Archiv aukcí / Písemná aukce 19 / Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění

Počet zobrazení: 3921
  Ostatní kategorie
   Řazení:    |   Počet zobrazených položek:    |   Typ zobrazení:
  Zobrazení položek    [1-17 z 17]
Aukční čísloFotoJakPopisVyvolávací cenaRealizovaná cena
3352
68345 / 3352 - Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění
F:1
1987 brožurka Motýli vydaná KF Kroměříž k nedožitým 90. narozeninám rytce Jindry Schmidta, obsahuje 3 ocelorytiny s námětem motýlů, pěkné
Zařazeno : Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění, U:A5
360
+20,00%
3353
68717 / 3353 - Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění
F:1
1941 grafický list s kresbou německé armády v útoku, čb, formát cca A4, sign. P.K-Krohne (?) 27.VIII.41, zachovalé
Zařazeno : Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění,
3354
67208 / 3354 - Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění
F:10
19?? sestava 9ks barvotiskových reprodukcí obrazů Alexe Kirchera, výjevy z dějin RU námořnictva v 19. stol., předlohy vydaných pohlednic, formáty 38x21,5cm, vzadu popis tužkou vč. názvů lodí, pěkně zachovalé, vhodné i k zarámování
3355
66784 / 3355 - Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění
F:1
199? HERČÍK Josef: autorský tisk, grafický list (Pražský hrad a královské symboly), 13x20cm, signováno, pěkné
420
+40,00%
3356
66785 / 3356 - Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění
F:1
199? HERČÍK Josef: autorský tisk, grafický list (Pražský hrad z roku 1830), cca A5, signováno, pěkné
340
+13,33%
3357
66786 / 3357 - Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění
F:1
199? HERČÍK Josef: grafický list (růže), ocelorytina na ručním papíru, červenohnědý tón, A5, signované, nepatrný vlom, pěkné
+33,33%
3358
66787 / 3358 - Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění
F:1
199? HERČÍK Josef: grafický list (staroměstské věže), A5, drobný lom růžku, nesignováno, jinak pěkné
200
Bez příhozu
3359
66783 / 3359 - Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění
F:1
19?? HERČÍK Josef: sestava 2ks grafických listů (Belveder, staroměstské věže), 1x tlačený reliéf CB, A5, nesignováno, pěkné
3360

F:1
1984 HERČÍK Josef: sestava 2ks grafických listů (brněnský znak, museum dělnického hnutí), vydáno k výstavě Brno 84, A5, signované, pěkné
3361

F:1
1972 HERČÍK Josef: sestava 2ks grafických listů, PF 1972 s podpisem J. Herčíka a 70. let J. Lieslera, oba rozměr cca 4x7cm
320
+6,67%
3362

F:1
1950? LENK (?): Ospalec (Langschläfer), velikost tiskové plochy 9x7cm, signováno
320
+6,67%
3363

F:5
1971 PÁLENÍČEK L.: Jindra Schmidt, grafik a rytec, brožurka vydaná KF Kroměříž, v příloze dva grafické listy (M.Švabinský a J.Schmidt), oba podepsané rytcem, pěkné
320
+6,67%
3364

1986 STOPIAK Dušan (*1953): Bratislavské motivy, autorský tisk 180/200, formát tiskové plochy 21x26cm, signováno, součást pracovního vyznamenání
550
+83,33%
3365

F:1
1970 ŠVABINSKÝ Max, 2ks ocelorytin, Srpnové poledne, Portrét M.Švabinského, rozměr 5,5x7,5 cm, luxusní
280
+78,57%
3366

F:1
1916 VÁCHAL Josef (1884–1969): ex libris Anna Kuchenbecker, 64x115mm, Dívka sedící v lese, lehká skvrna v okraji
950
+5,56%
3367

F:1
1915 VÁCHAL Josef (1884–1969): ex libris Dr. A. Kuchenbecker, 60x65mm, Starobylé domky
3368

F:4
1915 VÁCHAL Josef (1884–1969): ex libris, sestava 4ks černobílých ex libris, Adamíra, Balcárek, Hrnčíř, Singer
420
+5,00%

SBĚRATEL
12.12.2017 20:30
:: ok ::