Luftpost befördert/ München 2"; malý formát, vzadu stopy po přilepení v exponátu
Vyvolávací cena: Kč
2010
1931-37 sestava 5ks celistvostí 1. letů s příležitostnými raz., vše vyfr. zn. III. let. emise: obsahuje mj. 1. let PRAHA - KARLOVY VARY; dále lety PRAHA - MORAVSKÁ OSTRAVA a MORAVSKÁ OSTRAVA - PRAHA, PRAHA - MARSEILLE a ZLÍN - PIEŠŤANY; bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
2016
1937 Let-dopis do USA vyfr. zn. Pof.L7 + 305 (2x), DR PRAHA 40/ 3.VI.37, vzadu tranzitní SR PARIS/ AVION/ 4.VI.37; lehce pomačkané okraje, obálka vlevo 8mm natržená
Vyvolávací cena: Kč
2029
1934 Pof.OT2 + OT3, partie retuší, u hodnoty 20h retuš za ZP 69 a ZP 35 (4-blok), u hodnoty 30h R81a (2x 4-blok) a R81c (2x 10-blok, různý odstín známek i přetisku); specialisty hledané
Vyvolávací cena: Kč
2037
1919 Pof.DL1-2vz, Ornamet 5h + 10h hnědoolivová, ŘZ 11½, přetisk VZOREC vlevo dolů, hodnota 10h dřívko v dolní perforaci
Vyvolávací cena: Kč
2043
1919 ZT Pof.DL1-14, Ornament 5h-2000h, sestava zkusmých tisků, obsahuje 6 černotisků, dále ZT 15h ve 4-bloku na obyčejném papíru, ZT 400h oranžová + 4-páska 5h s částečným obtiskem na lepu **
Vyvolávací cena: Kč
Pof.SO7A IIp, 20h karmínová, HZ 13¾ : 13½, II. typ příčky, ZP 9, TD 2, označeno a zk. Kar + Pof.SO7B STp, ŘZ 13¾, vodorovná 2-páska se spojenými příčkovými typ, dv - vlevo nahnědlé zoubky
Vyvolávací cena: Kč
2113
1919 RUSKO ČESKOSLOVENSKÉ VOJSKO / POLNÍ POŠTA 1B, fialové razítko na dopise vyfr. ruskou zn. 35k, podací DR JEKATĚRINBURK 19.5.19, zaslaném na Velitelství čs. vojsk v Irkutsku, KVP stopy poštovního provozu, chybí zadní klopa, zk. Majer
Vyvolávací cena: Kč
2118
1919 RUSKO lístek PP s dvojkruhovým útvarovým raz. VELITEL 2. BATERIE 2. SAMOSTATNÉ TĚŽKÉ DĚLOSTŘELECKÉ DIVIZION se lvem, adresovaný do ČSR dle textu 30.6.1919, razítko ČS. ČK a DR PRAHA - HRAD 26.X.19; mírně zašlé 2 okraje, pěkné otisky
Vyvolávací cena: Kč
2123
1920 RUSKO Program výletu a sportovní slavnosti pořádané vracejícími čs. vojíny do vlasti na lodi "President Grant" z Vladivostoku do Terstu, v Kolombu na Cejloně 20.5.1920, mj. veiltelem tohoto transportu byl gen. Syrový; přehyby
Vyvolávací cena: Kč
1917 RUSKO sestava 2ks běžných dopisnic hodnoty 3k adresovaných na českého důstojníka z období před zřízením samostatné čs. polní pošty, 1x s fialovým 2-kruhovým raz. ZAPASNOJ BATALION 3-GO ČECHO - SLOVACKO TATRANSKOGO POLKA / DLJA PAKETOV, adresát zde již příslušníkem 8. Čs. střeleckého pluku, dle textu ze dne 30.9.17, druhý lístek na stejného adresáta s fialovým 2-kruhovým raz. ZAVDYVAYUSCHIJ VOENNOPLENYMI 574 DRUŽINY / PRI 574 DRUŽINY, doplněno neúplným otiskem DR PESJANKA 7.2.17; bez poškození, luxusní otisky útvarových razítek, dekorativní kusy - malý výskyt!
Vyvolávací cena: Kč
2132
1918-19 sestava 4ks původních čb fotopohlednic, 1x M. R. Štefánik při návštěvě na Sibiři, 1x portrétní fotografie + portrétní fotografie R. Gajdy + velitel 1. střelecké Husitské divize plukovník Švec; celkově dobrý stav, zajímavé
Vyvolávací cena: Kč
2135
Vyvolávací cena: Kč
2141
1928-38 sestava 2ks prošlých obálek s dekorativními přítisky firmy Emka v Praze na uherské salámy a pražské šunky + přítisk Hraničářského pluku v Hlučíně; bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
2174
1938 RUMBURG sestava 3ks výstřižků s vylepenými zn. Mi.3, 5, 6, 8, 27, 29, všechny s přetiskem "Wir sind frei!"; vše zk. Brunel
Vyvolávací cena: Kč
2179
1938 RUMBURG Mi.25, Novinová 100H/9H s přetiskem Wir sind frei!, levý dolní rohový 15-blok s DČ; zk. Brunel, kat. min. 120€
Vyvolávací cena: Kč
1938 RUMBURG Mi.30, Novinová 100H/9H s přetiskem Wir sind frei!, pravý dolní rohový 15-blok s DČ, pravá svislá trojice známek s vyhnutou svastikou; zk. Brunel, kat. min. 252€
Vyvolávací cena: Kč
2184
1938 RUMBURG Mi.41I, Doplatní 100/50h, 6-blok s přetiskem "Wir sind frei!", všech 6 zn. se svastikou vyhnutou vpravo (+ 100%) + DV - přerušený hákový kříž; zk. kat. 336€+
Vyvolávací cena: Kč
2210
1940 AS9a, aršík Praga 1938, výstava NY 1940, černý text i znak, včetně původních destiček; drobné zvlnění
Vyvolávací cena: Kč
1940 AS9b, aršík Praga 1938, výstava NY 1940, černý text a červený znak, včetně původních destiček; drobné zvlnění
Vyvolávací cena: Kč
2213
1940 AS9c, aršík Praga 1938, výstava NY 1940, zelený pavilon na kupónu, černý text a zelený znak; pouze drobná vynechávka lepu
Vyvolávací cena: Kč
1940 AS9d, aršík Praga 1938, výstava NY 1940, černý text a modrý znak, včetně původních destiček; drobné smítka v papíru
Vyvolávací cena: Kč
2217
1940 AS9e, aršík Praga 1938, výstava NY 1940, zelený pavilon na kupónu, černý text a zlatý znak; pouze mírně omačkaný levý dolní růžek
Vyvolávací cena: Kč
2229
1939 sestava 2ks dopisů adresovaných do Francie: a) vyfr. zn. Pof.305, 338 (2x), SR PRAHA 25/ 23.VI.39 a červené 1-kruhové raz. "D.K./ Praha 25", KVP; b) R-dopis vyfr. zn. Pof.312, DR PRAHA 15/ 23.VII.39 a fialové 1-kruhové raz. "D.K./ Praha ?"; jednoznámkové frankatury do ciziny jsou ojedinělé!
Vyvolávací cena: Kč
2232
1939 Pof.1-19, 2x kompletní série přetiskové emise, 1x bez stopy po nálepce + 1x série se stopou po nálepce, část zk. Gi
Vyvolávací cena: Kč
2245
1939 Pof.11, Mukačevo 1,20Kč, levý dolní rohový 4-blok s DČ 1A, s úzkým okrajem ze 100ks archu, zk. Pit
Vyvolávací cena: Kč
2246
1939 Pof.11, Mukačevo 1,20Kč, pravý dolní rohový 4-blok se širokým okrajem z 50ks archu, luxusní, malý výskyt
Vyvolávací cena: Kč
2247
Pof.12, Bánská Bystrica 1,50Kč, sestava 3ks rohových 4-bloků bez napichových bodů, pravý dolní zk. Gi, kat. 1.400Kč
Vyvolávací cena: Kč
2248
Pof.13, Kutná Hora 1,60Kč, sestava 4 rohových kusů tvořící miniaturu, ze 100ks archů; 2x zk. Gi, pravý horní roh původní lehký ohyb v papíru, kat. 1.950Kč
Vyvolávací cena: Kč
1939 Pof.17KPh, Poděbrady 4Kč, levý horní rohový 4-blok s jedním kupónem; velmi pěkný kus, zcela drobné ohyby
Vyvolávací cena: Kč
1939 Pof.18 VV, Olomouc 5Kč, svislá 2-páska s výrobní vadou přetisku - velká skvrna černé přetiskové barvy na spodní zn.; ojedinělé
Vyvolávací cena: Kč
2305
1941 Pof.SL1-12, Služební I., sestava pravých a levých rohových kusů s DČ 1-41, hodnoty 30h, 50h a 1,20K s DČ 2-43
Vyvolávací cena: Kč
2306
1941 Pof.SL1DV, I. vydání 30h světle hnědá, 6-blok s levým okrajem a výraznou DV - vyštípnutý pravý ozdobný oblouk v dubové ratolesti + celistvost vyfr. dvojicí 30h zn. se stejnou DV (ZP 32), SR PRAHA 1/ 28.V.41
Vyvolávací cena: Kč
1944 GHETTO TEREZÍN lístek adresovaný do Švýcarska, vyfr. německou zn. 15Pf AH, SR BERLIN - CHARLOTTENBURG 25.7. + DR BERLIN W62/ 2.8.44, přídavné 2-řádkové raz. "Rückantwort nur auf ..... " a cenzurní raz.; text ze dne 24.4.44, odesílatel E. R., Langestrasse 13, pěkný stav
Vyvolávací cena: Kč
2340
1944 GHETTO TEREZÍN předtištěný lístek adresovaný do Vídně, "Poděkování za balík", vyfr. protektorátní zn. 30h AH, SR PRAG 2/ 8.V.44, rukopisně datováno 12.4.1944, bez cenzurních raz.; hezká jakost
Vyvolávací cena: Kč
2443
1945 FRÝDEK, LIBČICE NAD VLTAVOU, KOSTELEC NAD ORLICÍ, sestava 7ks nepoužitých protektorátních dopisnic a 1 lístek s nalepenou zn., různé přetisky a dopisnice; bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
2444
1945 FRÝDEK, LIBČICE NAD VLTAVOU, sestava 3ks nepoužitých protektorátních zálepek s přetisky, Frýdek 2x rúzný přetisk, DR FRIEDECK 2.V.45 a LIBČICE N. VLTAVOU 9.V.45; bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
2450
1945 POŠTOVNÉ PAUŠALOVÁNO dopis bez frankatury, vylomené protektorátní SR PRAHA 25/ 18.V.45 v červené barvě, 2 různá raz. "ÚSTAV PRO PÉČI O PŘISTĚHOVALCE ...."; zajímavá celistvost, hezká jakost
Vyvolávací cena: Kč
2480
1949 ZT Pof.511, IX. sjezd KSČ 1,50Kčs, zkusmý tisk - otisk kompletní rytiny v šedočerné barvě, na slabším papíru bez lepu
Vyvolávací cena: Kč
2481
1949 ZT Pof.523, Den horníků 3Kčs, zkusmý tisk - otisk kompletní rytiny v černé barvě a tenkém bílém papíru bez lepu; zk. Kar
Vyvolávací cena: Kč
2482
1949 ZT Pof.531, J. V. Stalin 1,50Kčs, zkusmý tisk - otisk původní rytiny v definitivní šedozelené barvě, na slabě nažloutlém papíru bez lepu
Vyvolávací cena: Kč
2483
1950 ZT Pof.531, Fibich 3Kčs, zkusmý tisk - otisk definitivní rytiny v šedočerné barvě, na slabě našedlém papíru bez lepu; zk. Kar
Vyvolávací cena: Kč
2484
1950 ZT Pof.550, II. kongres Mezinárodního svazu studenstva 1,50Kčs, sestava 2ks zkusmých tisků - otisků rytin v černé barvě na hlazeném papíru bez lepu, 1x ještě nedokončená a 1x definitivní rytina; oba ZT zk. Kar
Vyvolávací cena: Kč
2488
1950 ZT Pof.570, Sjezd SČSP 5Kčs, zkusmý tisk - otisk definitivní rytiny v šedočerné barvě, na slabě našedlém papíru bez lepu; zk. Kar
Vyvolávací cena: Kč
2490
1951 ZT Pof.623, P. Jilemnický 1,50Kčs, zkusmý tisk - otisk definitivní rytiny v tmavě hnědé barvě, na nažloutlém papíru bez lepu; zk. Kar
Vyvolávací cena: Kč