Aukce 55 / Numizmatika / Medaile

197498 - 1848 FERDINAND I. DOBROTIVÝ (1835-1848) / AE pamětní meda
1848 FERDINAND I. DOBROTIVÝ (1835-1848) / AE pamětní medaile ke konstituci 1848, avers: trůnící císař drží v ruce ústavu, revers: Jitřenka a okolo rakouského státního znaku jedenáct erbů korunních zemí; 118g, kvalita 2/2
Vyvolávací cena:
197010 - 1891 AE medaile - Zemská jubilejní výstava 1891, Velký z
1891 AE medaile - Zemská jubilejní výstava 1891, Velký znak Prahy / dívka se lvem POCTA - KORVNOV - ZÁSLVH, sign. J. Mauder, Bronz, průměr 60 mm, na obvodu vyryto Antonínu Novotnému 6/2 1911, originál etue
Vyvolávací cena:
197500 - 1929 ČSR I. / neoficiální medaile mincovny Kremnica Milen
1929 ČSR I. / neoficiální medaile mincovny Kremnica Milenium sv. Václava 929-1929, 2x stříbrná medaile - 1x průměr 40mm, 30g + 1x 28mm, 15g; hrany, punc, AG 987/1000, kvalita 1/2-2/2
Vyvolávací cena:
197012 - 1930? AE plaketa, postava hokejisty v originální etuji
1930? AE plaketa, postava hokejisty v originální etuji
Vyvolávací cena:
197007 -  AR medaile - Obchodní a živnost. komora v Praze, Hlava d
AR medaile - Obchodní a živnost. komora v Praze, Hlava dívky zleva, putti s věncem na kovářském nářadí, sign. J.V. Myslbek, punc, průměr 56mm, Ag, váha 67g, původní etue
Vyvolávací cena: