Písemná aukce 14 / Filatelie / ČSR I. / Osvobozená republika 1920
1922 dopis vyfr. 4-blokem protichůdné dvojice 60h, Pof.157TBa, DR Smíchov 22.II.22, mache, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
1922 dopis zaslaný do Rakouska vyfr. zn. Pof.160, 147, DR Poštovní úřad šekový / Praha/ 2.VIII.22, předtištěná obálka s natržením v pravém okraji
Vyvolávací cena: Kč
1922 firemní těžší dopis zaslaný do Jugoslávie, vyfr. zn. Pof.156 2x, 158B, 160, 147; DR ČERNÁ VODA u Frývaldova 14.VI.22, vzadu příchozí DR Subotica 18.VI.22, lehké přehyby v okrajích
Vyvolávací cena: Kč
1922 pohlednice vyfr. zn. 50h červená s DV - vajíčko v pase, Pof.155 DV 1, DR Trenčianské Teplice 17.VI.22, bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
1923 firemní lístek vyfr. zn. 50h zelená s ŘZ, Pof.156B, SR Praha 7/ 28.V.23, zk. Karásek, bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
1923 obyčejný dopis vyfr. 2x širokou protichůdnou dvojicí zn. 40H OR a 10h Holubice, Pof.154TBb, 146TBb, výše frankatury odpovídající tarifu(!), DR Brno 6.II.23, obálka přeložena mimo zn.
Vyvolávací cena: Kč
1923 pohlednice (malovaná dýha) zaslaná do USA, vyfr. zn. Pof.156, 173, známky zahnědlé, DR Praha Listovní výpravna/ ??.23, jeden roh odštípnutý, jinak zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
1925 Ex dopis vyfr. známkami Holubice a protichůdnou dvojicí OR, Pof.146 2x, 147 2x, 150 a Pof.157TBa (úzké), DR Mor.Ostrava 3 (Přívoz 1)/ 19.VIII.25, odes. Jóža Dvořák, TB zk. Stu, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
1927 dopis vyfr. známkami Pof.153 a 154 + Pof.150, známky OR již po platnosti, modře vyznačeno doplatné 140h, SR Praha 55/ 19.III.27, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč