Písemná aukce 14 / Filatelie / Evropa / Německo / Zeppelinová a katapultní pošta
3160
1933 BRAZÍLIE dopis zaslaný do Německa, podací DR ze dne 5.Okt.33, vzadu DR Rio de Janeiro 5.Out. 33, zelené SR Mit Luftschif Graff Zeppelin befördert s DR Friedrischhafen 9.10.33, DR Berlin Zentralflughafen 10.10.33, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3161
1936 USA podlouhlá celinová obálka 1c, dofr. 6ks let. zn. 6c, Mi.322, 350, DR New York May.11.36, fialový kašet Lakehurst First Flight Hindenburg, vzadu palubní raz. Frankfurt/ Hindenburg Befördert 14.5.36 a příchozí DR , obálka se silným svislým přehybem + natržení v pravém okraji i ve známce
Vyvolávací cena: Kč
3162
1936 USA dopis přepravený vzducholodí Hindeburg, vyfr. zn. Mi.606 a 607, fialové kulaté razítko Deutsche Luftpost/ Europa - Nordamerika/ 5.10.36, červený kašet letu, zoubky známek zahnědlé, obálka svisle přeložena, vzadu část chlopně odtržena, přesto přijatelný stav
Vyvolávací cena: Kč
3163
1937 oficielní foto pohlednice LZ.129 Hindenburg vyfr. let. zn. 2x 25Pf adresována do ČSR, DR Flug und Luftschiffhafen Rhein-Main 14.8.38, kašet letu, označeno razítkem tvaru kříže jako zrušený let, přelepeno nálepkou MIT LUFTPOST, bez atributů přepravy vzducholodi, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
3164
1938 Sudetenlandfahrt filatelistický dopis vyfr. sérií zn. Hindenburg s DR Flug und Luftschiffhafen Rhein-Main 1.12.38, červený kašet letu, vzadu SR Reichenberg 2.12.38, bez poškození
Vyvolávací cena: Kč