Písemná aukce 17 / Pohlednice / Místopis

58010 - 1900-05 NĚMECKO, RAKOUSKO, ŠVÝCARSKO  menší sestava 15k
1900-05 NĚMECKO, RAKOUSKO, ŠVÝCARSKO menší sestava 15ks sběratelsky zajímavých pohlednic (litografie, tlačené, zlacené, koláže, zajímavé záběry, dlouhé adresy, erby apod.); neprošlé, dobrý stav, výhodná nabídka (!)
Vyvolávací cena:
58013 - 1900-08 FRANCIE, NIZOZEMSKO, BELGIE, DÁNSKO  menší sestav
1900-08 FRANCIE, NIZOZEMSKO, BELGIE, DÁNSKO menší sestava 12ks sběratelsky zajímavých pohlednic (dlouhé adresy, zajímavé záběry, ulice, nábřeží, postavy apod.); neprošlé, dobrý stav
Vyvolávací cena:
58012 - 1905-10 GREAT BRITAIN  menší sestava 8ks pohlednic (zajím
1905-10 GREAT BRITAIN menší sestava 8ks pohlednic (zajímavé záběry, erby apod.); neprošlé, dobrý stav
Vyvolávací cena: