Aukce 53 / Faleristika / Rakousko-Uhersko
1860 Leopoldův řád 1808, rytířský kříž s válečnou dekorací, bronz zlacená, smalty, označeno Rozet & Fischmeister, puncováno "hvězdička", Marko.052d; vada smaltu, včeně originální etue fy "Rothe & Neffe, Wien, K.u.K. Kammer-Juweliere"
Vyvolávací cena: Kč
1849 Řád Františka Josefa, F.J.O. 1849 s vojenskou stuhou, bronz zlacená, smalty, značeno V. Mayer & Söhne in Wien, puncováno hvězdička, Marko.098e, včetně originální značené etue s nápisem F.J.O.
Vyvolávací cena: Kč
1849 Vojenský záslužný kříž, III. třída s válečnou dekorací a meči, Militaer Verdienskreuz III. Klasse 1849, bronz stříbřená
a zlacená, smalty, neznačeno, Marko.136m; včetně původní etue ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena: Kč
1849 Záslužný kříž 1849, zlatý s korunou na vojenské stuze, zlato, smalty, značeno RS, puncováno, Marko.138c; včetně originální etue
Vyvolávací cena: Kč
1516
1873 Válečná medaile 2. December 1873, bronz zlacená, Marko.364, včetně původní etue (!) ve velmi dobrém stavu
Vyvolávací cena: Kč
1916 Vojenská záslužná medaile Signum Laudis, stříbrná medaile Fr. Josefa I. na vojenské stuze s meči, značeno "JZ" (J. Zimbler), puncováno, Marko.146a, včetně firemní originální etue v bezvadném stavu
Vyvolávací cena: Kč