Archiv aukcí / Aukce 48 / Pohlednice

Počet zobrazení: 4120
  Upřesněte podkategorii
Motiv
(23)
   Řazení:    |   Počet zobrazených položek:    |   Typ zobrazení:
  Zobrazení položek    [1-40 z 40]
Aukční čísloFotoJakPopisVyvolávací cenaRealizovaná cena
1296
178700 / 1296 - Pohlednice / Místopis / Česká republika / Krkonoše
1920 KRKONOŠE - Sněžka, koláž "Sněžka v budoucnosti"; neprošlá, luxusní stav
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Česká republika / Krkonoše, U:A5
750
+7,14%
1297
178699 / 1297 - Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Děčín
1898 VARNSDORF (Warnsdorf) - pohled na rozhlednu Špičák v zimě, kolorovaná litografie; DA, neprošlá, na výšku, velmi dobrý stav
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Děčín, U:A5
1298
177099 / 1298 - Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Jihlava
1910 JANŠTÝN - dělnická koláž "Buď práci čest!" s pohledem na sklárnu v Janštýně, kolorovaná, prošlá bez poškození
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Jihlava, U:A5
1299
178286 / 1299 - Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Jihlava
1915 JIHLAVA (Iglau) - okénková pohlednice města Jihlavy, zajímavé záběry tramvaje, ulice, kroje atd., barevná, lakovaná; prošlá, odřené růžky
1300
177101 / 1300 - Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Jihlava
1910 NÁDRAŽÍ POČÁTKY - ŽIROVNICE - 2-okénková čb pohlednice s nádražím a drezínou, dolní záběr na místní restauraci; prošlá, velmi lehký lom v pravém dolním rohu
+14,29%
1301
176751 / 1301 - Pohlednice / Místopis / Česká republika / Ostrava-město
1918 MORAVSKÁ OSTRAVA - oslava osvobození česko-slovenského národa v Mor. Ostravě 10.XI.18, čb, poštovně prošlá, navíc vyplacena v hotovosti, raz. "Franko hotově zaplaceno" + DR MOR. OSTRAVA 1/ 24.XII.18; pěkný stav
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Česká republika / Ostrava-město, U:A5
1302
177095 / 1302 - Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Přerov
1906 KOJETÍN - pijácká koláž, létající sud s pohledem na město, kolorované, prošlé
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Přerov, U:A5
1303
177091 / 1303 - Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Třebíč
1910 TŘEBÍČ - zimní koláž se sněhulákem a celkovým pohledem na město, kolorované, lakované; bezvadný stav
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Třebíč, U:A5
+10,00%
1304

F:1
1900 ÚSTÍ NAD ORLICÍ - sestava 2 různých dopisních papírů s barevnými litografiemi pohledů na město; luxusní stav, zajímavé
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Ústí nad Orlicí, U:A4
850
+6,25%
1305

F:1
850
+6,25%
1306

F:1
1890-1900 ÚSTÍ NAD ORLICÍ - sestava 2 různých dopisních papírů s tiskem v hnědé barvě, 1x náměstí, 1x radnice a kostel; luxusní stav, zajímavé
750
+7,14%
1307

F:1
1900 ÚSTÍ NAD ORLICÍ - sestava 7ks dopisních papírů s barevnými litografiemi pohledů na město + 5x dopisní papír s tiskem v hnědé barvě (náměstí); zachovalý stav, zajímavý konvolut, nízká vyvolávací cena
+10,00%
1308

1910 LUHAČOVICE - Polenkova restaurace, kolorované; prošlá, bez poškození
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Česká republika / okres Zlín - Luhačovice, U:A5
1309

1920 UŽHOROD - synagoga, jednozáběrová, barevná; prošlá, bez poškození
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Podkarpatská Rus, U:A5
1310

1910 FAERSKÉ OSTROVY - sestava 5ks starých pohlednic z této vzácné destinace, mj. 2x Thorshaven
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Evropa / Dánsko, U:A5
1311

1891 GROSSGLOCKNER dopisnice 2Kr hnědá 1890, jako "předběžná" pohlednice, tisk Consée, München, DR SCHMITTENHOHE, zasláno do Holandska, známka 3Kr chybí, jinak bezvadné
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Evropa / Rakousko / Rakousko, U:A5
1312

1920-25 [SBÍRKY] MAROKO, ALŽÍRSKO, sestava více jak 120ks neprošlých pohlednic z francouzských kolonií, zajímavé záběry z míst dislokace Cizinecké legie jako SIDI BEL ABBES, TLEMCEN, MEKNÉS, OUDJADA, ORAN atd., pochází z pozůstalosti po čs. příslušníku Francouzské cizinecké légie; bez poškození
Zařazeno : Pohlednice / Místopis / Ostatní cizina / Afrika, U:O5
1313

1900 ŠVÁB Josef č. 38A, dvoustránkový dopisní papír s předtištěným textem; vynikající stav
Zařazeno : Pohlednice / Motiv / Švábovky, U:A5
1314

1900 ŠVÁB Josef č. 68A, dvoustránkový dopisní papír bez textu; luxusní stav
650
650
1315

F:1
1926 vojenské osobnosti ČSR, soubor 21ks pohlednic s portréty generálů a velitelů Čs. generálního štábu, obsahuje: gen. Syrový, Weinerek, Drobný, Podhajský, Šnejdárek, Weis, Vojcechovski, Prachala, Wittmann, Bílý, Krejčí, Richtrmoc, Hanák, Petřík, Škvára, Šindelář, Kadlec, Köppl, Škvor, ministr NO Udržal a vrchní velitel T.G. Masaryk; neprošlé, bez poškození
Zařazeno : Pohlednice / Motiv / Osobnosti - domácí, U:A5
+112,50%
1316

F:1
1910-20 FRANCIE sestava 12ks pohlednic s prvními letadly, mj. Blériot, W. Wright, Delagrange atd.; zajímavý motiv, celkově dobrý stav
Zařazeno : Pohlednice / Motiv / Letecká doprava, U:A5
1317

1913 ZEPPELIN LZ 11 "Viktoria Luise", čb oficiální pohlednice, přistání vzducholodi; na zadní straně PR, dobrý stav, zajímavé
1318

1917 rakouský hydroplán v letu, jednozáběrová barevná pohlednice, prošlá, mírně omačkané růžky
1319

1934 Hydroplány - Jugoslávie, fotopohled 4 kotvících jugoslávských dvouplošných hydroplánů, prošlé, bez poškození
Bez příhozu
1320

F:1
1938 BŘECLAV (Lundenburg) - pohled na bunkr a most; čb fotopohlednice, neprošlá, zajímavé
Zařazeno : Pohlednice / Motiv / Čs. opevnění, U:A5
550
+10,00%
1321

1937-44 A.H. - sestava 2ks Cartes-maximum, mj. 1x s PR KRAFT DURCH FREUDE 20. APRIL 1937; velmi dobrý stav, zajímavé
Zařazeno : Pohlednice / Motiv / Propaganda - nacismus, U:A5
+40,00%
1322

1938 "TAG DER DEUTSCHEN KUNST" propagandistická pohlednice; neprošlá, vzadu PR, zajímavé
1323

F:1
1938 Návštěva A. Hitlera v Římě; 12 pohlednic z vojenské přehlídky na počest A.H., 1x detail tribuny s Hitlerem, Mussolinim, Himmlerem, Hessem aj., vydání římského "Instituto Nazionale Luce"; kompletní a velmi vzácný set!
1324

1938 REICHSPARTEITAG GROSSDEUTSCHLAND NÜRNBERG 1938 propagandistická pohlednice se zlatou orlicí; prošlá, PR, vzácné
+8,33%
1325

1939 sestava 2 propagandistický oficiálních pohlednic, mj. 1x Reichsparteitag Nurnberg 1939; neprošlé, perfektní stav
1326

1939-40 "...DEN WIR FAHREN GEGEN ENGLAND" sestava 2 propagandistických pohlednic, letadla Junkers Ju 87 "Štuka"; prošlé, zajímavé
1327

1940 GERD VON RUNDSTEDT (1875-1953), generál polní maršál, oficiální pohlednice, autor W. Willrich; neprošlá, zajímavé
1328

1942 GENERAL GOUVERNEMENT/ 2. JAHRE NSDAP KRAKAU 15.VIII.1942 propagandistická pohlednice; neprošlá, PR, bezvadný stav, zajímavé a vzácné
1329

F:1
1961 SSSR Zákony mladých pionýrů, soubor 12 propagandistických pohlednic, v původním obalu; zachovalý stav, zajímavé
Zařazeno : Pohlednice / Motiv / Propaganda - komunizmus, U:A5
1330

F:1
1900-1920 ZIMA - SPORT sestava 10ks pohlednic s motivem zimních aktivit, mj. jízda na saních, skoky na lyžích, slalom apod.; mj. 1x DA, zachovalý stav
Zařazeno : Pohlednice / Motiv / Sport, stolní hry, karty, U:A5
1331

1936 IV. Zimní olympijské hry v Ga-Pa, oficiální pohlednice; bezvadný stav, PR
1332

1936 IV. Zimní olympijské hry v Ga-Pa, pohlednice "Olympischer Fackellauf"; bezvadný stav, PR
1333

F:1
1900-1920 NOVOROČNÍ PŘÁNÍ sestava 10ks novoročních pohlednic; převážně prošlé, zachovalý stav
Zařazeno : Pohlednice / Motiv / Blahopřejné, U:A5
1334

F:1
1900-1920 VÁNOČNÍ PŘÁNÍ sestava 10ks vánočních pohlednic; mj. 6x DA, prošlé, zachovalý stav
1335

F:1
1900-1920 PSI sestava 10ks pohlednic s motivem Psi; převážně prošlé, zachovalý stav
Zařazeno : Pohlednice / Motiv / Zvířata, příroda, U:A5
+80,00%

SBĚRATEL
20.11.2017 14:10
:: ok ::