Aukce 55 / Pohlednice / Motiv / Propaganda - nacismus

196961 - 1936 ITALSKÁ FAŠISTICKÁ PROPAGANDA / Etiopské tažení -
1936 ITALSKÁ FAŠISTICKÁ PROPAGANDA / Etiopské tažení - barevná kreslená pohlednice italské polní pošty XII Autogruppo Eritrea; na výšku, prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
197249 - 1939 A. HITLER - propagandistická pohlednice vydaná němec
1939 A. HITLER - propagandistická pohlednice vydaná německým Červeným křížem, autor portrétu Willi Münch - Khe, vzadu vylepena německá zn. Mi.665, PR WIEN/ Grosskundgebung des Deutschen Roten Kreuzes/ 12.2.39; neprošlá, pěkný stav, vzácné!
Vyvolávací cena:
197247 - 1939 A. HITLER - propagandistická portrétní pohlednice pr
1939 A. HITLER - propagandistická portrétní pohlednice prodávaná s příplatkem 50Rpf ve prospěch akce Sonderspensde WHW (Zimní pomoc), signováno Prof. Heinrich Hoffmann - oficiální fotograf NSDAP a osobní fotograf A. H.; neprošlá, vzadu v rozích stopy po přilepení v albu, jinak pěkný stav, velmi vzácné!
Vyvolávací cena:
186686 - 1939 barevná kreslená pohlednice nacistického vyznamenán
1939 barevná kreslená pohlednice nacistického vyznamenání s dubovou ratolestí a citátem A.H. "Es kann nur einer...", velký formát, neprošlé s příležitostným raz. PR42 k druhému výročí Protektorátu; bez poškození
Vyvolávací cena:
196018 - 1942 ITALSKÁ FAŠISTICKÁ PROPAGANDA  sestava 2ks barevnýc
1942 ITALSKÁ FAŠISTICKÁ PROPAGANDA sestava 2ks barevných kreslených pohlednic italské polní pošty, z toho 1x bojový výjev se zajímavou kombinací s vlajkami různých zemí mj. i československá vlajka (!), prošlé, PM 201 a 88; zachovalé
Vyvolávací cena:
196593 - 1943 ITALSKÁ FAŠISTICKÁ PROPAGANDA sestava 3ks barevných
1943 ITALSKÁ FAŠISTICKÁ PROPAGANDA sestava 3ks barevných kreslených pohlednic italské polní pošty, z toho 2x tank drtící vlajky spojenců, 1x výjev zbraní na pozadí italské vlajky 9 Maggio XXI, vše prošlé; zachovalé
Vyvolávací cena: