Aukce 49 / Ostatní sběratelské obory
1414
1920 ČSR I. sestava 12ks akcií v hodnotě 500Kč společnosti "TCHECOVERRE" české obchodní společnosti výrobců jabloneckého zboží v Jablonci nad Nisou, včetně talonů; bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
1415
1926 akcie Uhersko - české průmyslové banky, 2ks, 1x hodnoty 15Pengo a 1x 75Pengo, přitištěny čs. kolky hodnoty 2K a 10K; přehyby, bez bondů
Vyvolávací cena: Kč
1416
1926 Legitimace pro vstup na ustavující valnou hromadu Národní banky Československé; otvory z pořadače
Vyvolávací cena: Kč
1417
1929-47 sestava 4ks bankovních listin: Podílový list na 50Kč Občanské záložny na Král. Vinohradech z roku 1929, Slosovatelná vnitřní půjčka československé církve na 250Kč z roku 1932, Podílní list Pozemkového ústavu v Olomouci na 50K z roku 1941, Dluhopis na 50Kčs MNV v Josefově z roku 1947; pouze přehyby
Vyvolávací cena: Kč
1419
1922 Los České úvěrní a eskontní družstvo při Brněnské bance - Los čs. stavební prémie a los čs. ČK, doplněno plakátem na nákup Stavebních losů; pouze přehyby
Vyvolávací cena: Kč
1420
1925 MUCHA Alfons (1860–1939), los Věcné loterie Komenského; výborný stav
Vyvolávací cena: Kč
1421
1930 zajímavá sestava 5 losů IV. věcné loterie Družiny čsl. válečných poškozenců v Praze + 1x los Věcná loterie Stavebního družstva Švehlových domů v Praze, k tomu mj. reklamní plakát malého formátu s vyobrazením hlavních cen (automobil neb 100.000Kč) a herní plán; velmi dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
1510
1825 RAKOUSKO-UHERSKO cestovní pas "Reisepass" vydaný v Insbruku 24.5.1825; zachovalé, pouze přehyby
Vyvolávací cena: Kč
1511
1898-1927 VKLADNÍ KNÍŽKA Živnostenské banky, řada E, na jméno Jindřich Dufek a přihláška vkladů z prosince 1945; velmi dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
1512
1920-48 SOKOL konvolut sokolských artefaktů: 1x legitimace, 1x rukávová páska "Náčelnictvo", 1x odznak na klopu, 3x stužka, dále Zpěvníček sokolského žactva, Informační plán XI. Všesokolského sletu v Praze 1948, čb fotografie cvičenců atd.; zajímavý soubor
Vyvolávací cena: Kč
1513
1921 ZBROJNÝ LÍSTOK československý zbrojní pas, vydaný županem Novohradskej župy v Lučenci v roce 1921, na jméno Jozef Martinec, s vylepeným kolkem 2Kč/ 1919 na přední straně; bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
1514
1938 Jízdenka pro člena poslanecké sněmovny Národního shromáždění ČSR; zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
1515
1940 PROTEKTORÁT ČaM / zbrojní pas, "Waffenpass", vylepen kolek 8Kč 1938, vydáno v Mělníku; zachovalý stav
Vyvolávací cena: Kč
1516
1941-47 ČaM / ČSR II. LOVECKÉ LÍSTKY 2x roční honební lístek - 2 mutace - protektorátní + poválečný; dále tříletý lovecký lístek + legitimace Okresního mysliveckého spolku Československé myslivecké jednoty ve Velvarech; zajímavý soubor
Vyvolávací cena: Kč
1517
1945 PROTEKTORÁT ČaM / licence pro člena České ústřední jednoty velocipedistů, klub NSK C.O. Praha; zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
1547
1900 Cís.k. výsadní Knížete Ottingeske továrna ve Zbraslavi - šamotka Lahovice, skupinové foto zaměstnanců s výrobky, rozměr 12x15cm
Vyvolávací cena: Kč
1548
1902 MOTOCYKLY/ VILÉM MICHL - Továrna motorů, motorových kol a velocipedů ve Slaném, čb fotografie majitele továrny s dělníky a s motocyklem "ORION"; nejstarší továrna na kola a motocykly na území České republiky, v paspartě, výborný stav, mimořádná nabídka!
Vyvolávací cena: Kč
1549
1922 NEHODA VLAKU / čb fotografie vykolejení vlaku u Dolní Poustevny (Nieder-Einsiedel), záběr na přední část vlaku s lokomotivou
Vyvolávací cena: Kč
1550
1920 OH 1920/ FOTBAL československé národní mužstvo, stojící hráči Kolenatý - Sedláček - Vaník - Janda - Steiner - Seifert - Mazal - Hojer, sedící Káďa - Klapta - Plaček; čb fotografie, rozměr 13x8,5cm, zajímavé!
