Písemná aukce 15 / Pohlednice / Místopis / Speciální místopis / Výstavy
4174
1921 barevná propagační pohlednice pro Hospodářskou výstavu v Praze, vydala Zemědělská jednota ČSR, nepoužité, lom růžku, jinak čisté, dobře zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
4175
1935 Foire de Paris, Pariser Messe, Pařížský veletrh, na zadní straně přítisk opravňující ke slevě na železnici. Nepoužitá. Výborný stav.
Vyvolávací cena: Kč
4176
1902 Kladno - Pozdrav z výstavy, čb. záběr pavilonů + tlačený barevný erb, prošlé.
Vyvolávací cena: Kč
4177
1910 oficiální pohlednice k 1. mezinárodní lovecké výstavě ve Vídni, barevná žertovná kresba s čertem, signovaná L. Hesshaimer, prošlá, vzadu PR Wien 20.VIII.10 k této události, lehce odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
4178
1918 Opava - Einser Ausstellung, výstava vojenských jednotek z let 1718, 1818 a 1918 konaná v museu. Nepoužitá, výborný stav.
Vyvolávací cena: Kč
4322
1939 STUTTGART Reichs - Gartenschau Stuttgart 1939, propagační pohlednice k zahradnické výstavě, velký formát, neprošlé, s pamětními razítky, bez poškození
Vyvolávací cena: Kč