Archiv aukcí / Písemná aukce 13 / Pohlednice / Motiv / Žertovné, bytosti, postavičky, karikatury

Počet zobrazení: 403
   Řazení:    |   Počet zobrazených položek:    |   Typ zobrazení:
  Zobrazení položek    [1-2 z 2]
Aukční čísloFotoJakPopisVyvolávací cenaRealizovaná cena
3680
29922 / 3680 - Pohlednice / Motiv / Žertovné, bytosti, postavičky, karikatury
F:1
1910 skřítek s muchomůrkami s bankovkou, barevná naivní koláž, prošlé, bez poškození.
Zařazeno : Pohlednice / Motiv / Žertovné, bytosti, postavičky, karikatury, U:A5
1 600 Vráceno
3681
29923 / 3681 - Pohlednice / Motiv / Žertovné, bytosti, postavičky, karikatury
1905 Skřítek s vínem a čtyřlístkem, tlačená, zlacená, maďarská provenience, prošlé v horním okraji vytržený kousek hrany.
Zařazeno : Pohlednice / Motiv / Žertovné, bytosti, postavičky, karikatury,
800 Bez příhozu

SBĚRATEL
12.12.2017 20:30
:: ok ::