Písemná aukce 17 / Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění
4320
1976 BOUDA C.: přijatý návrh na zn. 20h Výročí AMU, Pof.2197, kresba tužkou, formát 17x27cm, zasklená pasparta
Vyvolávací cena: Kč
4321
1976 BOUDA C.: skica - přijatý návrh na zn. 20h Výročí AMU, Pof.2197, kresba tužkou, formát 18x25cm, zasklená pasparta
Vyvolávací cena: Kč
4322
1950? DILLINGER Petr (1894-1954), malíř v krajině s řekou, barevné lito, 53x36cm, signováno
Vyvolávací cena: Kč
4323
1930 DOBROVOLNÝ Jaroslav, (1895), kostel (Hradiště), barevný dřevoryt, rozměr 15x18cm, signováno
Vyvolávací cena: Kč
4325
1931 HAVRLÍK Svatopluk (1908–1966): Ze Saint-Jeanu u Monte Carla, olej, 40x28cm, v masivním dřevěném zlaceném rámu; obraz ze studijní cesty autora po Francii; rám v rozích rozklížený
Vyvolávací cena: Kč
4326
1930? HENNING H.: Faust, soubor 40ks autorských tisků s podpisem, uloženo ve speciálních tvrdých deskách, náklad 245ks, ručně psané číslo –3–, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
4327
1979 HERČÍK J.: nepřijatý návrh na zn. 1,20Kčs emise Zvířena v Heraldice, kolorovaná kresba tuší, formát 10x15cm, zasklená pasparta
Vyvolávací cena: Kč
4328
1980? KLIMOVIČOVÁ Marička (1927 - 1993), Z Vrtbovské zahrady, kombinovaná technika, 10x16cm, autorský tisk 16/100, signováno
Vyvolávací cena: Kč
4329
1930? KUČERA Rudolf, (1884), Jihlavka u Vladislavi, barevné lito, signováno, malá trhlinka 2cm v obloze
Vyvolávací cena: Kč
4330
1974 LIESLER J.: 3ks návrhů na zn. emise Hydrologická dekáda, kolorované kresby kuličkovým perem, formát 3ks 14x20cm, zasklená pasparta
Vyvolávací cena: Kč
4331
1962 LIESLER J.: nepřijatý návrh na poštovní zn. emise PRAGA 62, formát 14x24cm, zasklená pasparta
Vyvolávací cena: Kč
4332
1962 LIESLER J.: nepřijatý návrh na poštovní zn. emise PRAGA 62, formát 24x13cm, zasklená pasparta
Vyvolávací cena: Kč
4333
1971 LIESLER J.: nepřijatý návrh na zn. emise UNICEF, kolorovaná kresba tuší, formát 15x20cm, zasklená pasparta
Vyvolávací cena: Kč
4334
1979 MORAVEC: nepřijatý návrh na zn. 1,60Kčs, kolorovaná kresba (ženy s dětmi), formát 16x23cm, zasklená pasparta
Vyvolávací cena: Kč
4336
1930? RICHTER Jan, (1906), jarní horská krajina (Beskydy), nedatováno, barevné lito 35x40cm, signováno
Vyvolávací cena: Kč
4337
1925 SALCMAN: Podobizna průmyslníka pana Tomáše Bati ze Zlína, oblast tisku 23x30cm, lehké skvrny v okraji
Vyvolávací cena: Kč
4338
SCHMIDT Jindra: portrét dívky v hanáckém kroji, reliéfem vyznačeno "Mědirytina/ JS/ ruční tisk", celková velikost 15x21cm, pěkné
Vyvolávací cena: Kč
4339
1969 STRNAD I.: další nepřijatý návrh na zn. Červený kříž hodnoty 60h (strom), tempera, formát 16x20cm, zasklená pasparta
Vyvolávací cena: Kč
4340
1968 STRNAD I.: další nepřijatý návrh na zn. Světové zdravotnické federace hodnoty 1Kčs, tempera, formát 16x20cm, zasklená pasparta
Vyvolávací cena: Kč
4341
1968 STRNAD I.: nepřijatý návrh na nevydanou zn. ke XIV. sjezdu KSČ hodnoty 30h, tempera, formát 16x27cm, zasklená pasparta
Vyvolávací cena: Kč
4342
1968 STRNAD I.: nepřijatý návrh na nevydanou zn. ke XIV. sjezdu KSČ hodnoty 60h, tempera, formát 16x27cm, zasklená pasparta
Vyvolávací cena: Kč
4343
1969 STRNAD I.: nepřijatý návrh na zn. Červený kříž hodnoty 1Kčs, tempera, formát 16x20cm, zasklená pasparta
Vyvolávací cena: Kč
4344
1969 STRNAD I.: nepřijatý návrh na zn. Červený kříž hodnoty 60h (květina), tempera, formát 16x20cm, zasklená pasparta
Vyvolávací cena: Kč
4345
1961 STRNAD I.: nepřijatý návrh na zn. emise Sport hodnoty 1Kčs Ragby, kresba pastelkou, formát 16x27cm, zasklená pasparta
Vyvolávací cena: Kč
4346
1961 STRNAD I.: nepřijatý návrh na zn. emise Sport hodnoty 30h Krasobruslení, kresba pastelkou, formát 16x27cm, zasklená pasparta (prasklé sklo)
