Aukce 50 / Filatelie / ČSR I. - ex POUR / Osvobozená republika 1920

184376 -  Pof.154C, 40h hnědá I. typ, levá horní vodorovná 2-pá
Pof.154C, 40h hnědá I. typ, levá horní vodorovná 2-páska s okraji, ležmý hřeben HZ 14; rohová zn. se stopou po nálepce, zk. a označeno Gi, Kar
Vyvolávací cena:
184080 -  Pof.154C ST, 40h hnědá, ležmý hřeben HZ 14, vodorovná
Pof.154C ST, 40h hnědá, ležmý hřeben HZ 14, vodorovná 2-páska se spojenými typy lístků, ZP 96-97/1; zk. Kar, kat. Pofis 10.000Kč kurzivou, kat. Merkur 15.000Kč
Vyvolávací cena:
183918 -  Pof.155A DV 1 + 156A DV 1, 50h červená a 50h zelená, 2x
Pof.155A DV 1 + 156A DV 1, 50h červená a 50h zelená, 2x 9-blok s DV "vajíčko v pase", ZP 39, 50h zelená s pravým okrajem; svěží, obě zk. Kar
Vyvolávací cena:
184049 -  Pof.155A TV2, 50h červená s levým okrajem a tiskovou vad
Pof.155A TV2, 50h červená s levým okrajem a tiskovou vadou "postava bez hlavy", ZP 81/2; pouze v okraji drobná vada lepu, zk. Kar + atest Karásek, kat. Pofis 45.000Kč, kat. Merkur 60.000Kč, populární a velmi ceněná vada na zn. OR!
Vyvolávací cena:
183909 -  Pof.160B, 185h oranžová, NEVYDANÁ s perforací ŘZ 13
Pof.160B, 185h oranžová, NEVYDANÁ s perforací ŘZ 13¾; svěží, zk. Le, Hirš + atest Hirš, kat. Pofis 10.000Kč, kat. Merkur 25.000Kč kurzivou
Vyvolávací cena:
184048 -  Pof.151N-161N, kompletní řada nevydaných nezoubkovaných
Pof.151N-161N, kompletní řada nevydaných nezoubkovaných zn. emise OR, celkem 12ks, obsahuje: 40h hnědá oba typy, I. typ, zk. Gi, Kar; 50h zelená - nepůvodní lep, 150h červená - III. typ, nažloutlý papír s lehkou stopou po nálepce a drobnou trhlinkou v okraji, zk. + atest Kar; hodnoty 25h, 30h a 185h s lehkou stopou po nálepce
Vyvolávací cena:
183726 -  ZT soutisk hlubotiskových zkusmých tisků v černé barv
ZT soutisk hlubotiskových zkusmých tisků v černé barvě, OR hodnoty 25h s letopočtem, střední formát 23x27mm ve svislé 2-pásce + soutisk 4 nepřijatých návrhů J. Bendy na Legionářské známky, na zn. papíru s lepem; 1x drobná stopa po nálepce, zk. Vrba
Vyvolávací cena:
183922 -  ZT protichůdných dvojic 10h olivová, vodorovná řada z
ZT protichůdných dvojic 10h olivová, vodorovná řada z archu s úzkou i širokou protichůdnou dvojicí, kartonový papír pro tisk dopisnic (tisk adresních linek na zadní straně), bez perforace, Pof.146TBa+b; svislý přehyb přes jednu zn., zk. Gi, Stu, vzácný výskyt!
Vyvolávací cena:
183913 -  ZT  50h červená, zkusmý tisk na obyčejném nažloutlém
ZT 50h červená, zkusmý tisk na obyčejném nažloutlém papíru bez lepu s DV "vajíčko v pase", ZP 39, hledaná vada na zkusmém tisku
Vyvolávací cena:
183915 -  ZT  50h černá, zkusmý tisk na bílém papíru bez lepu,
ZT 50h černá, zkusmý tisk na bílém papíru bez lepu, s DV "vajíčko v pase", ZP 39, zk. Tribuna, Kar, hledaná vada na zkusmém tisku
Vyvolávací cena:
183925 - 1921 ústřižek dobírkové průvodky vyfr. 15ti-násobnou
1921 ústřižek dobírkové průvodky vyfr. 15ti-násobnou frankaturou zn. 50h červená, z toho 1x s DV "vajíčko v pase", Pof.155 DV 1; bez poškození, zk. Kar, Be, dekorativní frankatura s populární deskovou vadou!
Vyvolávací cena:
183963 - 1921 větší díl balíkové průvodky vyfr. 16-násobnou f
1921 větší díl balíkové průvodky vyfr. 16-násobnou frankaturou zn. 25h hnědá, Pof.152A, z toho 6x na zadní straně, podací DR BERNARTICE U JAVORNÍKA 29.IV.21; bez poškození, ojedinělá a dekorativní frankatura!
Vyvolávací cena:
183924 - 1922 sestava 2ks pohlednic vyfr. zn. 50h červená a zelená
1922 sestava 2ks pohlednic vyfr. zn. 50h červená a zelená, obě s DV "vajíčko v pase", Pof.155 DV 1 a Pof.156 DV 1, podací DR ŹERAVICE a PELHŘIMOV; bez poškození, hledané deskové vady na pěkných celistvostech!
Vyvolávací cena:
183973 - 1923 dopis zaslaný v V. TO do Itálie a vyfr. 5-blokem šir
1923 dopis zaslaný v V. TO do Itálie a vyfr. 5-blokem širokých protichůdných dvojic Holubice 20h oranžová (!) na zadní straně, správná výše frankatury, DR PRAHA 5/ 12.VI.23, příchod SR LIVORNO 15.VI.23; lehká patina v obálce a perforaci zn., zcela ojedinělá frankatura!
Vyvolávací cena:
183967 -  CDV24 DV, dopisnice OR 50h zelená, s deskovou vadou vají
CDV24 DV, dopisnice OR 50h zelená, s deskovou vadou "vajíčko v pase", DR LOM U MOSTU 4.XI.22; bez poškození, zk. Mahr, Pofis - Beneš, dekorativní kus s hledanou deskovou vadou!
Vyvolávací cena: