Burda Auction (Filatelie Burda)
NÁPOVĚDA & FAQ           



Obchod / Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění

 
Pro sledování této kategorie Hlídacím psem musíte být přihlášeni
  Ostatní kategorie
  Nastavení zobrazení
   Řazení:    |   Počet zobrazených položek:    |   Typ zobrazení:    |   Filtr položek: 
  Zobrazení položek    [1-30 z 30]
Číslo položkyFotoJakPopisCena
100582
100582 / 0 - Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění
Jakost
F:1
U:O4
1955 ??? Láďa: Konopiště, sestava 2 reprodukcí A4, 1x lehké skvrny
Zařazeno : Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění, U:O4Dotaz na položkuOznámit možný padělek
314 

174191
174191 / 0 - Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění
Jakost
F:1
U:A3s|
1924-30 ČAPEK Josef (1887-1945), sestava 8 grafik titulních stran knih (2x oboustranný dvoulist 31x23cm), mj. knihy K. Čapek: Krakatit, II. vydání; Anglické listy, II. vydání; Italské listy atd., dále např. E. Vachek: Pán světa atd.; zajímavé, velmi dobrý stav
Zařazeno : Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění, U:A3s|Dotaz na položkuOznámit možný padělek
1 447 

127120
Akce -20%
127120 / 0 - Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění
Jakost
F:1
U:A4
1975 HERČÍK Josef (1922-1999), český grafik, rytec, autor poštovních známek, sestava 2ks grafických listů (Belveder, Malá Strana), nesignováno, pěkné
Zařazeno : Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění, U:A4Dotaz na položkuOznámit možný padělek
362 | 290 

76385
Akce -25%
76385 / 0 - Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění
Jakost
F:1
U:A5
1964 JANOUŠEK D., ex libris Pištěc, rytina, signováno, rozměry 14x10cm
Zařazeno : Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění, U:A5Dotaz na položkuOznámit možný padělek
169 | 127 

76383
Akce -25%
76383 / 0 - Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění
Jakost
F:1
U:A5
1949 JAŠKA J., sestava 2ks novoročenek, koně, 1x s věnováním autora, suchá jehla, signováno, rozměry 10x4cm
Zařazeno : Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění, U:A5Dotaz na položkuOznámit možný padělek
337 | 253 

31080
31080 / 0 - Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění
Jakost
F:1
U:A3v–
1986 LUKAVSKÝ J. Ocúny, čárový lept, vlastní tisk 3/70, rozměr 12x18cm.
Zařazeno : Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění, U:A3v–Dotaz na položkuOznámit možný padělek
362 

75114
Akce -25%
75114 / 0 - Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění
Jakost
F:1
U:A5
1949 LUKAVSKÝ Jaroslav (1924–1984): Zlatá kuchařka Fr. Schmidta, 80x50mm, motocykl, signováno
Zařazeno : Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění, U:A5Dotaz na položkuOznámit možný padělek
225 | 169 

91585
Akce -35%
91585 / 0 - Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění
Jakost
F:1
U:A4
1964 MÁCHA Jan (1926–1984): Kounov v Orlických horách, barevná litografie, formát tisku 23x13cm, vydala JEDNOTA Kostelec n.O., signováno
Zařazeno : Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění, U:A4Dotaz na položkuOznámit možný padělek
242 | 157 

91592
Akce -35%
 
Jakost
F:1
U:A5
1968 MÁCHA Jan (1926–1984): Staroměstská radnice v Praze, barevná litografie, formát 9x16cm, signováno
Zařazeno : Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění, U:A5Dotaz na položkuOznámit možný padělek
218 | 142 

76393
Akce -25%
 
Jakost
F:1
U:A5
1939 MAJER R. novoročenka K. Wichterle, suchá jehla, sign. rozm. 12x10 cm
Zařazeno : Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění, U:A5Dotaz na položkuOznámit možný padělek
337 | 253 

76394
Akce -25%
 
Jakost
F:1
U:A5
MILÉN E. Ex libris Dáma a muž, barevný tisk, rozměr 9x11 cm
Zařazeno : Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění, U:A5Dotaz na položkuOznámit možný padělek
169 | 127 

169065
 
Jakost
F:3
U:A5
1920? MUCHA Alfons (1860–1939) / ex libris Ni zisk - Ni Slávu - ex libris pro Josefa Scheinera (1861-1932), právník, veřejný činitel, poslanec, člen Sokola + čb fotopohlednice Langahns; dobrý stav, zajímavé
Zařazeno : Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění, U:A5Dotaz na položkuOznámit možný padělek
844 

63623
Akce -15%
 
Jakost
F:1
1910? neznámý autor, grafický list s rytinou, Hamburg - Lombardsbrücke, velikost tiskové plochy 8 x 5 cm, dobrý stav
Zařazeno : Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění, Dotaz na položkuOznámit možný padělek
101 | 86 

59521
 
Jakost
F:1
U:A5
1860 rytina vstupní brány hradu Carisbrooke Castle, Isle of Wight, text; příčně přeloženo
Zařazeno : Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění, U:A5Dotaz na položkuOznámit možný padělek
603 

136232
 
Jakost
F:1
U:A5
1920-30 sestava 3ks ex libris, Ludolf Frank, H. K. Frech a Václav Kvapil (1x lehké skvrny)
Zařazeno : Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění, U:A5Dotaz na položkuOznámit možný padělek
302 

172285
 
Jakost
F:3
U:A0
1921-50 sestava 5 grafických listů, mj.: Augustin Němejc (1861-1938), Antonín Homolka /1909-1964), František Bílek (1872-1941) atd. + grafický list Josefa Mánese: Náčrt závěrné kresby k Záboji a Slavoji, neotypie 1921; zajímavé
Zařazeno : Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění, U:A0Dotaz na položkuOznámit možný padělek
1 086 

76401
Akce -25%
 
Jakost
F:1
U:A4
1933 SLÁDEK J. novoročenka - Květy, dřevoryt, sign. rozm. 22x16 cm
Zařazeno : Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění, U:A4Dotaz na položkuOznámit možný padělek
225 | 169 

76400
Akce -25%
 
Jakost
F:1
U:A5
1931 SLÁDEK J. novoročenka - Múza, dřevoryt, signováno, rozměr 22x15cm
Zařazeno : Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění, U:A5Dotaz na položkuOznámit možný padělek
337 | 253 

76398
Akce -25%
 
Jakost
F:1
U:A5
1946 SVOLINSKÝ K. novoročenka - Ptáčci na stromě, barevný tisk, rozměr 13x19cm
Zařazeno : Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění, U:A5Dotaz na položkuOznámit možný padělek
281 | 211 

76397
Akce -25%
 
Jakost
F:1
U:A5
1927 SVOLINSKÝ K. novoročenka tiskárny - Děvče se džbánem, bar. lito tisk, rozm. 11x17 cm
Zařazeno : Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění, U:A5Dotaz na položkuOznámit možný padělek
337 | 253 

76399
Akce -25%
 
Jakost
F:1
U:A5
1928 SVOLINSKÝ K. novoročenka tiskárny - Váza s květy, barevný tisk, rozměr 20x13cm, drobná skvrna mimo obraz
Zařazeno : Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění, U:A5Dotaz na položkuOznámit možný padělek
337 | 253 

75133
Akce -25%
 
Jakost
F:1
U:A4
1965 SVOLINSKÝ Karel (1896–1986): PF 1966, 100x190mm, postava
Zařazeno : Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění, U:A4Dotaz na položkuOznámit možný padělek
270 | 202 

75109
Akce -25%
 
Jakost
F:1
U:A5
1946 ŠIMON Pavel (1920–1958): ex libris pragensibus Adolf Malý, 80x120mm, pražská ulička, signováno
Zařazeno : Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění, U:A5Dotaz na položkuOznámit možný padělek
281 | 211 

76380
Akce -25%
 
Jakost
F:1
U:A5
ŠTÁFL O. ex libris Lyra a květy, barevný tisk, rozměry 13x9cm
Zařazeno : Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění, U:A5Dotaz na položkuOznámit možný padělek
225 | 169 

76378
Akce -25%
 
Jakost
F:1
U:A5
ŠTAFL O., ex libris Koníček, tisk, rozměry 7x9cm
Zařazeno : Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění, U:A5Dotaz na položkuOznámit možný padělek
113 | 85 

76379
Akce -25%
 
Jakost
F:1
U:A5
1944 ŠTÁFL O., ex libris Kytka a kočička, 4 barevný tisk, rozměry 10x12,5cm
Zařazeno : Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění, U:A5Dotaz na položkuOznámit možný padělek
281 | 211 

76381
Akce -25%
 
Jakost
F:1
U:A4
ŠTÁFL O., ex libris Memento mori, rytina, rozměry 18x14cm
Zařazeno : Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění, U:A4Dotaz na položkuOznámit možný padělek
247 | 185 

82385
Akce -35%
 
Jakost
F:1
U:A5
1980 TOMANOVÁ Emilie (1933-1994): Lvíček, suchá jehla, 93/100, 70x85mm, podpis, paspartováno, rámováno, zachovalé
Zařazeno : Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění, U:A5Dotaz na položkuOznámit možný padělek
603 | 392 

130768
 
Jakost
F:6
U:O4
1900 [SBÍRKY] sestava 10ks litografických obrazů formátu A4 s ozdobnými vysekávanými okraji (krajka); zachovalé, velmi dekorativní
Zařazeno : Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění, U:O4Dotaz na položkuOznámit možný padělek
3 618 

92469
Akce -50%
 
Jakost
F:3
U:X
1975? IGNATOV Danail: Koprivshtitsa Town, barevná litografie, 26x34cm, zaskleno v rámu 34x46cm
Zařazeno : Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění, U:XDotaz na položkuOznámit možný padělek
1 206 | 603 




SBĚRATEL
Poslední aktualizace:
06.06.2017 10:40
:: © Burda Auction, s.r.o (Filatelie Burda) - Pořádání aukcí, prodej a nákup filatelistického a dalšího sběratelského materiálu (Filatelie, Poštovní známky, Celiny, Celistvosti, Dopisy, Filokratie, Pohlednice a dalších) ::