Burda Auction (Filatelie Burda)
NÁPOVĚDA & FAQ           




Archiv aukcí / Písemná aukce 17 / Pohlednice / Motiv / Erby, znaky, vlajky, mince, známky...

Počet zobrazení: 1870
  Ostatní kategorie
< Reklama Erby, znaky, vlajky, mince, známky... Spolky, sdružení, cechy >
  Nastavení zobrazení
   Řazení:    |   Počet zobrazených položek:    |   Typ zobrazení: 
  Zobrazení položek    [1-13 z 13]
Aukční čísloFotoJakPopisVyvolávací cenaRealizovaná cena
3947
56249 / 3947 - Pohlednice / Motiv / Erby, znaky, vlajky, mince, známky...
Jakost
F:4
1905 bankovky na pohlednicích, 10 kronen, houby; prošlá, odřené růžky
Zařazeno : Pohlednice / Motiv / Erby, znaky, vlajky, mince, známky...,
300 Vráceno
3948
56243 / 3948 - Pohlednice / Motiv / Erby, znaky, vlajky, mince, známky...
Jakost
F:2
1899 bankovky na pohlednicích, 1000 Mark; DA, prošlá, lehká skvrna
Zařazeno : Pohlednice / Motiv / Erby, znaky, vlajky, mince, známky...,
300 320 
+6,67%
3949
56246 / 3949 - Pohlednice / Motiv / Erby, znaky, vlajky, mince, známky...
Jakost
F:2
1910 bankovky na pohlednicích, 1000 Mark; nepoužitá, dobrý stav
Zařazeno : Pohlednice / Motiv / Erby, znaky, vlajky, mince, známky...,
400 420 
+5,00%
3950
56245 / 3950 - Pohlednice / Motiv / Erby, znaky, vlajky, mince, známky...
Jakost
F:2
1910 mince na pohlednicích, bankovka 1000 Mark, tlačená, zlacená; prošlá, dobrý stav
Zařazeno : Pohlednice / Motiv / Erby, znaky, vlajky, mince, známky...,
340 340 
3951
57850 / 3951 - Pohlednice / Motiv / Erby, znaky, vlajky, mince, známky...
Jakost
F:2
1905 mince na pohlednicích, Dánsko, tlačená, zlacená; bez natištěných linek pro napsání adresy, nepoužitá, velmi lehké skvrnky
Zařazeno : Pohlednice / Motiv / Erby, znaky, vlajky, mince, známky...,
300 Vráceno
3952
58821 / 3952 - Pohlednice / Motiv / Erby, znaky, vlajky, mince, známky...
Jakost
F:1
1902 mince na pohlednicích, Liechtenstein, znak a text písně, tlačená; DA, prošlá, zlomený roh
Zařazeno : Pohlednice / Motiv / Erby, znaky, vlajky, mince, známky...,
400 400 
3953
57851 / 3953 - Pohlednice / Motiv / Erby, znaky, vlajky, mince, známky...
Jakost
F:2
1905 mince na pohlednicích, Srbsko, tlačená, zlacená; bez natištěných linek pro napsání adresy, nepoužitá, výborný stav
Zařazeno : Pohlednice / Motiv / Erby, znaky, vlajky, mince, známky...,
300 Vráceno
3954
57849 / 3954 - Pohlednice / Motiv / Erby, znaky, vlajky, mince, známky...
Jakost
F:2
1905 mince na pohlednicích, Švédsko, tlačená, zlacená; bez natištěných linek pro napsání adresy, nepoužitá, výborný stav
Zařazeno : Pohlednice / Motiv / Erby, znaky, vlajky, mince, známky...,
300 Vráceno
3955
 
Jakost
F:2
1908 mince na pohlednicích, v okénku Scheveningen (Netherlands), kovový efekt, tlačená; nepoužitá, dobrý stav
Zařazeno : Pohlednice / Motiv / Erby, znaky, vlajky, mince, známky...,
400 420 
+5,00%
3956
 
Jakost
F:2
1900? známky na pohlednicích, Venezuela, koláž se znakem, barevné, nepoužité, DA, dobře zachovalé
Zařazeno : Pohlednice / Motiv / Erby, znaky, vlajky, mince, známky...,
180 180 
3957
 
Jakost
F:2
1920 známky na pohlednicích, známkomluva; prošlá z Německa, cenzurováno, zlomený růžek
Zařazeno : Pohlednice / Motiv / Erby, znaky, vlajky, mince, známky...,
400 Vráceno
3958
 
Jakost
F:2
1910 známky na pohlednicích, známková země CONGO, litografie; nepoužitá, výborný stav
Zařazeno : Pohlednice / Motiv / Erby, znaky, vlajky, mince, známky...,
200 Vráceno
3959
 
Jakost
F:1
1920 sestava 3ks propagačních pohlednic s hymnami Slovinců, Chorvatů a Srbů, noty; nepoužité, dobrý stav
Zařazeno : Pohlednice / Motiv / Erby, znaky, vlajky, mince, známky...,
300 320 
+6,67%



SBĚRATEL
Poslední aktualizace:
11.12.2017 17:30
:: © Burda Auction, s.r.o (Filatelie Burda) - Pořádání aukcí, prodej a nákup filatelistického a dalšího sběratelského materiálu (Filatelie, Poštovní známky, Celiny, Celistvosti, Dopisy, Filokratie, Pohlednice a dalších) ::
:: ok ::