Vyvolávací cena: Kč
4347
1961 STRNAD I.: nepřijatý návrh na zn. emise Sport hodnoty 60h Házená, kresba pastelkou, formát 16x27cm, zasklená pasparta
Vyvolávací cena: Kč
4348
1970 STRNAD I.: nepřijatý návrh na zn. hodnoty 4,40Kčs (poštovní obálka) pro dopisnici, kolorovaná kresba, formát 16x20cm, zasklená pasparta
Vyvolávací cena: Kč
4349
1984 STRNAD I.: nepřijatý návrh na zn. OSN International Conference on Population hodnoty 20c, tempera, formát 19x20cm, zasklená pasparta
Vyvolávací cena: Kč
4350
1968 STRNAD I.: nepřijatý návrh na zn. Světové zdravotnické federace hodnoty 1Kčs, tempera, formát 16x20cm, zasklená pasparta
Vyvolávací cena: Kč
4351
1970 STRNAD I.: nepřijatý návrh na zn. Ustavující konference SSM hodnoty 30h, tempera, formát 16x20cm, zasklená pasparta
Vyvolávací cena: Kč
4352
1911 ŠTÁFL Otakar (1884–1945): exlibris Rudolf Chrůma, 72x108mm, Kniha, květy ve váze
Vyvolávací cena: Kč
4353
1926 ŠVABINSKÝ Max publikace Dvanáct dřevorytů, vydal Jan Štenc, obsah 12 reprodukcí původních dřevorytů na volných listech rozměru A3, I. - III. list Rajské sonáty, Srpnové poledne, Večer, Zlatý večer, Diana, J.Mánes, Vlastní podobizna, Ička, Podobizna paní, detail I.listu rajské sonáty, bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
4354
1981 ŠVENGSBÍR J.: sestava 3ks autorských tisků s podpisy J. Švengsbíra, oblast tisku 9x17cm; 1x lehká skvrna v okraji
Vyvolávací cena: Kč
4355
1902 ÚPRKA Joža, (1861-1940), Jožka s klepačků, lept, rozměr tisku 9x12cm, bez signatury, uvedeno v Popis graf. díla č.15
Vyvolávací cena: Kč
4356
1911 VÁCHAL Josef (1884–1969): exlibris Ad. z Nagy, 65x104mm, Krajina s jezerem
Vyvolávací cena: Kč
4357
1913 VÁCHAL Josef (1884–1969): exlibris architekt Fr. Tichý, 54x100mm, Postava v gotickém oblouku
Vyvolávací cena: Kč
4358
1909 VÁCHAL Josef (1884–1969): exlibris Božka Grulichová, 64x120mm, Skála v moři, na ní svíce a kniha
Vyvolávací cena: Kč
4359
1912 VÁCHAL Josef (1884–1969): exlibris Evermod Vl. Balcárek, 90x100mm, andělé před monstrancí
Vyvolávací cena: Kč
4360
1911 VÁCHAL Josef (1884–1969): exlibris Jaroslav Jindra, 72x101mm, Zátiší u okna
Vyvolávací cena: Kč
4361
1911 VÁCHAL Josef (1884–1969): exlibris K. S. N., 66x82mm, Čtenář v gotické kobce
Vyvolávací cena: Kč
4362
1911 VÁCHAL Josef (1884–1969): exlibris L. Bradáč, 67x92mm, Knihař při práci
Vyvolávací cena: Kč
4364
1911 VÁCHAL Josef (1884–1969): exlibris Máňa Přibilová, 73x104mm, Žena na klekátku
Vyvolávací cena: Kč
4365
1915 VÁCHAL Josef (1884–1969): exlibris Mařenka Hanslová-Hronková, 45x58mm, Noční krajina s měsícem
Vyvolávací cena: Kč
4367
1911 VÁCHAL Josef (1884–1969): exlibris Vlad. Ročák, 62x78mm, Muž s mečem a štítem
Vyvolávací cena: Kč
4369
1933-37 VERIS Jaroslav, 6ks novoročních blahopřání s reprodukcemi autorových kreseb (akty), 1x s vlastnoručním podpisem
Vyvolávací cena: Kč
4370
1950? VODRÁŽKA Jaroslav, novoročenka s vlastnoručním podpisem, oblast tisku 4x6cm
Vyvolávací cena: Kč
4372
1939 soubor 20 původních litografií, Sdružení výtvarných umělců moravských v Hodoníně, vydalo SVUM jako členskou prémii, formát tisků A4; dobrý stav
Vyvolávací cena: Kč
4376
1904 Le Progrés, Modes de Paris pour La Gazette Européenne des Modes, kombinovaný tisk formátu A3; příčný sklad, krátká natržení v okraji
Vyvolávací cena: Kč
4377
1883 Le Progrés, Modes de Paris pour La Gazette Européenne des Modes, litografie formátu A3; příčné sklady, krátká natržení v okraji
Vyvolávací cena: Kč
4378
1877 Le Progrés, Modes de Paris pour La Gazette Européenne des Modes, litografie formátu A3; šikmý sklad, krátká natržení v okraji
Vyvolávací cena: Kč
4379
Vyvolávací cena: Kč