Písemná aukce 17 / Pohlednice / Motiv / Wiener Werkstaette

59203 - 1910 Wiener Werkstaette No. 283, sign. Remigius Geyling; nep
1910 Wiener Werkstaette No. 283, sign. Remigius Geyling; nepoužitá, světlejší rohy po zasunutí do alba
Vyvolávací cena:
56251 - 1910 Wiener Werkstaette No. 536, nesignováno; nepoužitá,
1910 Wiener Werkstaette No. 536, nesignováno; nepoužitá, odřené růžky
Vyvolávací cena: