Písemná aukce 14 / Ostatní sběratelské obory

35579 - 1913 Sborník Zemské ústředny hasičské jednoty král.
1913 Sborník Zemské ústředny hasičské jednoty král. českého, použité, zachovalé
Vyvolávací cena:
35578 - 1927 Seznam poštovních úřadů, poštoven a vlakových po
1927 Seznam poštovních úřadů, poštoven a vlakových pošt, vydalo Ministerstvo pošt a telegrafů v Praze pro účetní kontrolní službu poukázkovou a šekovou, velmi dobrý stav
Vyvolávací cena:
35546 - 2004 Střelecké spolky Moravy, Slezska a města Brna na př
2004 Střelecké spolky Moravy, Slezska a města Brna na přelomu 19. a 20. století, sborník sestavil V.Schildberger ml., bohatě ilustrovaná publikace, lepená vazba, jako nová
Vyvolávací cena:
36021 - 1784-1800 svázané cirkuláře a nařízení, Hrabě Kolowr
1784-1800 svázané cirkuláře a nařízení, Hrabě Kolowrat, doplněno psanými poznámkami a nařízeními, okraje některých listin zašlé
Vyvolávací cena:
35585 - 1868 Šotek Archiv rozmaru a vtipu, díl první, B.Třemší
1868 Šotek Archiv rozmaru a vtipu, díl první, B.Třemšínský, vázané, odřené desky
Vyvolávací cena:
35577 - 1910 Užitečný rádce, ilustrovaný časopis, svázaný ro
1910 Užitečný rádce, ilustrovaný časopis, svázaný ročník 1910, zachovalé
Vyvolávací cena:
36029 - 1923 Židovská modlitební knížka Gebete der Israeliten,
1923 Židovská modlitební knížka "Gebete der Israeliten", vydáno ve Vídni, vázané, mírně poškozená vazba
Vyvolávací cena: