Archiv aukcí / Aukce 55 / Ostatní sběratelské obory

Počet zobrazení: 2062
  Upřesněte podkategorii
   Řazení:    |   Počet zobrazených položek:    |   Typ zobrazení:
  Zobrazení položek    [1-20 z 20]
Aukční čísloFotoJakPopisVyvolávací cenaRealizovaná cena
1752
Sobota
197328 / 1752 - Ostatní sběratelské obory / Losy
F:1
1863- RAKOUSKO-UHERSKO / ČSR I / ČaM zajímavá sestava 5ks losů, obsahuje: a) los Věcné loterie ku prospěchu Ivančické nemocnice, rok 1863; b) losy Věcné loterie Čs. Obce Sokolské, r. 1922 + Svatováclavské jubilejní loterie církve Československé, r. 1929; c) losy Věcné loterie Družiny českých válečných poškozenců v Praze, 2ks. r. 1942 a 1944; velmi pěkný stav
Zařazeno : Ostatní sběratelské obory / Losy, U:A5 | Den dražby: Sobota
1753
Sobota
197155 / 1753 - Ostatní sběratelské obory / Firemní účty a dopisy
1904-38 [SBÍRKY] RAKOUSKO-UHERSKO a ČSR I. sestava 11ks firemní korespondence (dopisy, nabídky, objednávky), vše výtvarně řešené hlavičkové papíry adresované na Mosteckou uhelnou společnost v Mostě, z toho 6ks nabídky na psací, sčítací a kopírovací stroje (The Oliver Typenwriter Co. /4 listy/, Praha; Max C. STEINER, Praha; B. Brodský a F. Kouša, Praha; Glogowski a Co., Praha; E.Kowanitz, Liberec; RONEO a.s., Praha), 3ks na papír a krycí lepenku (K.Wiesner, Prag; J.G.Dörr, Otovice; K.C.Menzel, Podolí u Bělé p. Bezdězem), 1x hadry na čištění (Union, Praha) a 1x nabídka nemovitosti v obci Spansdorf (dnes Lipová); všechny vícekrát přeložené, zachovalé
Zařazeno : Ostatní sběratelské obory / Firemní účty a dopisy, U:O4 | Den dražby: Sobota
1754
Sobota
197252 / 1754 - Ostatní sběratelské obory / Legitimace
1929 LETECTVÍ / NĚMECKO průkaz člena dolnohesenského VZDUCHOLODNÍHO SPOLKU (Niederheinischer Verein für Luftschifffahrt/ Sekltion Wuppertal); drobná poškození v okrajích, zajímavé
Zařazeno : Ostatní sběratelské obory / Legitimace, U:A5 | Den dražby: Sobota
1755
Sobota
194611 / 1755 - Ostatní sběratelské obory / Legitimace
F:4
1935 ČSR I. / CESTOVNÍ PAS na jméno Ing. Jaroslav Černý, včetně fotografie a vylepených kolků, vydaný v Košicích pro všechny evropské státy mimo SSSR (!) s vloženým záznamem o přídělu valut, používaný v letech 1935-38; pěkný stav
Zařazeno : Ostatní sběratelské obory / Legitimace, U:X | Den dražby: Sobota
+20,00%
1756
Sobota
197327 / 1756 - Ostatní sběratelské obory / Legitimace
F:3
1942 PROPAGANDA členská legitimace NOÚZ (Národní odborová ústředna zaměstnanecká), jedna ze 2 odborových organizací v době protektorátu ČaM /sloužila zejména jako nástroj nacistické propagandy/, s vylepenými 2 členskými známkami za rok 1942; dobrý stav
1757
Sobota
197540 / 1757 - Ostatní sběratelské obory / Fotografie
F:1
1890-1910 maršál Radecký - sestava 2ks kabinetních fotografií a 4ks pohlednic s pomníkem naršála Radeckého v Praze na Malostranském náměstí a 1x s pomníky v Heldenbergu a Welzdorfu v Rakousku, zajímavé záběry dnes již neexistujícího pomníku; zachovalé
Zařazeno : Ostatní sběratelské obory / Fotografie, U:A5 | Den dražby: Sobota
1758
Sobota
197329 / 1758 - Ostatní sběratelské obory / Fotografie
1900? NĚMECKO / SECESE kolorovaná kabinetní fotografie, "Dáma v klobouku, sedící v křesle (Trude S.)", formát 13,7 x 9,4 cm, nalepená na šedém kartonu, vzadu potisk; atelier Mme. Lili, Berlin W, Leipzigerstr. 40 - věhlasný fotoateliér, založen r. 1890 (jeho majitelkou byla 2. manželka krále valčíků Johanna Strausse mladšího!); zcela ojedinělý výskyt, krásný stav
1759
Sobota
197330 / 1759 - Ostatní sběratelské obory / Fotografie
1941? NĚMECKO / VÁLEČNÁ TECHNIKA havarovaný francouzský letoun DEVOITINE D-520, originální foto německé provenience
1760
Sobota

F:1
1942-44 NĚMECKO / VÁLEČNÁ TECHNIKA sestava 4 fotografií havarovaných letadel, 1x sovětský Polikarpov I-16, 1x německý Siebel Si-204 a další, originální fotografie německé provenience
1761
Sobota

1902 USA propagační spolkové zn. Američtí Češi sobě / V práci a vědění je naše spasení/ M.V.V. 1902, 2 krajové 4-bloky v hodnotě 1c, 1x v červenohnědé a 1x v modré barvě, na zn. papíru; tisk: American Banknote Co. N.Y., bezvadné
Zařazeno : Ostatní sběratelské obory / Propagační nálepky a kartičky, U:A5 | Den dražby: Sobota
1762
Sobota

F:1
1900 REKLAMNÍ KARTIČKY - KOLÍNSKÁ KÁVA sestava 12ks litograficky tištěných kartiček s výjevy z českých oper jako Prodaná nevěsta, Libuše, Naši furianti, Šárka atd., série I. čís. 1-6, série II. čís. 7-12; bezvadný stav, vzácný výskyt kompletních sestav v této kvalitě
1763
Sobota

1921 R dopis zaslaný do Anglie s vylepenými 3 kusy příplatkových nálepek Jiráskův fond Slovenského národního divadla, v modré, hnědé a oranžové barvě, vylepeno na přední straně včetně zn. OR 250h, Pof.161, podací DR KOŠICE 20.X.21, vzadu příchod LONDON 24.Oc.21; bez poškození, dekorativní
+12,50%
1764
Sobota

F:8
1900-1950 [SBÍRKY] sbírka propagačních nálepek na 12 oboustranně zaplněných kartách A4, různé náměty a provenience, část ČSR
Zařazeno : Ostatní sběratelské obory / Propagační nálepky a kartičky, U:Z | Den dražby: Sobota
1765
Sobota

F:4
1920-1935? [SBÍRKY] OTTO RÜGER - továrna na čokoládu, Podmokly - partie 42ks propagačních kartiček se znaky různých států světa, doplněno o několik kartiček fy Orion - čokoládovny atd.; zajímavé, uloženo na 2 kartách A4
Zařazeno : Ostatní sběratelské obory / Propagační nálepky a kartičky, U:O4 | Den dražby: Sobota
1766
Sobota

F:4
1936 [SBÍRKY] BERLÍN 1936 / GARMISCH-PARTENKIRCHEN 1936 sestava cca 300ks propagačních kartiček Olympia 1936 I+II se záběry z jednotlivých sportů, sportovišť atd.; zachovalý stav, tématicky zajímavé
1767
Sobota

F:1
1930 ACHILLES reklamní barevný plakát na kola Achilles, rozměr 45x75cm; přehyby, podlepená natržení
Zařazeno : Ostatní sběratelské obory / Reklamní plakáty, U:X | Den dražby: Sobota
+140,00%
1768
Sobota

F:1
1914 RAKOUSKO-UHERSKO / I. SVĚTOVÁ VÁLKA - MOBILIZACE vyhláška o mobilizaci z 26. července 1914, tištěný plakát, rozměr 46x72cm; vynikající stav, zajímavé
+16,67%
1769
Sobota

F:6
1920-1970 [SBÍRKY] POZŮSTALOST / HEHL Vincenc (1901-1975), významný český ilustrátor - ROZSÁHLÁ POZŮSTALOST desítek až několika stovek kreseb, náčrtů, akvarel, skic - temperové malby, tušové i uhlové kresby krajin atd., několik ex-libris; nepochybně velmi zajímavé pro specialisty, ROZHODNĚ STOJÍ ZA PROHLÍDKU!, téměř 10kg materiálu!
Zařazeno : Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění, U:K | Den dražby: Sobota
1770
Sobota

F:12
1970-1990 [SBÍRKY] sestava 38ks autorských tisků a rytin, část s podpisy autorů mj. Bouda, Herčík, Lhoták, Svoboda, Schmidt, Němečková, Tesař apod.; část autory návrhů poštovních známek, jako celek zajímavé
Zařazeno : Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění, U:Z | Den dražby: Sobota
+60,00%
1771
Sobota

F:10
1925-1940 Vlastivědný sborník Mor. Krumlovska a Hrotovska, 1925, pevná vazba; bez poškození + Krásy a památky Západní Moravy - množství fotografií a dobových reklam, brožované; obě zajímavé místopisné publikace
Zařazeno : Ostatní sběratelské obory / Knihy, časopisy, U:Z | Den dražby: Sobota

SBĚRATEL
24.11.2017 11:10