Aukce 48 / Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění

174191 - 1924-30 ČAPEK Josef (1887-1945), sestava 8 grafik titulníc
1924-30 ČAPEK Josef (1887-1945), sestava 8 grafik titulních stran knih (2x oboustranný dvoulist 31x23cm), mj. knihy K. Čapek: Krakatit, II. vydání; Anglické listy, II. vydání; Italské listy atd., dále např. E. Vachek: Pán světa atd.; zajímavé, velmi dobrý stav
Vyvolávací cena:
170679 - 1940-50 MLADÉ PROUDY - 5ks původních grafik českých um
1940-50 MLADÉ PROUDY - 5ks původních grafik českých umělců: Lev Šimák, M. Salcman, V.V. Novák, J. Želibský, B. Hoffstädter; celkem 5 grafických listů, všechny signovány tužkou, paspartovány, vloženy v originálním papírovém přebalu, vložen úvodní text Z. Kotíkové; vynikající stav, zajímavá nabídka
Vyvolávací cena:
172285 - 1921-50 sestava 5 grafických listů, mj.: Augustin Němejc
1921-50 sestava 5 grafických listů, mj.: Augustin Němejc (1861-1938), Antonín Homolka /1909-1964), František Bílek (1872-1941) atd. + grafický list Josefa Mánese: Náčrt závěrné kresby k Záboji a Slavoji, neotypie 1921; zajímavé
Vyvolávací cena:
178084 - 1878 RAKOUSKÉ ZEMĚ/ TYROLSKO, VORARLBERG  sestava 11ks gra
1878 RAKOUSKÉ ZEMĚ/ TYROLSKO, VORARLBERG sestava 11ks grafických listů, různá vyobrazení obyvatel, chromolitografie, autor G. Leutzsch; celkově zachovalý stav, zajímavé
Vyvolávací cena: