Burda Auction (Filatelie Burda)
NÁPOVĚDA & FAQ           




Archiv aukcí / Písemná aukce 17 / Pohlednice / Motiv / Osobnosti - zahraniční

Počet zobrazení: 1223
  Ostatní kategorie
  Nastavení zobrazení
   Řazení:    |   Počet zobrazených položek:    |   Typ zobrazení: 
  Zobrazení položek    [1-12 z 12]
Aukční čísloFotoJakPopisVyvolávací cenaRealizovaná cena
3983
55969 / 3983 - Pohlednice / Motiv / Osobnosti - zahraniční
Jakost
F:1
1908 FRANZ JOSEF I. barevná lito, poprsí panovníka ve věnci, dole znak a palác, vydáno k 60. jubileu, tlačené, použité, lehce odřené oblé růžky, jinak zachovalé
Zařazeno : Pohlednice / Motiv / Osobnosti - zahraniční,
280 300 
+7,14%
3984
59666 / 3984 - Pohlednice / Motiv / Osobnosti - zahraniční
Jakost
F:2
1897 FRANZ JOSEF I. litografie z Bystřice pod Hostýnem (okr. Kroměříž), výjevy z bitvy; DA, prošlá, lehký lom v růžku
Zařazeno : Pohlednice / Motiv / Osobnosti - zahraniční,
1 000 Vráceno
3985
57254 / 3985 - Pohlednice / Motiv / Osobnosti - zahraniční
Jakost
F:2
1914 FRANZ JOSEF I., 4okénková koláž s vlajkami, záběry z Bělehradu; prošlá, dobrý stav
Zařazeno : Pohlednice / Motiv / Osobnosti - zahraniční,
700 Vráceno
3986
57256 / 3986 - Pohlednice / Motiv / Osobnosti - zahraniční
Jakost
F:2
1915 FRANZ JOSEF I., WILHELM II., panovníci v oválech, první rok války; prošlá, dobrý stav
Zařazeno : Pohlednice / Motiv / Osobnosti - zahraniční,
700 Vráceno
3987
56157 / 3987 - Pohlednice / Motiv / Osobnosti - zahraniční
Jakost
F:2
1907 FRANZ JOSEPH I. slavnostní otevření nového mostu v Praze dne 17. 4. 1907 (dnes Čechův most); nepoužitá, lehce odřené růžky
Zařazeno : Pohlednice / Motiv / Osobnosti - zahraniční,
300 Vráceno
3988
56206 / 3988 - Pohlednice / Motiv / Osobnosti - zahraniční
Jakost
F:2
U:A5
1901 FRANZ JOSEPH I. procházka na mostě; DA, prošlá, odřené růžky
Zařazeno : Pohlednice / Motiv / Osobnosti - zahraniční, U:A5
200 Vráceno
3989
57841 / 3989 - Pohlednice / Motiv / Osobnosti - zahraniční
Jakost
F:2
1896 FRANZ JOSEPH I., korunovace za krále Uherska v roce 1867, litografická pohlednice s předtištěnou známkou 2kr; DA, nepoužitá, dobrý stav
Zařazeno : Pohlednice / Motiv / Osobnosti - zahraniční,
300 320 
+6,67%
3990
58824 / 3990 - Pohlednice / Motiv / Osobnosti - zahraniční
Jakost
F:1
1914 FRANZ JOSEPH I., WILHELM II., "Viribus Unitis"; prošlá, dobrý stav
Zařazeno : Pohlednice / Motiv / Osobnosti - zahraniční,
500 Vráceno
3991
 
Jakost
F:2
1902 trojice panovníků František Josef I., Vilém II. a Mikuláš II. Alexandrovič v oválech, litografická koláž s vlajkami a erby, trojmezí u Mysłowic (Myslowitz); DA, prošlá, lehce omačkané růžky
Zařazeno : Pohlednice / Motiv / Osobnosti - zahraniční,
1 200 Vráceno
3992
 
Jakost
F:2
1909 trojice panovníků František Josef I., Vilém II. a Mikuláš II. Alexandrovič v oválech, poštovní známky na pohlednici, trojmezí u Mysłowic (Myslowitz); prošlá, odřené rohy
Zařazeno : Pohlednice / Motiv / Osobnosti - zahraniční,
500 550 
+10,00%
3993
 
Jakost
F:2
1915? ROCKEFELLER John Davison, Sr. (1839-1937), velkoprůmyslník se svou manželkou při návratu z Clevelandu, Ohio; prošlá, lehký lom v levém dolním rohu
Zařazeno : Pohlednice / Motiv / Osobnosti - zahraniční,
200 Vráceno
3994
 
Jakost
F:2
1909 TAFT William Howard, the 27th President of the USA (1909–1913), SHERMAN James S., Vice President; tlačená a zlacená propagační pohlednice, poštovně neprošlá, lehké skvrny v obraze
Zařazeno : Pohlednice / Motiv / Osobnosti - zahraniční,
300 320 
+6,67%



SBĚRATEL
Poslední aktualizace:
11.12.2017 22:50
:: © Burda Auction, s.r.o (Filatelie Burda) - Pořádání aukcí, prodej a nákup filatelistického a dalšího sběratelského materiálu (Filatelie, Poštovní známky, Celiny, Celistvosti, Dopisy, Filokratie, Pohlednice a dalších) ::
:: ok ::