Písemná aukce 20 / Filatelie / Evropa / Švýcarsko

73902 - 1854 Mi.14I.b, 10Rp Sedící Helvetia, celkově velmi dobrý
1854 Mi.14I.b, 10Rp Sedící Helvetia, celkově velmi dobrý, jen dole těsný střih, kat. 50€
Vyvolávací cena:
73903 - 1854 Mi.14II.Aym, 10Rp Sedící Helvetia, dobrý střih, kat
1854 Mi.14II.Aym, 10Rp Sedící Helvetia, dobrý střih, kat. 100€
Vyvolávací cena:
73904 - 1854 Mi.14II.Ayo, 10Rp Sedící Helvetia, dobrý střih, kat
1854 Mi.14II.Ayo, 10Rp Sedící Helvetia, dobrý střih, kat. 35€
Vyvolávací cena:
73905 - 1908 Mi.101x, 40c Sedící Helvetia, kat. 100€
1908 Mi.101x, 40c Sedící Helvetia, kat. 100€
Vyvolávací cena:
73881 - 1940 Mi.Bl.5, aršík Pro Patria, luxusní, kat. 450€
1940 Mi.Bl.5, aršík Pro Patria, luxusní, kat. 450€
Vyvolávací cena:
75476 - 1943 Mi.Bl.10 (Mi.423), Výstava známek, pěkné, kat. 75
1943 Mi.Bl.10 (Mi.423), Výstava známek, pěkné, kat. 75€
Vyvolávací cena:
75474 - 1943 Mi.Bl.8 (Mi.417-8), 100 let známky, pěkné, kat. 100
1943 Mi.Bl.8 (Mi.417-8), 100 let známky, pěkné, kat. 100€
Vyvolávací cena:
74813 - 1943 Mi.Bl.9, správný rozměr, kat. 110€
1943 Mi.Bl.9, správný rozměr, kat. 110€
Vyvolávací cena:
73882 - 1945 Mi.Bl.11, aršík Váleční poškozenci, luxusní, kat
1945 Mi.Bl.11, aršík Váleční poškozenci, luxusní, kat. 220€
Vyvolávací cena:
74941 - 1945 Mi.Bl.11, aršík Váleční poškozenci, PL15, svěž
1945 Mi.Bl.11, aršík Váleční poškozenci, PL15, svěží, kat. 220€
Vyvolávací cena:
75487 - 1945 Mi.Bl.12 (Mi.446)  100 let holubice, pěkná kvalita, k
1945 Mi.Bl.12 (Mi.446) 100 let holubice, pěkná kvalita, kat. 160€
Vyvolávací cena:
74942 - 1951 Mi.Bl.14, aršík Výstava LUBANA, svěží, kat. 280
1951 Mi.Bl.14, aršík Výstava LUBANA, svěží, kat. 280€
Vyvolávací cena:
74275 - 1911 příležitostná dopisnice Mi.P44b, Bundesfeier 1911,
1911 příležitostná dopisnice Mi.P44b, Bundesfeier 1911, dofrank. zn. 5c, DR Landouat - Fabriken/ 31.VII.11 (!!), adresovaná do ČSR, rukopisné sdělení datováno též 31.7.11, poštovně použitá 1 den před úředním vydáním (!), u švýcarských zn. a celin zcela ojedinělé, vzadu stopa po přilepení, zachovalé
Vyvolávací cena:
36505 - 1858 skládaný dopis vyfr. zn. Mi.13, 16, 17, DR ZÜRICH 9/
1858 skládaný dopis vyfr. zn. Mi.13, 16, 17, DR ZÜRICH 9/Juni 58/ Nachmittag, doplněno raz. Franco, vzadu tranzit Coblenz a příchozí Amsterodam, velmi dobrý stav, pěkné střihy
Vyvolávací cena:
76222 - 1940 obálka Feldpost zaslaná Ex, vyfr. zn. Mi.213 2x, raz.
1940 obálka Feldpost zaslaná Ex, vyfr. zn. Mi.213 2x, raz. AMBULANCE III/20, vzadu příchozí DR ZÜRICH/ 14.V.40; bez poškození
Vyvolávací cena:
75020 - 1950 nevyfrankovaný dopis zaslaný z Maďarska do Švýcars
1950 nevyfrankovaný dopis zaslaný z Maďarska do Švýcarska, zatížený doplatným zn. 2x 40c, Mi.60, podací DR Budapest 50.XII.2., červené raz. "T" a Vissza! a ručně psané pozn., zn. znehodnoceny DR LUZERN/ 7.XII.50, zajímavé, zachovalé
Vyvolávací cena: