Aukce 51 / Pohlednice / Místopis
1910-30 BLAŽOVICE, ŽABČICE, KOVALOVICE, POHOŘELICE, JEHNICE, PODOLÍ, BEDŘICHOVICE, sestava 10 různých pohlednic z okolí Brna, z toho 2x Lito, 1x foto, zajímavá a hledaná místa
Vyvolávací cena: Kč
1690
1899 SVOJKOVSKÉ VRCHY (Schwojkauer Gebirge) - 4-záběrová čb pohlednice, DA; pouze mírně omačkané růžky
Vyvolávací cena: Kč
1691
1901 BUKOVSKO - DINÍN - nádraží, barevná jednozáběrová pohlednice, DA, prošlá, zachovalá
Vyvolávací cena: Kč
1692
1897-1915 KOLÍN sestava 14ks, většinou 1-záběrové, několik ks méně obvyklých, např. zbořené mlýny, plavba vorů atd., 1x lito (lom), 1x vlepené foto v koláži, 11x DA; zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
1693
1899 LIBEREC (Reichenberg) - 5-okénková litografie, mj. tramvaje; DA, prošlá, bezvadný stav
Vyvolávací cena: Kč
1694
1906 LIBEREC (Reichenberg) - nádraží, záběr na nástupiště; prošlá, výborný stav
Vyvolávací cena: Kč
1695
1902 LEVÍN u ÚŠTĚKU (Lewin b. Auscha) - 4-záběrová barevná litografie, s celou hezkou pečetí znázorňující Adama a Evu; zoxidované okraje
Vyvolávací cena: Kč
1696
1938 PŘÍBOR (Freiberg) - obsazení města Wehrmachtem, čb fotopohlednice, vojenské jednotky na náměstí; prošlá, provizorní řádkové raz. FREIBERG 19.IX.38; velmi pěkná kvalita, zajímavé
Vyvolávací cena: Kč
1909 PARDUBICE - SVITKOV prodejna a opravna kol a šicích strojů J. Kučera, čb 1-záběrová pohlednice cyklistů před provozovnou; prošlé, bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
1900-1945 [SBÍRKY] partie cca 250ks různých pohlednic, část lepší místopis ČR, také část cizina, většinou převážně prošlé; tržní cena cca 6.000Kč
Vyvolávací cena: Kč
1900-1945 [SBÍRKY] sestava cca 600ks různých pohlednic, z toho cca 200ks český místopis, část obce okolí Prahy jako Úvaly, Velké Popovice, Škvorec, Tlustovousy, Tuklaty, Mochov, Čelákovice, Vykáň, Nehvizdy, Svémyslice, Újezd u Jiren, Nové Jirny, Kouřim, Tisnice, Vyšerovice, Velká Chuchle atd., dále Střední Čechy jako Nymburk, Kolín, Lysá nad Labem a další, odhadní tržní cena 20.000Kč
Vyvolávací cena: Kč
1700
1939 sestava 3ks pohlednic, 2x Andrej Hlinka, 1x koláž Slovensko "Na stráž"; vzadu PR, zachovalý stav
Vyvolávací cena: Kč
1701
1910 ŽITAVCE - ZSITVAGYARMAT škola a obchod, 2-záběrová pohlednice s pěknými detaily lidé, automobil; prošlé přes Čs. polní poštu, bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
1702
1910 HUMENNÉ - HOMONA nádraží, 1-záměrová, kolorovaná; neprošlé bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
1703
1920-1939 konvolut 16ks pohlednic z Podkarpatské Rusi, mj. Nižní Verecky, Užhorod, Jasina, Šešul apod.; převážně čb fotopohlednice, různé záběry, celkově pěkná kvalita
Vyvolávací cena: Kč
+58
1901-1902 [SBÍRKY] ĆINA, RUSKO, EGYPT, INDIE, CEJLON, JAPONSKO, USA, THAJSKO, HONG KONG, ŘECKO, KRÉTA, sbírka 124ks prošlých pohlednic celého světa, z toho 14ks z Číny větší část vyfr. zn. německé a francouzské pošty v Číně, vše prošlé - adresováno do Čech, několik lito, DA, převážně dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč