Písemná aukce 17 / Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění

59338 - 1911 VÁCHAL Josef (1884–1969): O. Toman, 22x45mm, Dřepí
1911 VÁCHAL Josef (1884–1969): O. Toman, 22x45mm, Dřepící postava
Vyvolávací cena:
59291 - 1933-37 VERIS Jaroslav, 6ks novoročních blahopřání s re
1933-37 VERIS Jaroslav, 6ks novoročních blahopřání s reprodukcemi autorových kreseb (akty), 1x s vlastnoručním podpisem
Vyvolávací cena:
55619 - 1950? VODRÁŽKA Jaroslav, novoročenka s vlastnoručním po
1950? VODRÁŽKA Jaroslav, novoročenka s vlastnoručním podpisem, oblast tisku 4x6cm
Vyvolávací cena:
59150 - 1980 autor signovaný v čínštině, Čínská krajina, ole
1980 autor signovaný v čínštině, Čínská krajina, olej, 40x30cm
Vyvolávací cena:
59376 - 1939 soubor 20 původních litografií, Sdružení výtvarn
1939 soubor 20 původních litografií, Sdružení výtvarných umělců moravských v Hodoníně, vydalo SVUM jako členskou prémii, formát tisků A4; dobrý stav
Vyvolávací cena:
58581 - 1899 Die Mode, litografie formátu A3, krátké natržení v
1899 Die Mode, litografie formátu A3, krátké natržení v okraji
Vyvolávací cena:
58582 - 1899 Charakter Masken, litografie formátu A3, dobrý stav
1899 Charakter Masken, litografie formátu A3, dobrý stav
Vyvolávací cena:
58583 - 1895 Charakter Masken/ Der Beobachter, litografie formátu A
1895 Charakter Masken/ Der Beobachter, litografie formátu A3, dobrý stav
Vyvolávací cena:
58587 - 1904 Le Progrés, Modes de Paris pour La Gazette Européenne
1904 Le Progrés, Modes de Paris pour La Gazette Européenne des Modes, kombinovaný tisk formátu A3; příčný sklad, krátká natržení v okraji
Vyvolávací cena:
58585 - 1883 Le Progrés, Modes de Paris pour La Gazette Européenne
1883 Le Progrés, Modes de Paris pour La Gazette Européenne des Modes, litografie formátu A3; příčné sklady, krátká natržení v okraji
Vyvolávací cena:
58579 - 1877 Le Progrés, Modes de Paris pour La Gazette Européenne
1877 Le Progrés, Modes de Paris pour La Gazette Européenne des Modes, litografie formátu A3; šikmý sklad, krátká natržení v okraji
Vyvolávací cena:
59521 - 1860 rytina vstupní brány hradu Carisbrooke Castle, Isle o
Vyvolávací cena:
58586 - 1885 Schmidt's Modenzeitung, 2 grafiky na 1 listě A3; sklad
1885 Schmidt's Modenzeitung, 2 grafiky na 1 listě A3; sklady v rohu, krátká natržení v okraji
Vyvolávací cena:
58589 - 1886 Schmidt's Modenzeitung, grafika na listě A3; přelože
1886 Schmidt's Modenzeitung, grafika na listě A3; přeloženo, sklad v rohu
Vyvolávací cena:
58591 - 1831 technické kresby, obrazová příloha mechaniky, Auszi
1831 technické kresby, obrazová příloha mechaniky, Ausziehen der Baumstöcke, Pfaehle &. (zvedání, páka), formát A3, skvrny v okraji, utržený růžek
Vyvolávací cena:
58590 - 1831 technické kresby, obrazová příloha mechaniky, Frach
1831 technické kresby, obrazová příloha mechaniky, Frachtwägen und Strassen (valníky a cesty), formát A3, skvrny v okraji
Vyvolávací cena:
58596 - 1830 sestava 2ks technických kreseb, obrazová příloha me
1830 sestava 2ks technických kreseb, obrazová příloha mechaniky, Kettenbrücken zu Bamberg und Nienburg, über die Seine in Paris (řetězové mosty), formát A3, skvrny v okraji
Vyvolávací cena:
58595 - 1832 technické kresby, obrazová příloha mechaniky, Obers
1832 technické kresby, obrazová příloha mechaniky, Oberschlächtige Bretsäge (strojová pila), formát A3, skvrny v okraji
Vyvolávací cena:
58593 - 1831 technické kresby, obrazová příloha mechaniky, Rosto
1831 technické kresby, obrazová příloha mechaniky, Rostocker Hammerwerk (kovárna), formát A3, skvrny v okraji
Vyvolávací cena:
58597 - 1930 technické kresby, obrazová příloha mechaniky, Rosto
1930 technické kresby, obrazová příloha mechaniky, Rostocker Hammerwerk (strojová kovárna), formát A3, skvrny v okraji
Vyvolávací cena: