Aukce 48 / Pohlednice

178700 - 1920 KRKONOŠE - Sněžka, koláž Sněžka v budoucnosti; n
1920 KRKONOŠE - Sněžka, koláž "Sněžka v budoucnosti"; neprošlá, luxusní stav
Vyvolávací cena:
178699 - 1898 VARNSDORF (Warnsdorf) - pohled na rozhlednu Špičák v
1898 VARNSDORF (Warnsdorf) - pohled na rozhlednu Špičák v zimě, kolorovaná litografie; DA, neprošlá, na výšku, velmi dobrý stav
Vyvolávací cena:
177099 - 1910 JANŠTÝN - dělnická koláž Buď práci čest! s poh
1910 JANŠTÝN - dělnická koláž "Buď práci čest!" s pohledem na sklárnu v Janštýně, kolorovaná, prošlá bez poškození
Vyvolávací cena:
178286 - 1915 JIHLAVA (Iglau) - okénková pohlednice města Jihlavy,
1915 JIHLAVA (Iglau) - okénková pohlednice města Jihlavy, zajímavé záběry tramvaje, ulice, kroje atd., barevná, lakovaná; prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena:
177101 - 1910 NÁDRAŽÍ POČÁTKY - ŽIROVNICE - 2-okénková čb po
1910 NÁDRAŽÍ POČÁTKY - ŽIROVNICE - 2-okénková čb pohlednice s nádražím a drezínou, dolní záběr na místní restauraci; prošlá, velmi lehký lom v pravém dolním rohu
Vyvolávací cena:
176751 - 1918 MORAVSKÁ OSTRAVA  - oslava osvobození česko-slovensk
1918 MORAVSKÁ OSTRAVA - oslava osvobození česko-slovenského národa v Mor. Ostravě 10.XI.18, čb, poštovně prošlá, navíc vyplacena v hotovosti, raz. "Franko hotově zaplaceno" + DR MOR. OSTRAVA 1/ 24.XII.18; pěkný stav
Vyvolávací cena:
177095 - 1906 KOJETÍN - pijácká koláž, létající sud s pohlede
1906 KOJETÍN - pijácká koláž, létající sud s pohledem na město, kolorované, prošlé
Vyvolávací cena:
177091 - 1910 TŘEBÍČ - zimní koláž se sněhulákem a celkovým
1910 TŘEBÍČ - zimní koláž se sněhulákem a celkovým pohledem na město, kolorované, lakované; bezvadný stav
Vyvolávací cena:
174123 - 1900 ÚSTÍ NAD ORLICÍ - sestava 2 různých dopisních pap
1900 ÚSTÍ NAD ORLICÍ - sestava 2 různých dopisních papírů s barevnými litografiemi pohledů na město; luxusní stav, zajímavé
Vyvolávací cena:
174124 - 1900 ÚSTÍ NAD ORLICÍ - sestava 2 různých dopisních pap
Vyvolávací cena:
174125 - 1890-1900 ÚSTÍ NAD ORLICÍ - sestava 2 různých dopisníc
1890-1900 ÚSTÍ NAD ORLICÍ - sestava 2 různých dopisních papírů s tiskem v hnědé barvě, 1x náměstí, 1x radnice a kostel; luxusní stav, zajímavé
Vyvolávací cena:
176735 - 1900 ÚSTÍ NAD ORLICÍ - sestava 7ks dopisních papírů s
1900 ÚSTÍ NAD ORLICÍ - sestava 7ks dopisních papírů s barevnými litografiemi pohledů na město + 5x dopisní papír s tiskem v hnědé barvě (náměstí); zachovalý stav, zajímavý konvolut, nízká vyvolávací cena
Vyvolávací cena:
177093 - 1910 LUHAČOVICE - Polenkova restaurace, kolorované; prošl
1910 LUHAČOVICE - Polenkova restaurace, kolorované; prošlá, bez poškození
Vyvolávací cena:
177103 - 1920 UŽHOROD - synagoga, jednozáběrová, barevná; prošl
1920 UŽHOROD - synagoga, jednozáběrová, barevná; prošlá, bez poškození
Vyvolávací cena:
176827 - 1910 FAERSKÉ OSTROVY - sestava 5ks starých pohlednic z té
1910 FAERSKÉ OSTROVY - sestava 5ks starých pohlednic z této vzácné destinace, mj. 2x Thorshaven
Vyvolávací cena:
