Aukce 49 / Pohlednice / Místopis
1518
1900 ZDICE - nádraží - jednozáběrová čb pohlednice s lokomotivou před nádražím, DA, prošlé s raz. VLP POST AMBULANCE No.34, bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
1910-30 BLAŽOVICE, ŽABČICE, KOVALOVICE, POHOŘELICE, JEHNICE, PODOLÍ, BEDŘICHOVICE, sestava 10 různých pohlednic z okolí Brna, z toho 2x Lito, 1x foto, zajímavá a hledaná místa
Vyvolávací cena: Kč
1520
1903 VYŠŠÍ BROD (Hohenfurt), soubor 3ks pohlednic s vodní elektrárnou fy Ignaz Spiro & Söhne, kreslený celkový pohled, pohled na budovu elektrárny a pohled do interiéru na turbíny, 2x DA, 1x prošlé; zachovalé, ve své době největší vodní elektrárna v Rakousko - Uhersku
Vyvolávací cena: Kč
1521
1900-1930 [SBÍRKY] TELČ sestava více jak 30 pohlednic (z toho několik fotografií) + 12-záběrové leporelo, záběry města, ulic, interiéry zámku apod.; zajímavý soubor
Vyvolávací cena: Kč
1523
1908 JUDAIKA - JOSEFOV - Staronová synagoga, kolorovaná jednozáběrová litografie, noční záběr v zimě, na výšku; prošlá, DA, ohyb, lehce omačkané růžky
Vyvolávací cena: Kč
1524
1901 PROSTĚJOV - kolorovaná koláž "štěstí", pohled na město; DA, prošlá
Vyvolávací cena: Kč
1525
1898 HOLÍČ (Holiczról, Holitsch) - 5-okénková zdobená litografie, zámek, staré náměstí, dostihy, celkový pohled; DA, lehce odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč