eShop / Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění
230283
1 500 Kč
1970 LIESLER Josef (1905-2005), Hydrologická dekáda, grafika - obdobný motiv jako realizované poštovní známky emise Hydrologická dekáda z roku 1974, barevná litografie, rozměr 135x190mm, č. 20/201, signováno
U:A4 | Dotaz na položku | Oznámit možný padělek
136232
302 Kč
U:A5 | Dotaz na položku | Oznámit možný padělek