Písemná aukce 14 / Ostatní sběratelské obory / Reklamní plakáty
4469
1896 kominický kalendář, Konice, čb. lito. na žlutém papíru, tisk Broumov, A3, přehyby a několik drobných natržení v okraji, ojedinělé!
Vyvolávací cena: Kč
4470
1903 jmenovací diplom čestného občana Jablonce nad Jizerou, dekorativní kresba, rozměr 66x50 cm, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
4472
1910 kominický kalendář, Konice, barevná lito., A3, přehyby a menší skvrna v rohu
Vyvolávací cena: Kč
4473
1912 kominický kalendář, Konice, barevná lito., A3, pouze přehyby, ojedinělé!
Vyvolávací cena: Kč
4474
1914 nepoužitý válečný rakouský děkovný diplom s portréty F.Josefa a Karla F.J., barevná lakovaná litografie, sign. Schneider, rozměr 58x38 cm, lomy
Vyvolávací cena: Kč
4475
1928 textový plakát Dni republikánského dorostu při výstavě Soudobé kultůry v Brně, A1, přehyb, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
4477
1930 reklamní plakát na kamna Čenkov, O.A.Hrubý, barevný, rozměr A2, drobné natržení okrajů
Vyvolávací cena: Kč
4478
1930? textový reklamní plakát Zemědělské zasilatelství látek Německý Brod, A1, přehyby, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
4479
1932 kartónový leták A4 s vyobrazením dr.M.Tyrše jako upoutávka na Sletovou výstavu v Praze-výstavišti v roce 1932, barevné, perfin MO, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
4480
1933 mapa ČSR a kalendář s reklamou K.Vágner Brno, A1, dekorativní, přehyby, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
4481
1937? Reklamní leták na vysavač Herkules, oboustranný tisk, jedna strana barevná, křížem přeloženo do obálky, formát A4, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
4482
1939 FILMOVÉ PLAKÁTY sestava 11ks plakátů formátu A4, 10x kino Alfa, nepřeložené (!), 1x kino Avion, přeložený do obálky, české i cizí filmy : Lucerna, Soud boží, Panenka, Jeho nejlepší přítel, Poslední car, Historky Elysejských polí, Jarka a Věra (2x), Pozor straší..!, Bouře nad Bengálskem, Maryša, pěkné
Vyvolávací cena: Kč
4483
1939 textový plakát Občané města Brna!, výzva policejního ředitele K.Schwabe, převzetí moci fašisty, A4, přehyb a natržené okraje
Vyvolávací cena: Kč
4492
1970 Jaroslav Lukavský, lidové stavby, tisk 19/73 s podpisem, použito na smuteční poděkování, dvojlist 21x15,5 cm
Vyvolávací cena: Kč
4495
1973 dvoubarevný grafický list rytiny Pij víno duše má je čas růží od J.Herčíka, sign., 18x25 cm
Vyvolávací cena: Kč
4499
1975 grafický list s dvoubarevnou rytinou Praha Malá Strana od J.Herčíka, sign., 19x26 cm
Vyvolávací cena: Kč
4501
1975 grafický list s dvoubarevnou rytinou Praha Mostecká věž od J.Herčíka, sign., 19x27 cm
Vyvolávací cena: Kč
4503
1975 grafický list s rytinou Praga Bohemiae Metropolis od J.Herčíka, sign., 15x21 cm
Vyvolávací cena: Kč
4505
1978 HERČÍK J. grafický list s dvoubarevnou rytinou Praga Caput Regni, sign., 21x20 cm
Vyvolávací cena: Kč
4506
1980 grafický list s rytinou Praga caput regni 1830 od J.Herčíka, sign., 15x21 cm, lom v dolním rohu
Vyvolávací cena: Kč