Písemná aukce 15 / Pohlednice / Místopis / Evropa
4130
1914 Sarajevo - místo atentátu, roh Franz-Josef-Strasse a Appel-Quai, prošlá přes Feldpost, zakulacené růžky
Vyvolávací cena: Kč
4131
1910 Kellomäki - nádraží koňské dráhy, prošlé, stržená známka, jinak dobré.
Vyvolávací cena: Kč
4132
1929 Kuokkalan - nádražní budova a nástupiště. Překrásný živý záběr s vlakem, foto, prošlé, bez poškození.
Vyvolávací cena: Kč
4133
1910 Lautiosaari - nádražní budova a kolejiště ve sněhu, prošlé, bez poškození.
Vyvolávací cena: Kč
4134
1919 BAKRA - dvojitá pohlednice, pohled od moře, prošlé, razítko cenzury, omačkané růžky
Vyvolávací cena: Kč
4135
1916 chorvatské národní typy, muž se ženou v národním kroji, litografie Stengel; prošlá, cenzurní razítko, odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
4137
1916 Sopronnyékrol - 3okénková čb pohlednice, prošlá, raz. maďarské VLP hůře čitelné, lehce odřené růžky, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
4139
1905-12 NĚMECKO - sestava 11ks většinou barevných jednozáběrových pohlednic z velkých měst, např. 5x Hamburk, Brémy, Drážďany, Mnichov, prošlé, některé zajímavé, jako celek zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
4140
1935 Freital Porzellan Fabrik, reklamní pohlednice s vyobrazením továrny a ochranných značek porcelánky, barevná, velký formát, prošlé, bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
4141
1900? Mnichov - barevná 2záběrová litho (pivovar Rinal), DA, prošlá, zaoblené rohy, 1 horní roh zlomený, ještě zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
4142
1890? rozkládací leporelo jednobarevných lito záběrů z Berlína a Potsdamu, v deskách, mimo jiné i synagoga, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
4143
1900 Berlin Unter den Linden, barevná tlačená koláž s 1 čb. záběrem, malý formát, neprošlé, lehce omačkané růžky
Vyvolávací cena: Kč
4144
1905 Gruss aus Berlin, Warenhaus A. Wertheim, Bücherlager, Statue "Die Arbeit" von L. Manzel und Freitreppe. Nepoužitá. Lehce odřené růžky.
Vyvolávací cena: Kč
4145
1906 Berlin - 20. Wanderausstellung, putovní výstava hospodářských zvířat, dobytčí trh. Prošlá. Odřené růžky.
Vyvolávací cena: Kč
4147
1930 Rotterdam, Hotel "Het Witte Paard", čb pohlednice, použitá, známka s perfinem S.B., DR Rotterdam, zasláno do ČSR, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
4148
1909 Bielitz, jednobarevná kolážová 4okénková pohlednice, DA, použité, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
4149
1904 Krakow, barevná kolážová lito, 5-záběrová, DA, použité, svisle lehčí lom, čistá
Vyvolávací cena: Kč
4151
1897 Gmunden, čb pohlednice pro pasažéry přepravované parníkem přes jezero, 2-záběrová, celkový pohled a parník Elisabeth, prošlá, stopy použití
Vyvolávací cena: Kč
4152
1899 Mödling - Rakousko, čb jednozáběrová, náměstí, DA, prošlá, odřené rohy
Vyvolávací cena: Kč
4153
1898 Pozdrav z Vídně Jubilejní výstava 1898 + firemní reklama Karl Fritsch, barevná kolážová lito, 3-záběrová, DA, použité, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
4156
1919 Jakutský šaman, čb pohlednice vydaná v Rusku, vzadu pozn. tužkou "Irkutsk 10.10.1919", mírně omačkané rohy, ojedinělé
Vyvolávací cena: Kč
4157
1919 VLADIVOSTOK (Владивосток) - pouliční žebrák, čb, vydala "Fotolegie" s.r.o., čís. 158, mírně omačkané rohy
Vyvolávací cena: Kč
4158
1919 VLADIVOSTOK (Владивосток) - prodavač cukroví, čb, vydala "Fotolegie" s.r.o., čís. 114, mírně omačkané rohy
Vyvolávací cena: Kč
4160
1912 BĚLEHRAD - 2x barevné panorama, různé záběry, uprostřed přeložené, prošlé, dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
4162
1920 Grums - nádražní budova s tratí, prošlé s raz. VLP PLK.379,C 12/12 1920, bez poškození.
Vyvolávací cena: Kč
4164
1928 Karlskoga - nádražní budova s tratí, fotopohlednice, prošlá, bez poškození.
Vyvolávací cena: Kč