Písemná aukce 15 / Pohlednice / Motiv / Žertovné, bytosti, postavičky, karikatury
4358
1925? Žertovná barevná pohlednice "proti světlu držeti", s doutníkem, nepoužitá, lehce odřené růžky
Vyvolávací cena: Kč
4362
1905 Kominíček - dívka a pierot na žebříku, lito tlačená a zlacená. Prošlá. Odřené zlacení.
Vyvolávací cena: Kč
4363
1910 skřítek s muchomůrkami s bankovkou, barevná naivní koláž, prošlé, bez poškození.
Vyvolávací cena: Kč
4364
1905 Skřítek s vínem a čtyřlístkem, tlačená, zlacená, maďarská provenience, prošlé v horním okraji vytržený kousek hrany.
Vyvolávací cena: Kč