Aukce 49 / Pohlednice / Místopis

181839 - 1900 ZDICE - nádraží - jednozáběrová čb pohlednice s
1900 ZDICE - nádraží - jednozáběrová čb pohlednice s lokomotivou před nádražím, DA, prošlé s raz. VLP POST AMBULANCE No.34, bez poškození
Vyvolávací cena:
169917 - 1910-30 BLAŽOVICE, ŽABČICE, KOVALOVICE, POHOŘELICE, JEHN
1910-30 BLAŽOVICE, ŽABČICE, KOVALOVICE, POHOŘELICE, JEHNICE, PODOLÍ, BEDŘICHOVICE, sestava 10 různých pohlednic z okolí Brna, z toho 2x Lito, 1x foto, zajímavá a hledaná místa
Vyvolávací cena:
181843 - 1903 VYŠŠÍ BROD (Hohenfurt), soubor 3ks pohlednic s vodn
1903 VYŠŠÍ BROD (Hohenfurt), soubor 3ks pohlednic s vodní elektrárnou fy Ignaz Spiro & Söhne, kreslený celkový pohled, pohled na budovu elektrárny a pohled do interiéru na turbíny, 2x DA, 1x prošlé; zachovalé, ve své době největší vodní elektrárna v Rakousko - Uhersku
Vyvolávací cena:
181889 - 1900-1930 [SBÍRKY]  TELČ  sestava více jak 30 pohlednic (
1900-1930 [SBÍRKY] TELČ sestava více jak 30 pohlednic (z toho několik fotografií) + 12-záběrové leporelo, záběry města, ulic, interiéry zámku apod.; zajímavý soubor
Vyvolávací cena:
181874 - 1925 PLAŇANY - Plaňanská vzájemná pojišťovna; prošl
1925 PLAŇANY - Plaňanská vzájemná pojišťovna; prošlá, výborný stav
Vyvolávací cena:
181850 - 1908 JUDAIKA - JOSEFOV - Staronová synagoga, kolorovaná je
1908 JUDAIKA - JOSEFOV - Staronová synagoga, kolorovaná jednozáběrová litografie, noční záběr v zimě, na výšku; prošlá, DA, ohyb, lehce omačkané růžky
Vyvolávací cena:
181851 - 1901 PROSTĚJOV - kolorovaná koláž štěstí, pohled na m
1901 PROSTĚJOV - kolorovaná koláž "štěstí", pohled na město; DA, prošlá
Vyvolávací cena:
181848 - 1898 HOLÍČ (Holiczról, Holitsch) - 5-okénková zdobená
1898 HOLÍČ (Holiczról, Holitsch) - 5-okénková zdobená litografie, zámek, staré náměstí, dostihy, celkový pohled; DA, lehce odřené růžky
Vyvolávací cena:
181878 - 1910 PIEŠŤANY (Pöstyén) - nádraží; prošlá, lehce od
1910 PIEŠŤANY (Pöstyén) - nádraží; prošlá, lehce odřené růžky
Vyvolávací cena: