eShop / Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění
230283
1 500 Kč
1970 LIESLER Josef (1905-2005), Hydrologická dekáda, grafika - obdobný motiv jako realizované poštovní známky emise Hydrologická dekáda z roku 1974, barevná litografie, rozměr 135x190mm, č. 20/201, signováno
U:A4 | Dotaz na položku | Oznámit možný padělek
246016
500 Kč
NOVÉ
1896 MUCHA Alfons (1860–1939) / 4ks černobílých ilustrací Alfonse Muchy z roku 1896 ve 2 číslech časopisu Revue Encyclopedique Larousse - Salon des Cent, Lorenzaccio, Menu Sarah Bernardt, La Dame Aux Camelias, formát ilustrací 6x9cm, formát časopisu 25x33cm; ilustrace bez poškození, obálky s podlepením ve hřbetu
U:A3s| | Dotaz na položku | Oznámit možný padělek
136232
302 Kč
U:A5 | Dotaz na položku | Oznámit možný padělek
246012
1 500 Kč
NOVÉ
1896 MUCHA Alfons (1860–1939) / 2ks celostránkových vícebarevných ilustrací Alfonse Muchy z roku 1896 v prosincovém čísle časopisu Ĺ Illustration - Le Baiser de Laline + Le Bout de la Table, formát 22x32cm, 6 čísel časopisu svázaných v pevné vazbě s mnohými dalšími kresbami; poškozená vazba, ilustrace bez poškození