Archiv aukcí / Písemná aukce 19 / Filatelie / Zábory

Počet zobrazení: 8613
  Upřesněte podkategorii
   Řazení:    |   Počet zobrazených položek:    |   Typ zobrazení:
  Zobrazení položek    [1-19 z 19]
Aukční čísloFotoJakPopisVyvolávací cenaRealizovaná cena
789
70206 / 789 - Filatelie / Zábory / Sudety
F:1
1938 RUMBURK, Mi.49, 42ks blok s horním a dolním okrajem zn. 50h Doss Alto, obsahuje 7x spojené typy přetisku (vykřičník); natržení v jedné krajové zn., kat. jen spojené typy Trojan 12.600Kč, celkem kat. 1680€
Zařazeno : Filatelie / Zábory / Sudety,
15 000
790
66372 / 790 - Filatelie / Zábory / Sudety
F:1
1938 RUMBURG Mi.51, 50h Plzeň, 50-blok, celá levá polovina PA, zajímavý studijní materiál, svěží, kat. 500€
+66,67%
791
68956 / 791 - Filatelie / Zábory / Sudety
F:1
1938 2x zasílaný firemní R dopis z Banské Štiavnice do Weiprt zaslaný v období mobilisace(!), poprvé vyfr. zn. Pof.303 3x, s DR ze dne 22.IX.38, přeškrtnuté modrou rudkou, doplněno Zpět a vzadu Zabráno, podruhé vyfr. zn. Pof.308, 341 s DR ze dne 20.X.38, příchozí DR Weiprt 26.10.38; svislý přehyb a drobná natržení a skvrny v okrajích
850
+6,25%
792
68803 / 792 - Filatelie / Zábory / Sudety
1938 6ks filatelistických lístků, provizorní propagandistická razítka jako Aš + vyfr. přetiskovou zn. Mi.4, Hilberten, Brünlitz, Wachtl, Reichenau b. Gablonz, Ober Wernersdorf; vše bez poškození
750
+7,14%
793
69196 / 793 - Filatelie / Zábory / Sudety
1938 fotopohlednice Ústí vyfr. 2-páskou zn. Hindenburg 3Pf - 1x přetisk Aussig ist Frei, znehodnoceno fialovým provizorním raz. Aussig/ Wir sind frei/ 17.X.1938; bez poškození
794
69197 / 794 - Filatelie / Zábory / Sudety
F:1
1938 obchodní lístek vyfr. 2-páskou zn. Hindenburg 3Pf (chybí 2 zoubky) s provizorním černým raz. Orlice se svastikou/ Wier sind frei!/ 10.X.38, Wegstädtl
420
+5,00%
795
68829 / 795 - Filatelie / Zábory / Sudety
1938 pohlednice zaslaná na Moravu, vyfr. zn. 6Pf, vyznačeno doplatné 80h, dopl. známky vylepeny na obrazové straně, DR Sternberg Odergeb./ 4.12.38 + červený příležitostný kašet s datem, přích. Olomouc/ 5.XII.38
Zařazeno : Filatelie / Zábory / Sudety, U:A5
320
+6,67%
796
69297 / 796 - Filatelie / Zábory / Sudety
F:1
1938-41 sestava 3ks firemních R dopisů s DR Rumburg, Bensen, Reichenberg + 2ks obyčejných dopisů, 1x s čs. cenzurou, 1x SR Karlsbad; zachovalé, pouze 1 obálka silný přehyb
420
+5,00%
797

F:1
1939 lokální přetisk Moravská Ostrava, filatelisticky motivovaná celistvost zaslaná jako tiskopis, vyfr. smíšenou frankaturou čs. zn. Znak 20h + 10h s přetiskem Wir saind Frei!, Mi.2, zkoušeno, DR Moravská Ostrava 25.III.39 doplněné o červené propagandistické kašety; bez poškození
798

F:1
1939 R dopis vyfr. zn. s přetiskem Wir sind frei! Moravská Ostrava, Mi.7, 9, 31, vše zkoušeno, DR Moravská Ostrava 21.III.39, doplněno červenými propagandistickými kašety; obálka svisle přeložena a otevřena ze 2 stran, kat. 260€
+25,00%
799

Staženo

1938 novoroční pohlednice vyfr. zn. Polsko Mi.315, DR Cieszyn 2/ 29.XII.38, hezký otisk
Zařazeno : Filatelie / Zábory / Polský zábor,
Staženo
Bez příhozu

Staženo

1938 vánoční pohlednice vyfr. zn. Polsko Mi.315, DR Skrzeczon 20.XII.38, hezký otisk, hezké otisky, zlomený růžek
Staženo
Bez příhozu
801

F:1
1938-39 sestava 5ks pohlednic vyfr. polskými zn. s DR zabraných pošt. úřadů, Ciezsyn 2, Skrzeczon; bez poškození
850
+21,43%
802

F:1
1938-40 sestava 5ks pohlednic ze Slezska, z toho 2ks polský zábor (1938-39), DR Lutynia Polska 23.XII.38 a Bogumin 2/ 27.VII.39 + 3x německý zábor (1939-40), 1x provizorní řádkové raz. Karwin (Oberschl.), 2x 2-kruhové raz. Karwin 21.3.40 a Jablunkau 23.12.40, zachovalé
850
+21,43%
803

Staženo

1939 velikonoční pohlednice vyfr. zn. Polsko Mi.315, DR Cieszyn 2/ 5.IV.39, dobrý stav
Staženo
Bez příhozu
804

Staženo

1939 velikonoční pohlednice vyfr. zn. Polsko Mi.315, DR Cieszyn 2/ 6.IV.39, hezký otisk
Staženo
Bez příhozu
805

Staženo

1939 velikonoční pohlednice vyfr. zn. Polsko Mi.317, DR Skrzeczon 5.IV.39, zachovalé
Zařazeno : Filatelie / Zábory / Polský zábor, U:A5
Staženo
806

F:1
1942 2ks maďarských dopisnic zaslaných do Protektorátu, 1x P111, dofr. zn. 20f, zaslaná letecky, DR Munkacs 42.IX.22., prošlé německou cenzurou, bez atributů Let. přepravy, drobné lomy v okrajích, druhá obrazová dopisnice P97/ C-13 s DR Munkacs 39.I.,12., odřené okraje
Zařazeno : Filatelie / Zábory / Maďarský zábor,
320
+6,67%
807

1938 sestava 12ks celistvostí, příležitostná razítka VISSZATÉRT, velmi zajímavé kusy
1 900
+5,56%

SBĚRATEL
23.05.2017 17:10
:: .ok ::