Obchod / Filatelie / ČSR II. / Revoluční přetisky 1944-1945

Pro sledování této kategorie Hlídacím psem musíte být přihlášeni
  Ostatní kategorie
Revoluční přetisky 1944-1945 Provizoria 1945-1947 >
   Řazení:    |   Počet zobrazených položek:    |   Typ zobrazení:    |   Filtr položek:
  Zobrazení položek    [1-4 z 4]
Číslo položkyFotoJakPopisCena
166204
166204 / 0 - Filatelie / ČSR II. / Revoluční přetisky 1944-1945
F:1
1945 OLOMOUC sestava 6ks číslovaných aršíků se zn. Olomouckého vydání Moravská orlice, pouze hodnota 120h zelená s anulací kruhovým otvorem, hodnota 380h s dv + doplněno 5 zn. 60h, 80h, 120h, 380 s dvl, 420h
Zařazeno : Filatelie / ČSR II. / Revoluční přetisky 1944-1945, U:A5Dotaz na položkuOznámit možný padělek
603

186436
186436 / 0 - Filatelie / ČSR II. / Revoluční přetisky 1944-1945
F:1
1945 AŠ dopis do Chebu vyfr. zn. 6Pf AH s přetiskem "1Kč/ Č.S.R./ Pravda/ vítězí", provizorní DR AŠ/ 1945, vyznačeno doplatné + firemnií R-dopis vyfr. zn. Pof.378, 379, provizorní DR CHEB/ 1945", znárodněná R-nálepka a přídavné raz.; u obou dopisů vzadu poškozená klopa
543

162429
162429 / 0 - Filatelie / ČSR II. / Revoluční přetisky 1944-1945
F:1
1945 SADSKÁ filatelistický dopis vyfr. 4ks protektorátních zn. s přetiskem Česko - Slovensko/ 1945, DR SADSKÁ 5.5.45; bez vypsané adresy
314

167816
167816 / 0 - Filatelie / ČSR II. / Revoluční přetisky 1944-1945
1945 ZBRASLAV NAD VLTAVOU / FINISCH GERMANIAE 10.V.45 dva otisky revolučního raz. na obálce vyfr. protektorátní zn. AH 1K + 2x 10h, bez vypsané adresy, hledané revoluční razítko!
242

SBĚRATEL
22.11.2017 16:50