Prohlížíte si aukci v archivu, v této aukci již nelze dražit!
Písemná aukce 14 / Pohlednice
warning
info
Aktuálně běží Online aukce 75, kde můžete najít podobné položky a dražit!
4014
1924 Chomutov - Komotau, kostel a morový sloup na náměstí. Prošlá. Dobrý stav.
Vyvolávací cena: Kč
4015
1899 Železný Brod, barevná kolážová litho, DA, prošlá, omačkané růžky, jinak zachovalá
Vyvolávací cena: Kč
4017
1907 Jihlava - Iglau, celkový pohled, kaplička u Jihlavy, prošlá, skvrny v obraze
Vyvolávací cena: Kč
4018
+1
1918 Smrčná - Simmersdorf, továrna, škola, kostel, celkový pohled, prošlá, odřené rohy, vrása.
Vyvolávací cena: Kč
4020
1897 Rybáře u Karlových Varů - Fischern b. Carlsbad, japonský porcelánový pavilon, DA, prošlé, omačkané růžky, přesto zachovalé, drobně popsané mimo obraz
Vyvolávací cena: Kč
4023
1906 Liberec - barevná kreslená pohlednice k německo - české výstavě, záběr na vodní plochu s přehlídkou lodí, poštovně prošlé, růžky mírně odřené jinak pěkná kvalita
Vyvolávací cena: Kč
4024
1914 Liberec - jednozáběrová, Malé náměstí s tramvají, barevná lakovaná, prošlá, mírně omačkané růžky
Vyvolávací cena: Kč
4025
+1
1916 Terezín - Theresienstadt, posádkový kostel, "Paradeplatz", partie u Ohře, prošlá, lehce odřené růžky.
Vyvolávací cena: Kč
4026
1930? Lužerady, barevná 2okénková, sruby a restaurace, neprošlá, lehce odřené růžky, jinak zachovalá
Vyvolávací cena: Kč
4027
+1
1900 BENÁTKY NAD JIZEROU (Nové Benátky) - celkový pohled, nakladatel Josef Polák, nepoužitá, odřené růžky, natržení - 2 mm.
Vyvolávací cena: Kč
4028
+1
1901 Most - Brüx, Marktplatz, náměstí s postavami a povozy, prošlá, zvrásněný roh.
Vyvolávací cena: Kč
4029
1919 Hvězda u Police nad Metují - jednobarevný pohled na restauraci + erb, lehčeji omačkané růžky, jinak zachovalý, použitý
Vyvolávací cena: Kč
4030
1901 Králův Městec - čb pohlednice, DA, prošlá, text v okraji mimo obrázek, stopy provozu
Vyvolávací cena: Kč
4031
1905 NYMBURK - barevný záběr na kostel a lávku, DA, prošlá, chybí známka, zbarvené okraje, lehké stopy uložení v albu, odřené růžky, přesto zajímavé
Vyvolávací cena: Kč
4032
+1
1900 Olomouc - Olmütz, Bahnhofstrasse, Nádražní ul. s tramvají, okénková koláž, nepoužitá, zakulacené rohy.
Vyvolávací cena: Kč
4033
+1
1900 Olomouc - Olmütz, Oberring mit Cäsarbrunnen, Horní náměstí s fontánou, nepoužitá, zakulacené rohy.
Vyvolávací cena: Kč
4034
1929 HODOLANY - 3-okénková, čb, továrna na čokoládu, celkový záběr a ulice, prošlá do Jugoslávie, menší stopy provozu
Vyvolávací cena: Kč
4035
1901 Pardubice - barevná kolážová litho, DA, prošlá, omačkané růžky, slabší skvrnky, jinak zachovalá
Vyvolávací cena: Kč
4036
1899 Pardubice - barevná kolážová litho, DA, prošlá, mírně omačkané růžky, jinak pěkná
Vyvolávací cena: Kč
4037
1898 Pardubice - barevná kolážová litho, DA, vypsané ale neprošlé, ostré rohy jinak pěkná kvalita
Vyvolávací cena: Kč
4038
1901 Písek - barevná kolážová pohlednice, DA, prošlá, mírně omačkané růžky, jinak dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
4040
+1
1908 Plzeň - celkový pohled od veřejného skladiště, železniční násep, prošlá, dobrý stav.
Vyvolávací cena: Kč
4041
+1
1900 Plzeň - Jungmannova třída, nepoužitá, zakulacené rohy, utržený růžek.
Vyvolávací cena: Kč
4042
1930? Plzeň - kresba B. Krs: Zákoutí staré Plzně - domek v Perlové ulici, částečně barevné, nepoužité, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
U:A5
4043
+1
1903 Plzeň - Městské divadlo, malovaná, nepoužitá, poškozené rohy i okraj.
Vyvolávací cena: Kč
4044
1915 Plzeň - pivovar, celkový pohled, kreslený a kolorovaný, prošlé, lom ve 2 růžcích
Vyvolávací cena: Kč
4045
1901 Plzeň - Pozdrav z Plzně, Jeskyně, Saský most, Císařský sál, barevná litografie, prošlá, odřené rohy, dlouhá úhlopříčná vrása.
Vyvolávací cena: Kč
4046
+1
1900 Plzeň - Pozdrav z Plzně, Kostel sv. jiří, Radyně, Zábělá - zahradní restaurace, barevná litografie, prošlá, odřené růžky.
Vyvolávací cena: Kč
4048
1916 Jirny - čb 2-záběrový pohled na hotel s postavami a myslivnu, prošlé, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
U:A5
4049
1910 Příbram - Hlavní náměstí s kostelem sv. Jakuba, nepoužitá, malý lom v růžku
Vyvolávací cena: Kč
4050
1899 Turnov - barevná kolážová litho, DA, prošlá, omačkané růžky, jinak zachovalá
Vyvolávací cena: Kč
4052
1902 KRÁLICKÝ SNĚŽNÍK - barevná, krávy nad chatou, DA, prošlá, stopy stáří, lom, přesto zajímavé
Vyvolávací cena: Kč
U:A5
4053
1907 Bechyně - Libušiny lázně, vila Vojtěška, prošlá, vrása a malé natržení - 2mm.
Vyvolávací cena: Kč
4054
1902 Příběnice - 3okénková, kolážová lithografie, neprošlá, DA, vydáno u příležitosti Jihočeské výstavy v Táboře 1902, pěkné
Vyvolávací cena: Kč
4057
+1
1911 Řetenice - Settenz, celkový pohled, prošlá, odřené růžky, lehké skvrny.
Vyvolávací cena: Kč
4058
1907 Dvůr Králové nad Labem - barevná kolážová litho, DA, prošlá, lehce zažloutlá, jinak zachovalá
Vyvolávací cena: Kč
4059
1899 Dvůr Králové nad Labem - barevná kolážová litho, DA, prošlá, smytá známka, částečně odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
4060
1903 Třebíč - vícezáběrová barevná lito., mj. elektrárna, pošta, vydal Lorenz, prošlé, luxusní!!
Vyvolávací cena: Kč
4061
1930 Tisá - celkový pohled, kolorované, prošlé s provizor. řádkovým raz. a vylámaným DR 13.8.45, pohlednice částečně rozlepena a z levé strany křivě zastřižena
Vyvolávací cena: Kč
U:A5
4062
+1
1915 Jevišovice - Jaispitz, pohled na náměstí, malovaná, prošlá, lehce odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
4063
+1
1912 Mešovice - Nespitz, kostelík, celkový pohled, obchod a zahrádky, prošlá, zlomený růžek
Vyvolávací cena: Kč
4064
1919 Piešťany - barevná 3okénková koláž, žertovná, maďarsko-české (!) popisky, nepoužitá, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
4065
1899 Trnava - Nagyszombat, barevná lito., kostely, náměstí, prošlá, odřené růžky, 1x lom v růžku
Vyvolávací cena: Kč
4066
1930 MUKAČEVO (Munkács/Мукачеве) - Vinohradská banka, fotopohlednice, natržená zn. s nádražním razítkem Baťovo, bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
4067
+1
1910 Betender Türke i. d. Moschee (Turek modlící se v mešitě), prošlá, odřené růžky.
Vyvolávací cena: Kč
4068
+1
1912 Brčka - panorama 3x, pohled na město přes Sávu ze Slavonie, 900m dlouhý most, prošlá do Čech, velmi lehké skvrny.
Vyvolávací cena: Kč
4069
1897 Helsingborg - barevná jednozáběrová litho pobřeží, DA, prošlá, stopy provozu, k prohlédnutí
Vyvolávací cena: Kč
4071
+1
1933 Cortina d´Ampezzo - čb pohled na město pod horami, prošlé, malá skvrna jinak pěkné
Vyvolávací cena: Kč
U:A5
4072
1915 Budapest - pohled na obchodní dům Pariser grosser Warenhaus, restaurace s korzem na střeše domu, odřené růžky, prošlé
Vyvolávací cena: Kč
4073
1896 Bergen - Německo, barevná kreslená koláž s dívkou v kroji a květy, Gruss aus den Bergen, DA, prošlé, psaná část k prohlédnutí jinak zachovalé
Vyvolávací cena: Kč