176789 - 1891 GROSSGLOCKNER  dopisnice 2Kr hnědá 1890, jako předb
1891 GROSSGLOCKNER dopisnice 2Kr hnědá 1890, jako "předběžná" pohlednice, tisk Consée, München, DR SCHMITTENHOHE, zasláno do Holandska, známka 3Kr chybí, jinak bezvadné
Vyvolávací cena:
177883 - 1920-25 [SBÍRKY]   MAROKO, ALŽÍRSKO, sestava více jak 12
1920-25 [SBÍRKY] MAROKO, ALŽÍRSKO, sestava více jak 120ks neprošlých pohlednic z francouzských kolonií, zajímavé záběry z míst dislokace Cizinecké legie jako SIDI BEL ABBES, TLEMCEN, MEKNÉS, OUDJADA, ORAN atd., pochází z pozůstalosti po čs. příslušníku Francouzské cizinecké légie; bez poškození
Vyvolávací cena:
174105 - 1900 ŠVÁB Josef  č. 38A, dvoustránkový dopisní papír
1900 ŠVÁB Josef č. 38A, dvoustránkový dopisní papír s předtištěným textem; vynikající stav
Vyvolávací cena:
174106 - 1900 ŠVÁB Josef  č. 68A, dvoustránkový dopisní papír
1900 ŠVÁB Josef č. 68A, dvoustránkový dopisní papír bez textu; luxusní stav
Vyvolávací cena:
177880 - 1926 vojenské osobnosti ČSR, soubor 21ks pohlednic s portr
1926 vojenské osobnosti ČSR, soubor 21ks pohlednic s portréty generálů a velitelů Čs. generálního štábu, obsahuje: gen. Syrový, Weinerek, Drobný, Podhajský, Šnejdárek, Weis, Vojcechovski, Prachala, Wittmann, Bílý, Krejčí, Richtrmoc, Hanák, Petřík, Škvára, Šindelář, Kadlec, Köppl, Škvor, ministr NO Udržal a vrchní velitel T.G. Masaryk; neprošlé, bez poškození
Vyvolávací cena:
178883 - 1910-20 FRANCIE   sestava 12ks pohlednic s prvními letadly,
1910-20 FRANCIE sestava 12ks pohlednic s prvními letadly, mj. Blériot, W. Wright, Delagrange atd.; zajímavý motiv, celkově dobrý stav
Vyvolávací cena:
178063 - 1913 ZEPPELIN LZ 11 Viktoria Luise, čb oficiální pohledni
1913 ZEPPELIN LZ 11 "Viktoria Luise", čb oficiální pohlednice, přistání vzducholodi; na zadní straně PR, dobrý stav, zajímavé
Vyvolávací cena:
178281 - 1917 rakouský hydroplán v letu, jednozáběrová barevná
1917 rakouský hydroplán v letu, jednozáběrová barevná pohlednice, prošlá, mírně omačkané růžky
Vyvolávací cena:
177882 - 1934 Hydroplány - Jugoslávie,  fotopohled 4 kotvících ju
1934 Hydroplány - Jugoslávie, fotopohled 4 kotvících jugoslávských dvouplošných hydroplánů, prošlé, bez poškození
Vyvolávací cena:
178698 - 1938 BŘECLAV (Lundenburg) - pohled na bunkr a most; čb fot
1938 BŘECLAV (Lundenburg) - pohled na bunkr a most; čb fotopohlednice, neprošlá, zajímavé
Vyvolávací cena:
178701 - 1937-44 A.H. - sestava 2ks Cartes-maximum, mj. 1x s PR KRAFT
1937-44 A.H. - sestava 2ks Cartes-maximum, mj. 1x s PR KRAFT DURCH FREUDE 20. APRIL 1937; velmi dobrý stav, zajímavé
Vyvolávací cena:
178470 - 1938 TAG DER DEUTSCHEN KUNST propagandistická pohlednice; n
1938 "TAG DER DEUTSCHEN KUNST" propagandistická pohlednice; neprošlá, vzadu PR, zajímavé
Vyvolávací cena:
178563 - 1938 Návštěva A. Hitlera v Římě; 12 pohlednic z vojens
1938 Návštěva A. Hitlera v Římě; 12 pohlednic z vojenské přehlídky na počest A.H., 1x detail tribuny s Hitlerem, Mussolinim, Himmlerem, Hessem aj., vydání římského "Instituto Nazionale Luce"; kompletní a velmi vzácný set!
Vyvolávací cena:
178463 - 1938 REICHSPARTEITAG GROSSDEUTSCHLAND NÜRNBERG 1938  propag
1938 REICHSPARTEITAG GROSSDEUTSCHLAND NÜRNBERG 1938 propagandistická pohlednice se zlatou orlicí; prošlá, PR, vzácné
Vyvolávací cena:
178469 - 1939 sestava 2 propagandistický oficiálních pohlednic, mj
1939 sestava 2 propagandistický oficiálních pohlednic, mj. 1x Reichsparteitag Nurnberg 1939; neprošlé, perfektní stav
Vyvolávací cena:
178468 - 1939-40 ...DEN WIR FAHREN GEGEN ENGLAND  sestava 2 propagand
1939-40 "...DEN WIR FAHREN GEGEN ENGLAND" sestava 2 propagandistických pohlednic, letadla Junkers Ju 87 "Štuka"; prošlé, zajímavé
Vyvolávací cena:
178471 - 1940 GERD VON RUNDSTEDT (1875-1953), generál polní maršá
1940 GERD VON RUNDSTEDT (1875-1953), generál polní maršál, oficiální pohlednice, autor W. Willrich; neprošlá, zajímavé
Vyvolávací cena:
178475 - 1942 GENERAL GOUVERNEMENT/  2. JAHRE NSDAP KRAKAU 15.VIII.19
1942 GENERAL GOUVERNEMENT/ 2. JAHRE NSDAP KRAKAU 15.VIII.1942 propagandistická pohlednice; neprošlá, PR, bezvadný stav, zajímavé a vzácné
Vyvolávací cena:
178696 - 1961 SSSR  Zákony mladých pionýrů, soubor 12 propagandis
1961 SSSR Zákony mladých pionýrů, soubor 12 propagandistických pohlednic, v původním obalu; zachovalý stav, zajímavé
Vyvolávací cena:
178215 - 1900-1920 ZIMA - SPORT  sestava 10ks pohlednic s motivem zim
1900-1920 ZIMA - SPORT sestava 10ks pohlednic s motivem zimních aktivit, mj. jízda na saních, skoky na lyžích, slalom apod.; mj. 1x DA, zachovalý stav
Vyvolávací cena:
178472 - 1936 IV. Zimní olympijské hry v Ga-Pa, oficiální pohledn
1936 IV. Zimní olympijské hry v Ga-Pa, oficiální pohlednice; bezvadný stav, PR
Vyvolávací cena:
178473 - 1936 IV. Zimní olympijské hry v Ga-Pa, pohlednice Olympisc
1936 IV. Zimní olympijské hry v Ga-Pa, pohlednice "Olympischer Fackellauf"; bezvadný stav, PR
Vyvolávací cena:
178207 - 1900-1920 NOVOROČNÍ PŘÁNÍ  sestava 10ks novoročních p
1900-1920 NOVOROČNÍ PŘÁNÍ sestava 10ks novoročních pohlednic; převážně prošlé, zachovalý stav
Vyvolávací cena:
178212 - 1900-1920 VÁNOČNÍ PŘÁNÍ  sestava 10ks vánočních poh
1900-1920 VÁNOČNÍ PŘÁNÍ sestava 10ks vánočních pohlednic; mj. 6x DA, prošlé, zachovalý stav
Vyvolávací cena:
178210 - 1900-1920 PSI  sestava 10ks pohlednic s motivem Psi; převá
1900-1920 PSI sestava 10ks pohlednic s motivem Psi; převážně prošlé, zachovalý stav
Vyvolávací cena:

Aukce 48 / Pohlednice - Informace