Písemná aukce 17 / Pohlednice / Motiv / Reklama

warning
Prohlížíte si aukci v archivu, v této aukci již nelze dražit!
Zobrazení:view_columnview_stream
58185 - 1939 propagační pohlednice Slovenského štátu; VF, proš
+1
Jakost
1939 propagační pohlednice Slovenského štátu; VF, prošlá, příležitostné razítko Trnava/ autopošta 13.VIII.39, dobrý stav
Vyvolávací cena:
58636 - 1900 Anton Kreische, Salami-Fabrik, Budapest, Köbánya, zdo
Jakost
1900 Anton Kreische, Salami-Fabrik, Budapest, Köbánya, zdobený předtištěný objednací lístek; DA, prošlý, dobrý stav
Vyvolávací cena:
57845 - 1900 Oberhaeusser & Landauer, Würzburg, Die Kneipp-Pillen,
+1
Jakost
1900 Oberhaeusser & Landauer, Würzburg, Die Kneipp-Pillen, Kneippovy pilulky, litografie léčivé rostliny; DA, nepoužitá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
57847 - 1900 Oberhaeusser & Landauer, Würzburg, Pfarrer Kneipp's Gr
+1
Jakost
1900 Oberhaeusser & Landauer, Würzburg, Pfarrer Kneipp's Grennessel-Haarwasser, kopřivová vlasová voda faráře Kneippa, litografie léčivé rostliny; DA, nepoužitá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
57848 - 1900 Oberhaeusser & Landauer, Würzburg, Pfarrer Kneipp's re
+1
Jakost
1900 Oberhaeusser & Landauer, Würzburg, Pfarrer Kneipp's reine Heilseifen, blahodárné mýdlo faráře Kneippa, litografie léčivé rostliny; DA, nepoužitá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
57846 - 1900 Oberhaeusser & Landauer, Würzburg, Tormentol, litograf
+1
Jakost
1900 Oberhaeusser & Landauer, Würzburg, Tormentol, litografie léčivé rostliny; DA, nepoužitá, dobrý stav
Vyvolávací cena:
58638 - 1900 V. Baše, továrna na výrobu kyselého zelí, Bolehoš
+1
Jakost
1900 V. Baše, továrna na výrobu kyselého zelí, Bolehošť, 3-dílný objednací lístek (neoddělený); prošlý, lehké skvrny
Vyvolávací cena:
U:A5
57852 - 1905 mince na pohlednicích, Belgie, tlačená, zlacená; ne
+1
Jakost
1905 mince na pohlednicích, Belgie, tlačená, zlacená; nepoužitá, výborný stav
Vyvolávací cena:
57873 - 1910 kávové náhražky firmy Dr. Fr. Zátka, Český Kneip
+1
Jakost
1910 kávové náhražky firmy Dr. Fr. Zátka, "Český Kneipp", litografie; neprošlá, odřené okraje a růžky
Vyvolávací cena:
57822 - 1910 ZOO München, slon naráží pivní sudy; nepoužitá,
+1
Jakost
1910 ZOO München, slon naráží pivní sudy; nepoužitá, odřené růžky
Vyvolávací cena:
57869 - 1930 Ex-Šuměnky, továrna hašlerek Lhotský, Praha, vyst
+1
Jakost
1930 Ex-Šuměnky, továrna hašlerek Lhotský, Praha, vystřihovací pohlednice; nepoužitá, zlomený roh
Vyvolávací cena:
55695 - 1938? látky Páv, reklamní pohlednice; VF, neprošlá, od
+1
Jakost
1938? látky "Páv", reklamní pohlednice; VF, neprošlá, odřené rohy
Vyvolávací cena: