Aukce 47 / Ostatní sběratelské obory / Propagační nálepky a kartičky

175290 - 1925 MUCHA Alfons, 20h nálepky ve prospěch spolku Pro pé
1925 MUCHA Alfons, 20h nálepky ve prospěch spolku Pro péči o sirotky, sestava 8ks v různých barvách
Vyvolávací cena:
175000 - 1940? ITÁLIE sešitek s vlepenými 10ks propagačních nál
1940? ITÁLIE sešitek s vlepenými 10ks propagačních nálepek v zelené barvě, vydaný organizací UNPA (Unione Nazionale Protezione Antiaerea), č. "A./XIII"; na zadní straně propagační text končící slovy "é dovere di buon italiano cioé di fascista" (= dobrý Ital má povinnost být fašista); 1 nálepka vpravo dole poškozena
Vyvolávací cena:
176020 - 1870-1930 [SBÍRKY]   mimořádná sbírka kolorovaných lit
+102
1870-1930 [SBÍRKY] mimořádná sbírka kolorovaných litografických reklamních kartiček, obalů od sirek, doutníků apod. od různých firem francouzské provenience, vše s reklamními motivy, převážně reklamy s námětem vlajek, erbů, známek, mincí i bankovek atd.; vše uloženo v 5 velkých albech na pohlednice, zcela ojedinělá nabídka podobného rozsahu, u nás zcela výjimečné!
Vyvolávací cena: