Písemná aukce 14 / Ostatní sběratelské obory
5004
1913 Sborník Zemské ústředny hasičské jednoty král. českého, použité, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
5005
1927 Seznam poštovních úřadů, poštoven a vlakových pošt, vydalo Ministerstvo pošt a telegrafů v Praze pro účetní kontrolní službu poukázkovou a šekovou, velmi dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
5006
2004 Střelecké spolky Moravy, Slezska a města Brna na přelomu 19. a 20. století, sborník sestavil V.Schildberger ml., bohatě ilustrovaná publikace, lepená vazba, jako nová
Vyvolávací cena: Kč
5007
1784-1800 svázané cirkuláře a nařízení, Hrabě Kolowrat, doplněno psanými poznámkami a nařízeními, okraje některých listin zašlé
Vyvolávací cena: Kč
5008
1868 Šotek Archiv rozmaru a vtipu, díl první, B.Třemšínský, vázané, odřené desky
Vyvolávací cena: Kč
5010
1923 Židovská modlitební knížka "Gebete der Israeliten", vydáno ve Vídni, vázané, mírně poškozená vazba
Vyvolávací cena: Kč