Aukce 51 / Pohlednice / Místopis

warning
Prohlížíte si aukci v archivu, v této aukci již nelze dražit!
Zobrazení:view_columnview_stream
169917 - 1910-30 BLAŽOVICE, ŽABČICE, KOVALOVICE, POHOŘELICE, JEHN
+1
Jakost
1910-30 BLAŽOVICE, ŽABČICE, KOVALOVICE, POHOŘELICE, JEHNICE, PODOLÍ, BEDŘICHOVICE, sestava 10 různých pohlednic z okolí Brna, z toho 2x Lito, 1x foto, zajímavá a hledaná místa
Vyvolávací cena:
U:A5
185834 - 1899 SVOJKOVSKÉ VRCHY (Schwojkauer Gebirge) - 4-záběrová
+1
Jakost
1899 SVOJKOVSKÉ VRCHY (Schwojkauer Gebirge) - 4-záběrová čb pohlednice, DA; pouze mírně omačkané růžky
Vyvolávací cena:
U:A5
187634 - 1901 BUKOVSKO - DINÍN - nádraží, barevná jednozáběrov
Jakost
1901 BUKOVSKO - DINÍN - nádraží, barevná jednozáběrová pohlednice, DA, prošlá, zachovalá
Vyvolávací cena:
U:A5
185832 - 1897-1915 KOLÍN  sestava 14ks, většinou 1-záběrové, n
+3
Jakost/Jakost
1897-1915 KOLÍN sestava 14ks, většinou 1-záběrové, několik ks méně obvyklých, např. zbořené mlýny, plavba vorů atd., 1x lito (lom), 1x vlepené foto v koláži, 11x DA; zachovalé
Vyvolávací cena:
U:A5
188204 - 1899 LIBEREC (Reichenberg) - 5-okénková litografie, mj. tr
+1
Jakost
1899 LIBEREC (Reichenberg) - 5-okénková litografie, mj. tramvaje; DA, prošlá, bezvadný stav
Vyvolávací cena:
U:A5
188203 - 1906 LIBEREC (Reichenberg) - nádraží, záběr na nástupi
+1
Jakost
1906 LIBEREC (Reichenberg) - nádraží, záběr na nástupiště; prošlá, výborný stav
Vyvolávací cena:
U:A5
185833 - 1902 LEVÍN u ÚŠTĚKU (Lewin b. Auscha) - 4-záběrová ba
+1
Jakost
1902 LEVÍN u ÚŠTĚKU (Lewin b. Auscha) - 4-záběrová barevná litografie, s celou hezkou pečetí znázorňující Adama a Evu; zoxidované okraje
Vyvolávací cena:
U:A5
188197 - 1938 PŘÍBOR (Freiberg) - obsazení města Wehrmachtem, čb
+1
Jakost
1938 PŘÍBOR (Freiberg) - obsazení města Wehrmachtem, čb fotopohlednice, vojenské jednotky na náměstí; prošlá, provizorní řádkové raz. FREIBERG 19.IX.38; velmi pěkná kvalita, zajímavé
Vyvolávací cena:
U:A5
187897 - 1909 PARDUBICE - SVITKOV  prodejna a opravna kol a šicích
Jakost
1909 PARDUBICE - SVITKOV prodejna a opravna kol a šicích strojů J. Kučera, čb 1-záběrová pohlednice cyklistů před provozovnou; prošlé, bez poškození
Vyvolávací cena:
U:A5
187070 - 1900-1945 [SBÍRKY]  partie cca 250ks různých pohlednic,
+1
Jakost/Jakost
1900-1945 [SBÍRKY] partie cca 250ks různých pohlednic, část lepší místopis ČR, také část cizina, většinou převážně prošlé; tržní cena cca 6.000Kč
Vyvolávací cena:
U:O4
185441 - 1900-1945 [SBÍRKY]  sestava cca 600ks různých pohlednic,
+2
Jakost/Jakost
1900-1945 [SBÍRKY] sestava cca 600ks různých pohlednic, z toho cca 200ks český místopis, část obce okolí Prahy jako Úvaly, Velké Popovice, Škvorec, Tlustovousy, Tuklaty, Mochov, Čelákovice, Vykáň, Nehvizdy, Svémyslice, Újezd u Jiren, Nové Jirny, Kouřim, Tisnice, Vyšerovice, Velká Chuchle atd., dále Střední Čechy jako Nymburk, Kolín, Lysá nad Labem a další, odhadní tržní cena 20.000Kč
Vyvolávací cena:
U:K
187067 - 1939 sestava 3ks pohlednic, 2x Andrej Hlinka, 1x koláž Slo
+1
Jakost
1939 sestava 3ks pohlednic, 2x Andrej Hlinka, 1x koláž Slovensko "Na stráž"; vzadu PR, zachovalý stav
Vyvolávací cena:
U:A5
187891 - 1910 ŽITAVCE - ZSITVAGYARMAT  škola a obchod, 2-záběrov
Jakost
1910 ŽITAVCE - ZSITVAGYARMAT škola a obchod, 2-záběrová pohlednice s pěknými detaily lidé, automobil; prošlé přes Čs. polní poštu, bez poškození
Vyvolávací cena:
U:A5
187886 - 1910 HUMENNÉ - HOMONA  nádraží, 1-záměrová, kolorovan
Jakost
1910 HUMENNÉ - HOMONA nádraží, 1-záměrová, kolorovaná; neprošlé bez poškození
Vyvolávací cena:
U:A5
188226 - 1920-1939 konvolut 16ks pohlednic z Podkarpatské Rusi, mj.
+4
Jakost/Jakost
1920-1939 konvolut 16ks pohlednic z Podkarpatské Rusi, mj. Nižní Verecky, Užhorod, Jasina, Šešul apod.; převážně čb fotopohlednice, různé záběry, celkově pěkná kvalita
Vyvolávací cena:
U:A5
187638 - 1935 UŽHOROD - synagoga, fotopohled, neprošlé, bez poško
Jakost
1935 UŽHOROD - synagoga, fotopohled, neprošlé, bez poškození
Vyvolávací cena:
U:A5
187594 - 1921 UŽHOROD - synagoga, jednozáběrová, barevná; prošl
Jakost
1921 UŽHOROD - synagoga, jednozáběrová, barevná; prošlá, bez poškození
Vyvolávací cena:
U:A5
186724 - 1901-1902 [SBÍRKY]  ĆINA, RUSKO, EGYPT, INDIE, CEJLON, JAP
+58
Jakost
1901-1902 [SBÍRKY] ĆINA, RUSKO, EGYPT, INDIE, CEJLON, JAPONSKO, USA, THAJSKO, HONG KONG, ŘECKO, KRÉTA, sbírka 124ks prošlých pohlednic celého světa, z toho 14ks z Číny větší část vyfr. zn. německé a francouzské pošty v Číně, vše prošlé - adresováno do Čech, několik lito, DA, převážně dobrý stav
Vyvolávací cena:
U:K