Obchod / Filatelie / Evropa / Švýcarsko

Pro sledování této kategorie Hlídacím psem musíte být přihlášeni
  Ostatní kategorie
< Švédsko Švýcarsko Terst >
   Řazení:    |   Počet zobrazených položek:    |   Typ zobrazení:    |   Filtr položek:
  Zobrazení položek    [1-16 z 16]
Číslo položkyFotoJakPopisCena
109141
109141 / 0 - Filatelie / Evropa / Švýcarsko
F:1
1906 Mi.87, výplatní 15c, 2ks, 1x neupotřebená + 1x ražená, koncová hodnota, kat. 97€
Zařazeno : Filatelie / Evropa / Švýcarsko, U:A5Dotaz na položkuOznámit možný padělek
483

110000
110000 / 0 - Filatelie / Evropa / Švýcarsko
F:1
1915-19 Mi.124-26, 127, 140-41, 146-48, sestava různých 9ks, jen zn. Mi.124 *, kat. 58€
302

108636
108636 / 0 - Filatelie / Evropa / Švýcarsko
F:1
1918 Mi.3 II., 4 I. a 8 II., služební známky s přetiskem "Industrielle/ Kriegs-/ wirtschaft", těžší razítka, kat. 180€
844

151063
151063 / 0 - Filatelie / Evropa / Švýcarsko
1934 Mi.275-276, Krajiny 25c a 30c, koncové hodnoty, svěží, kat. 116€
724

119335
119335 / 0 - Filatelie / Evropa / Švýcarsko
1936 Mi.330v, Výplatní 10Fr, zelenošedý žilkovaný papír, nejdražší hodnota celé emise, svěží, kat. 160€
1 182

110001
110001 / 0 - Filatelie / Evropa / Švýcarsko
F:1
1938-41 Mi.321-24, 357-8, 386 a 398, sestava 4 kompletních emisí, všechny zn. s 1. nálepkou
290

150708
150708 / 0 - Filatelie / Evropa / Švýcarsko
1807 předznámkový skládaný firemní dopis (faktura), datováno 21. August 1807, zajímavé
451

108941
108941 / 0 - Filatelie / Evropa / Švýcarsko
F:1
1817-31 dva skládané dopisy odeslané z Zürichu do Schwyzu v letech 1817(!) a 1831, malý formát, oba zachovalé
869

36507

F:1
1859 obálka vyfr. zn. Mi.13 (ze 2 stran těsný střih), 16, DR Bern 1.Apr. 59, poštmistrovská pozn. 55c, příchozí DR Aarberg 2.Apr.59 na zadní straně, natržená klopa, jinak pěkné
3 015

41368

F:1
1900 poštovní formulář - obálka Internes Einzugsmandat, zaslaná doporučeně v místě (!), vyfr. zn. Mi.87, DR Zoffingen 22.VI.00, R-nálepka, uprostřed 1x svisle přeložené, zachovalé
303

184542

1924-26 sestava 3ks Let-celistvostí: a) pohlednice vyfr. zn. 2x 15c, Mi.179, DR BASEL/ 26.V.24 + modré PR BASEL - MUSTERMESSE/ 27.V.24 + fialové FLUGPOST/ BASEL - BERN/ 27.V.24; b) Let-dopis vyfr. zn. 75c, Mi.190, DR ZÜRICH/ FLUGPOST/ 10.VIII.25, vzadu tranzitní LAUSANNE/ 10.VIII. a příchod MONTREAUX/ 11.VIII.25; c) Let+R-tiskopis s bohatou frankaturou 5/2C + 5/7½C + 10C + 20C, 5-řádkové rámečkové raz. Flugpost BASEL - LUZERN/ 28. MAI 1926 + PR 1. FLUGPOST/ BASEL-LUZERN/ 28.5.26 vpředu, příchod DIREKTION/ 28.5.26 vzadu; jako celek pěkné
724

167957

1925 1. let BASEL - MANNHEIM, Let-dopis adresovaný do Německa, se smíšenou frankaturou letecké a výplatních zn. Mi.180 + 156 2x, oválné modré razítko FLUGPOST BASEL - MANNHEIM 28.IX.25; bez poškození, dekorativní, odhadní cena 2.000Kč
844

167959

1925 1. let GENEVE - MILAN, Let-dopis zaslaný do Itálie, se smíšenou frankaturou letecké a výplatních zn. Mi.213 + 156, 202, fialový kašet 1. letu, podací letecké raz. GENEVE 3.IX.25 a příchod MILANO POSTA AREA 3.10.25; bez poškození, dekorativní malý formát, odhadní cena 2.500Kč
844

192230

1926 reklamní obálka fy META A.G., vyfr. zn. Mi.169, propagační SR BASEL 2/ 30.VI.26 "INTERN. AUSSTELUNG/ BINNENSCHIFFAHRT/ WASSERKRAFTNUTZUNG"; vzadu fiemní logo
278

108940

F:1
1940 R-dopis do USA vyplacený kompletní sérií Pro Juventute, Mi.373-376, PR ST. GALLEN/ Tag der Briefmarke/ 1.XII.40, 1.den vydání (!), R-nálepka, vzadu 5 tranzitních a příchozích razítek z 21. a 22.1.41, přeprava dopisu trvala 52 dní (!), zajímavé a dobře zachovalé, kat. jako FDC 380€
1 930

152913
Akce -25%

1945 firemní dopis z pivovaru v Locarnu vyfr. koncovou hodnotou z emise Pro Patria, Mi.463, PR MURALTO/ LAGO MAGGIORE/ 10.VIII.45, adresovaný technickému řediteli pivovaru v Bolzanu, ojedinělá 1-známková frankatura, vyšší katalog, vzadu zajímavá reklamní nálepka na pivo, dobrý stav
398 | 299

SBĚRATEL
19.09.2017 17:00