Písemná aukce 17 / Pohlednice / Motiv / Erby, znaky, vlajky, mince, známky...

warning
Prohlížíte si aukci v archivu, v této aukci již nelze dražit!
Zobrazení:view_columnview_stream
56249 - 1905 bankovky na pohlednicích, 10 kronen, houby; prošlá,
+3
Jakost
1905 bankovky na pohlednicích, 10 kronen, houby; prošlá, odřené růžky
Vyvolávací cena:
56243 - 1899 bankovky na pohlednicích, 1000 Mark; DA, prošlá, leh
+1
Jakost
1899 bankovky na pohlednicích, 1000 Mark; DA, prošlá, lehká skvrna
Vyvolávací cena:
56246 - 1910 bankovky na pohlednicích, 1000 Mark; nepoužitá, dobr
+1
Jakost
1910 bankovky na pohlednicích, 1000 Mark; nepoužitá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
56245 - 1910 mince na pohlednicích, bankovka 1000 Mark, tlačená,
+1
Jakost
1910 mince na pohlednicích, bankovka 1000 Mark, tlačená, zlacená; prošlá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
57850 - 1905 mince na pohlednicích, Dánsko, tlačená, zlacená; b
+1
Jakost
1905 mince na pohlednicích, Dánsko, tlačená, zlacená; bez natištěných linek pro napsání adresy, nepoužitá, velmi lehké skvrnky
Vyvolávací cena:
58821 - 1902 mince na pohlednicích, Liechtenstein, znak a text pís
Jakost
1902 mince na pohlednicích, Liechtenstein, znak a text písně, tlačená; DA, prošlá, zlomený roh
Vyvolávací cena:
57851 - 1905 mince na pohlednicích, Srbsko, tlačená, zlacená; be
+1
Jakost
1905 mince na pohlednicích, Srbsko, tlačená, zlacená; bez natištěných linek pro napsání adresy, nepoužitá, výborný stav
Vyvolávací cena:
57849 - 1905 mince na pohlednicích, Švédsko, tlačená, zlacená;
+1
Jakost
1905 mince na pohlednicích, Švédsko, tlačená, zlacená; bez natištěných linek pro napsání adresy, nepoužitá, výborný stav
Vyvolávací cena:
56248 - 1908 mince na pohlednicích, v okénku Scheveningen (Netherl
+1
Jakost
1908 mince na pohlednicích, v okénku Scheveningen (Netherlands), kovový efekt, tlačená; nepoužitá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
55919 - 1900? známky na pohlednicích, Venezuela, koláž se znakem
+1
Jakost
1900? známky na pohlednicích, Venezuela, koláž se znakem, barevné, nepoužité, DA, dobře zachovalé
Vyvolávací cena:
57715 - 1920 známky na pohlednicích, známkomluva; prošlá z Něm
+1
Jakost
1920 známky na pohlednicích, známkomluva; prošlá z Německa, cenzurováno, zlomený růžek
Vyvolávací cena:
57819 - 1910 známky na pohlednicích, známková země CONGO, litog
+1
Jakost
1910 známky na pohlednicích, známková země CONGO, litografie; nepoužitá, výborný stav
Vyvolávací cena:
57894 - 1920 sestava 3ks propagačních pohlednic s hymnami Slovinc
Jakost
1920 sestava 3ks propagačních pohlednic s hymnami Slovinců, Chorvatů a Srbů, noty; nepoužité, dobrý stav
Vyvolávací cena: