Písemná aukce 14 / Pohlednice / Motiv

35940 - 1930 MUCHA Alfons (1860–1939), Vzpomínka na rodné Ivanč
1930 MUCHA Alfons (1860–1939), Vzpomínka na rodné Ivančice (Weill.129); poškozená, prošlá
Vyvolávací cena:
35659 - 1930? propagační pohlednice banky SLAVIE s ilustrací  A.M
1930? propagační pohlednice banky SLAVIE s ilustrací A.Muchy, sedící žena v kruhu, vydání pro Bratislavu, barevná, nepoužitá, skvrnky na adresní straně, jinak dobrý stav
Vyvolávací cena:
34860 - 1887 STRÖHL H., silueta muže a psa, litografie barevná. P
1887 STRÖHL H., silueta muže a psa, litografie barevná. Prošlá. Poškozená, zlomený roh.
Vyvolávací cena: