Písemná aukce 20 / Filatelie / ČSR II. / Návrhy známek
1223
1945 návrh známky 25h (prof.J.Benda?), kresba tužkou s obtahem tuší, nesignováno, větší formát, zk. Kar.
Vyvolávací cena: Kč
1224
1949 rytecký nátisk zn. Pof.519 Jubilejní veletrh, rytec Schmidt, modrá barva, zk. Be.
Vyvolávací cena: Kč
1225
1954 návrh známky Pof.808, tužka a akvarel, věnování s podpisem C. Bouda
Vyvolávací cena: Kč
1226
1954 otisk původní rytiny zn. Pof.808, černá na bílém papíru, podpis rytce B. Roule
Vyvolávací cena: Kč
1229
1954 otisk původní rytiny zn. Pof.786 v barvě černé na bílém papíru, podpis rytce B. Roule, malý výskyt na trhu
Vyvolávací cena: Kč
1231
1959 návrh - kresba známky pro aerogram, autor C. Bouda, tužka a kresba tuží
Vyvolávací cena: Kč
1232
1960 otisk rytiny k návrhu známky "Patnáct let květnové revoluce", otisk na tenkém papíru přilepen na kusu kartónu, autor neznámý
Vyvolávací cena: Kč
1233
1960 otisk rytiny k návrhu známky "Patnáct let úspěšného budování...",otisk na tenkém papíru přilepen na kusu kartónu, autor neznámý
Vyvolávací cena: Kč
1234
1964 návrh známky Pof.1359, tužka a akvarel, věnování s podpisem V. Sivko
Vyvolávací cena: Kč
1235
1965 BOUDA Cyril, návrh zn. Pof.1419, tužka a akvarel, věnování s vlastnoručním podpisem
Vyvolávací cena: Kč
1237
1965 otisk původní rytiny zn. Pof.1414, zelená na nažloutlém papíru, dobrá
Vyvolávací cena: Kč
1238
1965 sestava 7ks návrhů známek k 20. výročí osvobození ČSR, autor Strnad, 1x černotisk, ostatní v různých barvách
Vyvolávací cena: Kč
1240
1967 GROSS František (1909–1985), český malíř a grafik, autor poštovních známek, návrh známky Pof.1581, tužka a pastel, podpis F. Gross
Vyvolávací cena: Kč
1242
1984 návrh Martina Činovského, 350. výročí univerzity v Trnavě, černé/černomodré, signované, bílý tvrdý papír, formát 11x23cm, drobný lom růžku, jinak pěkné
Vyvolávací cena: Kč
1243
1965 SVOLINSKÝ Karel (1896–1986), český malíř, grafik a ilustrátor, Shakespeare 1564–1964, vlastnoruční podpis, autor rytiny Jirka, velikost tiskové plochy 25x33mm
Vyvolávací cena: Kč