Písemná aukce 19 / Ostatní sběratelské obory / Blahopřání a plesové pozvánky

67702 - 1875-1910 Varnsdorf, sestava 5ks pozvánek a tiskovin, Turnv
1875-1910 Varnsdorf, sestava 5ks pozvánek a tiskovin, Turnverein Warnsdorf
Vyvolávací cena:
68293 - 18?? Pozvání k mládeneckému věnečku, nevyplněné, zla
18?? Pozvání k mládeneckému věnečku, nevyplněné, zlatotisk, formát 13x9cm, pěkné
Vyvolávací cena:
69718 - 1893 Waidmann´s Heil!, dobová novoročenka - stylizovaná
1893 Waidmann´s Heil!, dobová novoročenka - stylizovaná žena jako myslivec s puškou a se psem, signováno c.Köis Trend, roměr 8x16 cm; bez poškození
Vyvolávací cena: