Písemná aukce 14 / Pohlednice / Motiv
4246
1930 MUCHA Alfons (1860–1939), Vzpomínka na rodné Ivančice (Weill.129); poškozená, prošlá
Vyvolávací cena: Kč
4247
1930? propagační pohlednice banky SLAVIE s ilustrací A.Muchy, sedící žena v kruhu, vydání pro Bratislavu, barevná, nepoužitá, skvrnky na adresní straně, jinak dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
4248
1887 STRÖHL H., silueta muže a psa, litografie barevná. Prošlá. Poškozená, zlomený roh.
Vyvolávací cena: Kč