Vyvolávací cena: Kč
1551
1900-1930 PRAHA 2ks originál foto Zikmund Reach: "Černý pivovar" - zbourán v roce 1932, původně stál na Karlově náměstí; "Slavnosti Fidlovačky v Nuselském údolí" - které se konaly v 90. letech 18. století každoročně o Velikonoční středě; obě fotografie rozměru 18x13cm s firemním razítkem; bez poškození, sběrateli hledané
Vyvolávací cena: Kč
1552
1968 [SBÍRKY] Akt v české fotografii, vydal Orbis, Praha, průvodní text a kompletní soubor 15ks uměleckých aktů v originální obálce, autoři fotografií: Drtikol, Ludwig, Hák, Zych, Funke, Ehm, Hájek, Chochola; bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
1553
1920 ČSR propagační nálepky ve tvaru známek (dětská pošta), 2ks průhledných obálek vždy s 50ks nálepek zmenšených známek ČSR Husita a OR, Hanover a Sicílie v různých barvách s vloženým propagačním lístkem v češtině a němčině " Filatelisté! Ozdobte dopisy své těmito vkusnými známkami"; bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
1554
+18
1914-60 [SBÍRKY] velmi zajímavá sbírka nálepek s tématem Červený kříž, na 18 listech v kroužkovém zásobníku, z různých zemí jako R-U, Velká Británie, Německo, Itálie, Belgie atd., různé zajímavé série, bloky apod.; v tomto celku ojedinělá nabídka
Vyvolávací cena: Kč
1555
1982 sestava 5ks filmových plakátů na filmy: S tebou mě baví svět, Skřivánci na niti, Pohádky pod sněhem, Dobrodružství Robinsona Crusoe a Sonáta na jezerem, formát A3
Vyvolávací cena: Kč
1925 MUCHA Alfons (1860–1939), Russia Restituenda, litografie, plakát formátu 80x47cm; lehké přehyby, v horním okraji podlepené natržení cca 5cm, jinak dobrý stav, mimořádná nabídka!
Vyvolávací cena: Kč
1557
199? HERČÍK Josef (1922-1999), grafický list s motivem Praha - Národní divadlo a Pražský hrad, č.99/200, formát listu 18,5x14,5cm, ruční papír s průsvitkou, signováno; pěkné
Vyvolávací cena: Kč
1558
1935 JŮZL Jan (1905-1976), Žeň dřevorytů, soubor 6 grafik, vše s podpisem autora; zajímavé
Vyvolávací cena: Kč
1559
1902 MUCHA Alfons (1860–1939), Documents décoratifs Plate No.22, rozměr 33x45cm; bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
1560
1902 MUCHA Alfons (1860–1939), Documents décoratifs Plate No.49, rozměr 33x45cm; bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
1561
1922 MUCHA Alfons (1860–1939): ex libris Ni zisk, ni slávu, Dr. J. Scheiner; bezvadné + k tomu pohlednice se Scheinerovým portrétem (dle foto Langhans), odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
1562
1918 VOTRUBA Jaroslav (1889-1971), Prostějov, 10 dřevorytů; sestava 10 grafik Prostějova, nečíslovaný výtisk s podpisem autora, zajímavé
Vyvolávací cena: Kč
1563
1919 VOTRUBA Jaroslav (1889-1971), Z hanáckých měst, 12 dřevorytů; sestava 12 grafik, vše s podpisem, číslo 22, zajímavé
Vyvolávací cena: Kč
1564
1937 NĚMECKO / Učebnice pro autoškoly "Kraftfahrer im Verkehr", cca 150 barevných obrázků dopravních situací a značek, kapesní formát; vydal Reichsführer SS a šéf německé policie, tisk Bildgut-Verlag Essen 1937, dobře zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
1907 ATLAS MINERÁLŮ, A. Bernard, Praha, vydání 1907, obsahuje 26 nádherných tabulí s 396 kolorovanými obrazy nerostů, původní celoplátěná zdobená vazba, celkově velmi dobrý a zachovalý stav, mimořádná nabídka!
Vyvolávací cena: Kč
1566
1946 divadelní program hry "Přišel na večeři" divadla V+W s fotkami Jana Wericha i Jiřího Voskovce
Vyvolávací cena: Kč
Aukce 49 / Ostatní sběratelské obory - Informace
V této kategorii jsou zastoupeny sběratelské obory:
Akcie, obligace, šeky
Losy
Firemní účty a dopisy s reklamními přítisky
Legitimace
Fotografie
Propagační nálepky a kartičky
Grafika, umění
Knihy, časopisy
Další sběratelské obory