Písemná aukce 20 / Filatelie / Evropa / Polsko
2102
1918-19 sestava 32ks přetiskových známek Mi.17, 19-20, 22, 23-24, 25 2x, 28, 31, 34, 38-39, 41, 43, 44 2x, 48 2x a vodorovná 5-páska, 49-51, 53, Doplatní Mi.1, 3 1x a vodorovná dvojice, všechny známky se zárukou pravosti, značka Ondruška, kat. cca 210€
Vyvolávací cena: Kč
2105
1957 Mi.1004, Filatelistická výstava, kompletní PA s okraji (12 známek + 4 kupóny), svěží, kat. 800MiM
Vyvolávací cena: Kč
2106
1918 R-dopis odeslaný do Prahy, zde dosílán, červené razítko "WOJSKOWA CENSURA LWÓW", jedna zn. mírně přes okraj dopisu, poškozená R-nálepka
Vyvolávací cena: Kč
2107
1918 sestava 3ks velkých ústřižků průvodek, z toho 1x německo - česká verze, peněžní zásilky z území Polska - Lutcza, Puncow a Skawina do ČSR, rakouské frankatury, 1x spěšná obdélník 5h, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
2108
1919 novinový rukáv vyfr. půlenou rakouskou zn. Mi.214 6h ultramarínová, DR TESCHEN 1/ 15.I.19, vzadu stopa po přilepení v albu
Vyvolávací cena: Kč
2109
1919 pohlednice zaslaná z oblasti rak. Slezska do Fryštátu pravděpod. kolem konce měsíce ledna ( začátek Šnejdárkova tažení !!!), ruční razítko Franko - oplacono a vepsáno 15 H, zachovalé, zajímavé
Vyvolávací cena: Kč
2110
1923 sestava 2ks dopisů zaslaných do Prahy, vysoké inflační frankatury (1x přetisková), stopy poštovního provozu, nešetrné otevření, fleky
Vyvolávací cena: Kč
2111
1927 celé noviny zaslané do ČSR, vyfr. zn. Mi.237, DR WILNO 20.8.27, příchod PRAHA 22.VIII.27, dosíláno, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
2112
1932 dvojitá neoddělená dopisnice Mi.P49II jednostranně prošlá, dofr. zn. 5Gr, podací DR SARKOWSZCZYZNA/ 28.X.32; bez poškození
Vyvolávací cena: Kč
2113
1939-47 sestava 4ks dopisnic adresovaných do ČSR, obsahuje 2x obrazovou dopisnici Mi.P72 (Ser. III-7), P87 (S.V.-19), P95 a P96 zaslané jako R z toho 1x s cenzurou; zachovalé
Vyvolávací cena: Kč
2114
1951 dopis vyfr. zn. Mi.4x 665, známky z období peněžní reformy s ručním přetiskem na GROSZY, DR LUBLIN/ 24.1.51, zachovalé
Vyvolávací cena: Kč