Obchod / Filatelie / Evropa / Belgie

Pro sledování této kategorie Hlídacím psem musíte být přihlášeni
  Ostatní kategorie
   Řazení:    |   Počet zobrazených položek:    |   Typ zobrazení:    |   Filtr položek:
  Zobrazení položek    [1-4 z 4]
Číslo položkyFotoJakPopisCena
108882
108882 / 0 - Filatelie / Evropa / Belgie
1816 skládaný dopis adresovaný do Rzebin u Mělníka, červené 2-řádkové raz. BRUSSEL/ FRANCO + černé rámečkové "Franco/ Frontiere", několik rukopisných záznamů o poštovném (na hranice Belgie, z hranic do Prahy a do Mělníka), uvnitř 2-stránkový krásně čitelný text, rukopisně datováno 12.Juillet 1816, velmi dobrý stav
Zařazeno : Filatelie / Evropa / Belgie, U:A5Dotaz na položkuOznámit možný padělek
1 086

83118
83118 / 0 - Filatelie / Evropa / Belgie
F:1
1948 průvodní doklad na 2 balíky, adresní předtisk, vylepeny železniční balíkové známky Mi.257 + 262 + 273, nádražní razítko VILVOORDE/ 15.III.1448, křížem přeloženo, omačkáno, známky v dobrém stavu, zajímavý doklad
603

158873
158873 / 0 - Filatelie / Evropa / Belgie
2004 Mi.3342-3351MH, Rozšíření EU o 10 nových států, kompletní známkový sešitek, bezvadný
181
Kusů:

168105
168105 / 0 - Filatelie / Evropa / Belgie
1935 BRUSSEL - BRNO, firemní Let-dopis adresovaný do ČSR, vyfr. příplatkovými zn. Dětem, Mi.396-398, podací DR OSTENDE 10.7.35, BRUSSEL 10.7.35 doplněno na přední straně DR PRAHA 82 LETIŠTĚ 11.VII.35 a příchozím leteckým rámečkovým raz. BRNO 2; bez poškození, dekorativní
362

SBĚRATEL
23.10.2017 09:50