Archiv aukcí / Písemná aukce 17 / Pohlednice / Motiv / Dokumentární fotopohlednice

Počet zobrazení: 2826
  Upřesněte podkategorii
   Řazení:    |   Počet zobrazených položek:    |   Typ zobrazení:
  Zobrazení položek    [1-3 z 3]
Aukční čísloFotoJakPopisVyvolávací cenaRealizovaná cena
3973
59663 / 3973 - Pohlednice / Motiv / Dokumentární fotopohlednice
1911 cikáni u stanu, kartářka, skupina rakouských vojáků; neprošlá, dobrý stav
Zařazeno : Pohlednice / Motiv / Dokumentární fotopohlednice,
1 200 1 300
+8,33%
3974
59572 / 3974 - Pohlednice / Motiv / Dokumentární fotopohlednice
1930 cikáni, VELKÁ LOMNICA (Slovensko), v pozadí Tatry; nepoužitá, lehce odřené růžky
360 380
+5,56%
3975
54057 / 3975 - Pohlednice / Motiv / Dokumentární fotopohlednice / Události
1937 Pohřební vůz Pohřebního ústavu hl.m.Prahy s posádkou, čekající v průjezdu lánského známku na odvezení zemřelého prezidenta TGM, datováno 17.9.1937, sign. Vladimír Kedrovič, Indusfoto, vzadu popis,čb fotopohlednice, dobře zachovalé
Zařazeno : Pohlednice / Motiv / Dokumentární fotopohlednice / Události,
600 Vráceno

SBĚRATEL
11.12.2017 17:30
:: .ok ::