Písemná aukce 15 / Pomůcky / Použité pomůcky
5405
OCHRANNÉ OBALY sestava použitých průhledných obalů na zn. a celistvosti, kartiček a pošetek na zn., plná krabice od kancelářských papírů, celkem 7kg
Vyvolávací cena: Kč
5407
lupa Leuchturm ref. LU21, zvětšení 10x, zaměřovací kříž se stupnicí v mm, výška 44mm, průměr 40mm, zcela nová
Vyvolávací cena: Kč
5408
lupa s osvětlením Leuchturm ref. LU4 LED, zvětšení 2,5x, průměr 7,5cm, vč. látkového pouzdra a baterií, zcela nová, odzkoušená
Vyvolávací cena: Kč
5410
etalon Pofis na známky TGM 1925 (Pof.190-203), v ochranném obalu, zcela nový. MC cena 348Kč
Vyvolávací cena: Kč
5411
pérové desky 2ks, starší vatované v zelené barvě s černým hřbetem, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
5414
pérové desky 3ks, starší vatované v modré barvě s černým hřbetem, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
5415
pérové desky formátu Pofis, 2ks zachovalé s textilním hřbetem, modré a hnědé barvy
Vyvolávací cena: Kč
5425
zásobník Pofis 3ks, černé listy, 1x 20-listový, 2x 12-listové, jako nové, rovné
Vyvolávací cena: Kč
5426
zásobník Pofis 3ks, černé listy, 2x 16listové, 1x 12listový, jako nové, rovné
Vyvolávací cena: Kč
5429
zásobník Pofis, 3 ks A4, 2x 12-listový, 1x 15-listový, všechny s bílými listy, použité, ale celkem zachovalé, v jednom zbytek známek ČSR II.**, výhodné
Vyvolávací cena: Kč
5430
1879-1918 albové listy KA-BE na Bosnu a Hercegovinu, použité v originál pérových deskách, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
5431
1884 historické ilustrované známkové album Schaubek, celý svět, barevné a zlacené desky, menší část (Evropa) stopy po nálepkách, velmi zachovalé, dekorativní
Vyvolávací cena: Kč
5432
1928 Album poštovních známek, Zikmund Reach, vázané, zdobené desky, jako nové
Vyvolávací cena: Kč
5433
1934 nalepovací album na poštovní známky Evropa 1930-1934, zlacené desky, použité, bez známek
Vyvolávací cena: Kč
5434
1937 nepoužité album na aršíky celého světa s barevným vyobrazením všech kusů v pérových deskách, bibliofilské čs. vydání při příležitosti pařížské filatelistické výstavy s omezeným nákladem 200ks výtisků, výborný stav listů pouze odřené desky
Vyvolávací cena: Kč
5435
19525-70 pérové desky Schaubek, zasklené albové Velké Británie, velmi zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
5436
1958-94 alba Leuchtturm 2ks, 1x zasklené listy na NSR 1958-68 v pérových deskách se zbytkem sbírky svěžích známek (cca 250€), 1x zasklené listy na NSR 1991-94 v šroubových deskách deskách; bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
5437
1965-93 2ks alb KA-BE na NSR, zasklené listy, kroužkové desky se zbytky sbírky ražených známek, obsahuje ročníky 1965-74 a 1989-93; bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
Písemná aukce 15 / Pomůcky / Použité pomůcky - Informace
Použité pomůcky pro filatelii Vám poslouží stále stejně jako nové.