Aukce 51 / Pohlednice / Motiv / Propaganda - nacismus

188198 - 1938 ASCH IST FREI! Heil Hitler!, propagandistická čb malo
1938 ASCH IST FREI! Heil Hitler!, propagandistická čb malovaná pohlednice, sudetská domobrana, vlajka se svastikou; neprošlá, na zadní straně vylepena známka Znak 20h s černým přetiskem "1.20", PR razítko s orlicí; výborný stav, velmi zajímavé
Vyvolávací cena:
161574 - 1938-39 sestava 3ks propagandistických pohlednic: Heimkehr
1938-39 sestava 3ks propagandistických pohlednic: Heimkehr der Deutschen Legion 1939 (Legie Kondor, Španělsko); pamětní pohlednice k 9. listopadu 1938; "Der Befreier Deutschlands 30. Januar 1933"; zajímavá sestava, 1x omačkané růžky
Vyvolávací cena:
188195 - 1939 A. Hitler, pohled na Karlův most a Hradčany, svastika
1939 A. Hitler, pohled na Karlův most a Hradčany, svastika - čb propagandistická pohlednice, vzadu PR Návštěva Vůdce a Říšského kancléře 18.III.1939 (!); neprošlá, luxusní stav, mimořádně vzácné, zcela ojedinělá nabídka
Vyvolávací cena:
186686 - 1939 barevná kreslená pohlednice nacistického vyznamenán
1939 barevná kreslená pohlednice nacistického vyznamenání s dubovou ratolestí a citátem A.H. "Es kann nur einer...", velký formát, neprošlé s příležitostným raz. PR42 k druhému výročí Protektorátu; bez poškození
Vyvolávací cena:
186665 - 1939-1945 sestava 17ks propagandistických pohlednic, přev
1939-1945 sestava 17ks propagandistických pohlednic, převážně kolorované, např. slavní generálové, 2x letecké apod.; celkově velmi dobrý stav, hodnotný set
Vyvolávací cena:
188194 - 1940 A. HITLER - propagandistická portrétní pohlednice, s
1940 A. HITLER - propagandistická portrétní pohlednice, signováno W. Limpert, vydáno Pomocným fondem německého sportu; neprošlá, luxusní stav, velmi vzácné
Vyvolávací cena:
187759 - 1940 JIHLAVA (IGLAU) - IGLAUER STADTFEIER - městská slavno
1940 JIHLAVA (IGLAU) - IGLAUER STADTFEIER - městská slavnost, propagandistická pohlednice, na zadní straně PR IGLAU / 50. JAHRE IGLAUER BERGHAUER-ZUG; výborný stav, zajímavé
Vyvolávací cena:
186693 - 1940 propagandistická barevná kreslená pohlednice BMB ČM
1940 propagandistická barevná kreslená pohlednice BMB ČMD / Vzájemnou spolupráci dosáhneme úspěchů!, velký formát, neprošlé, luxusní
Vyvolávací cena: