Písemná aukce 14 / Filatelie / ČSR I. / Letecké
1920 I.emise Pof.L1-3, zk. Hirsch, Tribuna, stopy po nálepkách, dobré střihy, kat. 1800Kč
Vyvolávací cena: Kč
1920 I.emise Pof.L1A, L2AII, L3B, zk. Mrňáka, luxusní, pouze L1 1x kratší zoubek, kat. 4800Kč
Vyvolávací cena: Kč
1920 I.emise ZT Pof.L2, na namodralém papíru, bez lepu, dobré okraje, zk. Karásek
Vyvolávací cena: Kč
1920 I.emise ZT přetisku 28Kč v zelené barvě na makulaturním tisku zn. 1000h fialová + v červené barvě na makulaturním tisku zn. 5h modrozelené, 1x zk. Kar., velmi zajímavé!
Vyvolávací cena: Kč
1920 I.emise makulaturní tisk přetisku 14Kč a 24Kč v původních barvách na obyčejném papíru, 4-blok, zk. Gilbert
Vyvolávací cena: Kč
1920 I.emise 3ks ZT přetisku v původních barvách na křídovém papíru, lehké stopy
Vyvolávací cena: Kč
1920 falza I. leteckých provizorií, bez lepu, pro studijní účely, označeno jako padělky
Vyvolávací cena: Kč
1920 falza I. leteckých provizorií, zoubkované, neoznačené, jen ke srovnávacím účelům
Vyvolávací cena: Kč
1920 falza I. leteckých provizorií ve 4-blocích, nezoubkované, vzadu označeno, dobrý stav, ke srovnávacím účelům
Vyvolávací cena: Kč
1922 II.emise 2x kompletní série, Pof.L4-L6, hodnoty 250/400 L6 v obou typem - úzké a široké nuly základní zn. 400h, kat. 420Kč
Vyvolávací cena: Kč
1922 Pof.L4 s částečným obtiskem zn. na lepu s levým okrajem, stopa na obrazové straně zn., lep bez vady
Vyvolávací cena: Kč
1922 II.vydání, levý horní 4-blok 50/100 s nedotiskem "0" v hodnotovém údaji přetisku na ZP 12, Pof.L4, zn. s nedotiskem, luxusní
Vyvolávací cena: Kč
1930 III.emise sestava 4ks 4-bloků zn. 2Kč, Pof.L9A, s DZ 1 I.typ tamě zelená rozpitá barva (!), DZ 2 II.typ, DZ 2 II.typ světle zelená barva (!), DZ 3 II.typ, kat. 190Kč
Vyvolávací cena: Kč
1930 III.emise 3ks 4-bloků, Pof.L12 s DZ1, různé odstíny světle hnědá až tmavě hnědá, kat. 530Kč
Vyvolávací cena: Kč
1930 III.emise dvojitý malulaturní tisk hodnoty 10Kč, Pof.L13 ve 4-bloku na růžovém papíru
Vyvolávací cena: Kč
1921 I.emise R+Let-dopis do Paříže, vyfr. zn. Pof.L2, zk. Gi, Pof.149, 169, směrovka Praha - Paříž, Let. známka odřená, HaV utržený růžek, Holubice přeložena, vzadu chybí horní chlopeň, dopis středem přeložen, KVP
Vyvolávací cena: Kč
1928 II.emise R+Let-dopis zaslaný do Německa, vyfr. zn. Pof.L4, 232,148, 217, DR Bratislava 2.IV.28 + řádkové červené raz. Výhradně letadlem, vzadu DR a červené raz. Mit Luftpost befördert Dresden, bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
1924 II.emise letecký dopis zaslaný do Francie, vyfr. zn. Pof.L4, L6, DR Praha 1/ 9.X.24 a Praha - Letiště 10.X.24, vylepená letecká směrovka Praha - Paříž, bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
1924 II.emise R+Let-dopis do Vídně, vyfr. zn. Pof.L4 2x, L5, L6, na zadní straně 2x 10h Holubice, DR LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ 15.VII.24, včetně podacího lístku, skvrny od vlhkosti, kat. 4800Kč
Vyvolávací cena: Kč
1924 II.emise těžší dopis vyfr. Let. zn. Pof.L4 2x, 153, DR Praha 1/ 6.VIII.24, vzadu příchozí DR Bratislava 7.VIII.24, lehce pomačkané, zašlé
Vyvolávací cena: Kč
1926 II.emise letecký dopis zaslaný z Bratislavy 11.VIII.26 do Prahy, vyfr. zn. Pof.L4-L6, řádkové raz. Letecká pošta, vzadu příchozí DR PrahaTelegraf 12.VIII.26, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
1926 II.emise lístek zaslaný jako R, 1.letem Praha - Wien, vyfr. zn. Pof.L5, L6, 150, DR PRAHA 82-Letiště 26.IV.26, R nálepka Praha Letiště, nálepka 1. letu a červené raz. Letecká pošta, příchozí DR Wien Flugpost 26.IV.26, bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
1926 II.emise R+Let-dopis zaslaný do Francie, vyfr. zn. Pof.L4, 2x L6, DR Praha 1/ 13.X.26 a PRAHA 82-Letiště 14.X.26 doplněno rámečkovým raz. Letecká pošta, několik skvrn
Vyvolávací cena: Kč
1926 II.emise R+Let-dopis zaslaný do Francie, vyfr. zn. Pof.L4, L5, L6, 220, DR PRAHA 82-Letiště 17.VIII.26, vzadu příchozí DR Strasbourg 17.8.26, vylepená letecká směrovka Praha - Strasbourg, bez poškození, odesílatel Šašek
Vyvolávací cena: Kč
1927 II. emise letecký dopis zaslaný do Německa, vyfr. zn. Pof.L4, L5, 207, DR PRAHA 82-Letiště 27.VIII.27, doplněno červenými raz. Letecká pošta a nálepkou Výhradně letadlem, vzadu příchozí DR Berlin 27.8.27, zk. Karásek, bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
1927 II.emise letecký dopis zaslaný do Berlína, vyfr. na přední i zadní straně bohatou frankaturou zn., mj. letecká Pof.L5, podací DR PRAHA 82-Letiště 21.III.27, na zadní straně DR Berlin C Luftpost 22.3.27, mírně zašlé, kat. 1300Kč
Vyvolávací cena: Kč
1927 II.emise lístek vydaný k 1.letu Praha - Breslau, vyfr. zn. Pof.L4, 212, DR PRAHA 82-Letiště 19.IV.27, červené Praha 82 (Letiště) 19.IV.27 + příchozí Breslau, bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
1927 II.emise lístek vydaný k 1.letu Praha - München, vyfr. zn. Pof.L4, L5, 148, DR PRAHA 82-Letiště 19.IV.27, červené Praha 82 (Letiště) 19.IV.27 + příchozí München, bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
1927 II.emise PRAHA - VRATISLAV letecký lístek přepravený letem 19.IV.1927, vyfr. zn. Pof.L4, Pof.212, DR Praha 82 Letiště/ 19.IV.27, červené rámečkové razítko PRAHA 82-Letiště Přepraveno leteckou poštou/ 19.IV.27, řádkové červené : Wit Luftpost befördert/ Postamt Breslau 1., zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
1927 II.emise R+Let-dopis zaslaný z Prahy do Německa, červené raz. PRAHA 82-Letiště 19.IV.27, příchozí červené Flugpost befördert Dortmund, vráceno zpět, vzadu nálepka Inconnu a DR Dortmund 20.4.27, bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
1927 II.emise tiskopis zaslaný jako 1.let München - Praha - Breslau vyfr. zn. Pof.L4, L5, 150, 217, DR Praha - Letiště 30.IV.27, příchozí červené raz. Mit Luftpost befördert Breslau, zk. Karásek, bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
1929 CDV37 přepravený prvním letem Praha - Užhorod (LP83a), dofr. známkami Holubice 2x 10h + 2x 5h, DR PRAHA 82-Letiště 6.V.29, všechny náležitosti, pěkný stav, kat. 2500Kč
Vyvolávací cena: Kč
1929 II.emise firemní R+Let-dopis zaslaný z Prahy 2.IX.29 do Francie, vyfr. zn. Pof.L6, 231, raz. Praha - Letiště 3.IX.29 na přední straně, bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
1929 II.emise obrazová dopisnice CDV40/19 letecky zaslaná do Francie, dofr. zn. 250/400, Pof.L6, DR Praha 1/ 12.IX.29 + DR PRAHA 82-Letiště 13.IX.29, bez poškození, správný tarif
Vyvolávací cena: Kč