Písemná aukce 15 / Filatelie / ČSR II. / Vydání 1945-1953
1520
1951 Pof.621, Měsíc přátelství, levý horní rohový 4-blok s okraji a nedotiskem známky na ZP 1, v okraji 2x nálepka, jinak známky svěží
Vyvolávací cena: Kč
1521
1952 Pof.650, Socialistické zemědělství, DV na ZP 40 (reflektor), dobře zachovalá, kat. 350Kč
Vyvolávací cena: Kč
1522
1952 Pof.A691/692, 2x aršík Bratislava 1952, 1x s razítkem dne vydání, u čistého aršíku nepatrný posun barev (modrá výš) a lehce narušený lep zejména v okraji, jinak čisté
Vyvolávací cena: Kč
1523
1945 R dopis vyfr. zn. Pof.363 4x, 366 2x, DR Ružomberok 15.VI.45, prošlé cenzurou, malý formát, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
1524
1945 2x R dopis, zjevně filatelisticky motivované, 1x v místě a 1x dále, vyfr. zn. Pof.373, 403 a 404, druhý zn. Pof.406 (přefr.), oba DR Praha 1/ 16.X.45, vzadu přích., oba pěkná kvalita
Vyvolávací cena: Kč
1525
1945 dopis vyfr. Košickou zn. 2K, Pof.354, DR Zvolen 27.IV.45, řádkové raz. cenzury, odesílatel prof. Húska Zastupitelství SNR Košice, včetně obsahu; ohyby v okrajích
Vyvolávací cena: Kč
1526
1945 R+Ex dopis vyplacený Partyzánským aršíkem Pof.A408/12, DR Bratislava 1/ 12.X.45, adresovaný do Prahy, dodací DR Praha 55/ 13.X.45 vzadu, formát 25x17cm, ojedinělý výskyt, stopy provozu, vlevo nahoře obálka poškozena, k prohlédnutí
Vyvolávací cena: Kč
1527
1945 Košické pohlednice vyfr. zn. 1,50K s DR NOVÁ BAŇA 7.VIII.45, ojedinělá frankatura, drobnější odřená místa v okolí DR, jinak baz vady
Vyvolávací cena: Kč
1528
1945 Košické R dopis vyfr. Košickým aršíkem s DV "zlomená tlapa", Pof.A360/362 DV, DR Bratislava 1/ 15.XII.45, bez poškození, malý formát obálky, vše na přední straně
Vyvolávací cena: Kč
1529
1945 Košické R dopis vyfr. smíšenou frankaturou Košických a Bratislavských zn., Pof.354 2x, 363, 364, DR Košice 19.X.45 + razítko jako R, odřené okraje obálky
Vyvolávací cena: Kč
1530
1945 Košické ústřižek pošt. průvodky vyfr. zn. 2K + 2x 3K Bratislavské, Pof.354, 2x 368, DR Považská Bystrica 1.XII.45, bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
1531
1945 Košické, firemní lístek vyfr. zn. 2Kč Pof.354, DR Rakovec nad Ondavou 13.VIII.45, vpředu 2x prezentační razítko, levý dolní roh lom
Vyvolávací cena: Kč
1532
1945 R dopis ze Slovenska do Prahy vyfr. zn. Pof.375, 388, 368 a 384, provizorní DR Poštový úrad Fiľakovo a datumkou 28.VIII.1945, oraženy jen dvě známky (č.375 na Slovensku neplatné), maďarská R-nálepka s úpravou, vyznačeno doplatné 50h, vzadu přích. nečit. DR Praha, celkově zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
1533
1945 R+Ex dopis vyfr. Košickým aršíkem, Pof.A360/362, DR Košice 1/ 11.VIII.45, vzadu příchozí DR Praha, aršík s VV kroužek ve zn. 2K, obálka A5, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
1534
1945 sestava 3ks dopisů zatížených 19.XI.1945 doplatným pro neplatnost známek Lipová ratolest, zajímavé, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
1535
1946 kompl. soudní zásilka vyfr. služební zn. Pof.Sl2 a zatížena doplatným ve výši 1,60K (vylepena slov. dopl. známka Alb.D22), málo čitelná DR Bratislava, pro nedoručitelnost vráceno zpět s poznámkou ...neznámý, DR Bratislava 1/ 9.II.46, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
1536
1946 R dopis zaslaný do USA, vyfr. bohatou frankaturou mj. zn. TGM 15Kčs, Pof.427, 424, 419, 418, L17, znárodněné DR Praha 7/ 21.X.46, vzadu tranzitní, příchozí DR i celní razítka, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
1537
1948 Let-tiskopis do Turecka, vyfr. zn. Pof.465, 417, 414, DR Hulín/ 23.XII.48, příchozí DR Galata/ 28.12.48, adresát neznámý vráceno zpět, vzadu SR ISTANBUL/ 29.XII.48; jedna zn. s natržením, ojedinělá destinace!
Vyvolávací cena: Kč
1538
1952 FDC s aršíkem Bratislava 1952, Pof.A691/692 zaslaná jako R, vzadu dofr. zn. Pof.693 2x, raz. 1.dne Bratislava 18.X.52, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
1539
1953 sestava 2ks Let-pohlednic do Opčine Terst Zóna "A", vyfr. zn. 4Kčs, Pof.506, DR Praha 20.IV. a 3.V.53, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
1541
1945-53 partie 7ks celistvostí, 1x VLP, 1x provizorní razítko, 2x tiskopis, 1x v hotovosti, 2x vylámané DR, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč