Písemná aukce 20 / Ostatní sběratelské obory / Grafika, umění

warning
Prohlížíte si aukci v archivu, v této aukci již nelze dražit!
Zobrazení:view_columnview_stream
74648 - 1910-20 EROTIKA  sestava 7ks ex libris s erotickým náměte
+1
Jakost
1910-20 EROTIKA sestava 7ks ex libris s erotickým námětem, autoři: Bastanier, Hlavica, Hodek, Kulhánek, Nastoupil, Rytíř, bezvadné
Vyvolávací cena:
U:A5
73543 - 1967 UMĚNÍ  propagační plakát 1. výstavy Klubu grafik
Jakost
1967 UMĚNÍ propagační plakát 1. výstavy Klubu grafiků v Bratislavě, formát 61x87cm, složeno
Vyvolávací cena:
U:A0
73541 - 1970 UMĚNÍ  propagační plakát 4. výstavy Klubu grafik
Jakost
1970 UMĚNÍ propagační plakát 4. výstavy Klubu grafiků v Bratislavě, formát 61x87cm, složeno
Vyvolávací cena:
U:A0
73408 - 1982-91 BARTÁK Miroslav (*1938), kreslíř, karikaturista,
+2
Jakost
1982-91 BARTÁK Miroslav (*1938), kreslíř, karikaturista, ilustrátor, sestava 9ks jeho vlastních PF1982-88, 1990, 1991, 1x jako origami, ostatní rozkládací, pěkné
Vyvolávací cena:
U:A4
74426 - 1947 BENKA Martin (1888–1974) sestava 6 ks ex libris pro S
Jakost
1947 BENKA Martin (1888–1974) sestava 6 ks ex libris pro Slovenskou národní knihovnu, 1x originální grafika, ostatní tiskem, zachovalé
Vyvolávací cena:
U:A5
74462 - 1908 BÖTINGER Hugo (1880–1934), sestava 3ks dopisnic zasl
+1
Jakost
1908 BÖTINGER Hugo (1880–1934), sestava 3ks dopisnic zaslaných do Paříže, na rubu drobné kresby signované H.B.1908 nebo autorství vyplývá z textu, zachovalé
Vyvolávací cena:
U:A5
73110 - 1951 ČERNÝ D.: K. L. Dora-Sangerhausen, soubor původních
+3
Jakost
1951 ČERNÝ D.: K. L. Dora-Sangerhausen, soubor původních dřevorytů z německého koncentračního tábora, osobní věnování, 6ks listů, formát tiskové plochy 15x15cm, původní obálka, zachovalé
Vyvolávací cena:
U:O4
73409 - 1983-89 FIALA Václav (*1955), sochař, grafik, malíř, dvo
+1
Jakost
1983-89 FIALA Václav (*1955), sochař, grafik, malíř, dvojnásobný laureát Sydney Sculpture 2004-5, držitel grantu americké nadace Pollock - Krasner 1997, mezinárodně uznávaný umělec a vystavovatel, sestava 5ks jeho vlastních PF 1983, 1985, 1987-89, 2-dílná překládací, 1x s celým podpisem, 4x jen Václav, pěkné
Vyvolávací cena:
U:A5
73075 - 1947 HAAS Lev (1901–1983): 12 původních litografií z n
+10
Jakost
1947 HAAS Lev (1901–1983): 12 původních litografií z německých koncentračních táborů, úvodní slovo Fr. Halas, formát 47x33cm, téměř všechny listy 3x, v původní obálce, natržený obal, odřené rohy a okraje listů
Vyvolávací cena:
U:Z
73006 - 1980? HAVLÍČEK Jiří (*1946), soubor 11ks autorských gra
+3
Jakost
1980? HAVLÍČEK Jiří (*1946), soubor 11ks autorských grafických listů z cyklu Planety, velikost tiskové plochy 13x18cm, ruční papír, signováno, uloženo v tvrdých deskách
Vyvolávací cena:
U:Z
62706 - 1936 HAVRLÍK Svatopluk (1908–1966): Jihočeská krajina,
Jakost
1936 HAVRLÍK Svatopluk (1908–1966): Jihočeská krajina, olej, 92x62cm, v masivním dřevěném zlaceném rámu;
Vyvolávací cena:
U:X
73546 - 1967 KOLEKTIV, kompletní soubor 10ks grafických listů vyd
+11
Jakost
1967 KOLEKTIV, kompletní soubor 10ks grafických listů vydaný členy Klubu grafiků, obsahuje práce autorů: Baláž, Bombová, Brunovský, Cipár, Dubay, Gergeľová, Hložník, Kellengerger, Lebiš, Sedlák, v originální obálce, s ochrannými mezilisty, číslovaný soubor č.97, výborný stav
Vyvolávací cena:
U:A0
75122 - 1962 KOTRBA Emil (1912–1983): poděkování za gratulaci,
Jakost
1962 KOTRBA Emil (1912–1983): poděkování za gratulaci, 150x200mm, nahá dívka a kůň, signováno
Vyvolávací cena:
U:A5
75107 - 1960 LUKAVSKÝ Jaroslav (1924–1984): ex libris eroticis Gi
Jakost
1960 LUKAVSKÝ Jaroslav (1924–1984): ex libris eroticis Gianni Mantero, 68x145mm, lešení kolem nahé dívky, signováno
Vyvolávací cena:
U:A4
75112 - 1966 LUKAVSKÝ Jaroslav (1924–1984): ex libris Ottmar Prem
Jakost
1966 LUKAVSKÝ Jaroslav (1924–1984): ex libris Ottmar Premstaller, 80x80mm, koník a automobil, signováno
Vyvolávací cena:
U:A5
75114 - 1949 LUKAVSKÝ Jaroslav (1924–1984): Zlatá kuchařka Fr.
Jakost
1949 LUKAVSKÝ Jaroslav (1924–1984): Zlatá kuchařka Fr. Schmidta, 80x50mm, motocykl, signováno
Vyvolávací cena:
U:A5
73560 - 1995 MATĚJÍČEK Václav (1941–2002): Dívka, autorský t
Jakost
1995 MATĚJÍČEK Václav (1941–2002): Dívka, autorský tisk č. 29/50 s podpisem, velikost tiskové plochy 16x22cm, bezvadné
Vyvolávací cena:
U:A0
73562 - 1995 MATĚJÍČEK Václav (1941–2002): Josefina, autorský
Jakost
1995 MATĚJÍČEK Václav (1941–2002): Josefina, autorský tisk č. 41/100 s podpisem, velikost tiskové plochy 25x30cm, bezvadné
Vyvolávací cena:
U:A0
73558 - 1995 MATĚJÍČEK Václav (1941–2002): Obraz, autorský ti
Jakost
1995 MATĚJÍČEK Václav (1941–2002): Obraz, autorský tisk č. 34/80 s podpisem, velikost tiskové plochy 20x25cm, bezvadné
Vyvolávací cena:
U:A0
73559 - 1995 MATĚJÍČEK Václav (1941–2002): Panenka, autorský
Jakost
1995 MATĚJÍČEK Václav (1941–2002): Panenka, autorský tisk č. 68/100 s podpisem, velikost tiskové plochy 22x26cm, bezvadné
Vyvolávací cena:
U:A0
73561 - 1995 MATĚJÍČEK Václav (1941–2002): Smutná dívka, aut
Jakost
1995 MATĚJÍČEK Václav (1941–2002): Smutná dívka, autorský tisk č. 7/50 s podpisem, velikost tiskové plochy 20x33cm, lehké skvrny v pravém okraji mimo tiskovou plochu
Vyvolávací cena:
U:A0
74649 - 1920 MILÉN Eduard (1891–1976), český malíř a grafik,
Jakost
1920 MILÉN Eduard (1891–1976), český malíř a grafik, sestava 6ks ex libris, 2x vzadu stopy po přilepení
Vyvolávací cena:
U:A5
75120 - 1930 MILÉN Eduard /Müller (1891–1976): ex libris erotici
Jakost
1930 MILÉN Eduard /Müller (1891–1976): ex libris eroticis Arno Sáňka, 100x100mm, Adam a Eva, signováno
Vyvolávací cena:
U:A5
75118 - 1930 MILÉN Eduard /Müller (1891–1976): ex libris Marie K
Jakost
1930 MILÉN Eduard /Müller (1891–1976): ex libris Marie Kobližková, 100x110mm, ženy u piána, signováno
Vyvolávací cena:
U:A5
75117 - 1927 MILÉN Eduard /Müller (1891–1976): vánoční blahop
Jakost
1927 MILÉN Eduard /Müller (1891–1976): vánoční blahopřání Otakar Kruliš-Randa, 160x120mm, horníci u jesliček, signováno
Vyvolávací cena:
U:A4
74827 - 1922 MUCHA Alfons (1860–1939): ex libris Ni zisk, ni sláv
Jakost
1922 MUCHA Alfons (1860–1939): ex libris Ni zisk, ni slávu, Dr. J. Scheiner; bezvadné
Vyvolávací cena:
U:A5
74329 - 1935 PERNICA Vojtěch (1886-1977): Děvče v kroji, olej na
Jakost
1935 PERNICA Vojtěch (1886-1977): Děvče v kroji, olej na lepence ve zlaceném rámu pod sklem, 35x38 cm
Vyvolávací cena:
U:A5
71831 - 1935 RÖHLING Vladislav (1878–1949), grafický list s věn
Jakost
1935 RÖHLING Vladislav (1878–1949), grafický list s věnováním gen. Janu Syrovému, technika suchá jehla, tisk na hedvábí, portrét (pravděpodobně autor věnování) 20x30cm, číslované, na okraji pasparty skvrny
Vyvolávací cena:
U:A0
74825 - 1925 RYTÍŘ Václav (1889–1943): ex libris Alois Fosek, 1
Jakost
1925 RYTÍŘ Václav (1889–1943): ex libris Alois Fosek, 108x140mm, Noviny, signovány
Vyvolávací cena:
U:A4
75125 - 1960 SUCHÁNEK Vladimír (*1933): ex libris Dr. Faust, 85x13
Jakost
1960 SUCHÁNEK Vladimír (*1933): ex libris Dr. Faust, 85x130mm, ďábel, signováno
Vyvolávací cena:
U:A5
75129 - 1947 SVOLINSKÝ Karel (1896–1986): autorský tisk, 200x140
Jakost
1947 SVOLINSKÝ Karel (1896–1986): autorský tisk, 200x140mm, dívka, signováno
Vyvolávací cena:
U:A4
75131 - 1950 SVOLINSKÝ Karel (1896–1986): autorský tisk, 95x185m
Jakost
1950 SVOLINSKÝ Karel (1896–1986): autorský tisk, 95x185mm, dívčí tvář
Vyvolávací cena:
U:A4
75133 - 1965 SVOLINSKÝ Karel (1896–1986): PF 1966, 100x190mm, pos
Jakost
1965 SVOLINSKÝ Karel (1896–1986): PF 1966, 100x190mm, postava
Vyvolávací cena:
U:A4
75109 - 1946 ŠIMON Pavel (1920–1958): ex libris pragensibus Adolf
Jakost
1946 ŠIMON Pavel (1920–1958): ex libris pragensibus Adolf Malý, 80x120mm, pražská ulička, signováno
Vyvolávací cena:
U:A5
75111 - 1954 ŠIMON Pavel (1920–1958): PF 1954 Václav Grégr, 70x
Jakost
1954 ŠIMON Pavel (1920–1958): PF 1954 Václav Grégr, 70x110mm, skauti u táborového ohně, signováno, č.55/60
Vyvolávací cena:
U:A5
75455 - 1958 ŠVABINSKÝ Max (1873–1962), český malíř a grafik
Jakost
1958 ŠVABINSKÝ Max (1873–1962), český malíř a grafik, sestava 3ks grafických listů, velikost tiskové plochy 6x8cm, autor rytin Jindra Schmidt, podpis rytce
Vyvolávací cena:
U:A4
74826 - 1929 TOMAN Karel (1888–?): Dům pánů z Lipé, Brno, auto
Jakost
1929 TOMAN Karel (1888–?): Dům pánů z Lipé, Brno, autorský tisk s podpisem, 14x20cm, výborný stav
Vyvolávací cena:
U:A3s|
74828 - 1910-15 VÁCHAL Josef (1884–1969), sestava 3ks ex libris,
+2
Jakost
1910-15 VÁCHAL Josef (1884–1969), sestava 3ks ex libris, Grulichová, Mikšík, Nagy, bezvadné
Vyvolávací cena:
U:A4
74837 - 1911-12 VÁCHAL Josef (1884–1969), sestava 5ks ex libris,
+4
Jakost
1911-12 VÁCHAL Josef (1884–1969), sestava 5ks ex libris, Hanslová-Hronková, Jindra, Kulička, Přibilová, K.S.N., bezvadné
Vyvolávací cena:
U:A4
64944 - 1912 VÁCHAL Josef (1884–1969): ex libris F. Fricková, 30
Jakost
1912 VÁCHAL Josef (1884–1969): ex libris F. Fricková, 30x103mm, Naháček u stromu
Vyvolávací cena:
U:A4
74833 - 1911 VÁCHAL Josef (1884–1969): ex libris Kláry P., 67x10
Jakost
1911 VÁCHAL Josef (1884–1969): ex libris Kláry P., 67x102mm, Loutka, míč, medvídek
Vyvolávací cena:
U:A4
73411 - 1985? VELČOVSKÝ Josef (*1945) malíř a grafik, grafický
Jakost
1985? VELČOVSKÝ Josef (*1945) malíř a grafik, grafický list 10,5x15cm, vínový tón, komposice na knižní téma, signované, číslo 6, velmi pěkné, vhodné k paspartování
Vyvolávací cena:
U:A5