Burda Auction (Filatelie Burda)
NÁPOVĚDA & FAQ               




Archiv aukcí / Písemná aukce 23 / Fotografie

Počet zobrazení: 2662
  Nastavení zobrazení
   Řazení:    |   Počet zobrazených položek:    |   Typ zobrazení: 
  Zobrazení položek    [1-48 z 48]
Aukční čísloFotoJakPopisVyvolávací cenaRealizovaná cena
3413
88857 / 3413 - Fotografie
Jakost
F:2
U:O5
1855 AMBROTYPIE kolorovaný mužský portrét, dobová adjustace v rámečku a etuji, značeno fotografickým ateliérem G.BROWN,YORK, rozměr 82x95mm, jedná se o jednu z prvních fotografických technik na světě vynalezenou v r. 1852, podobá se daguerrotypii, ale vzniká na zcela jiném principu; chybí horní víko etuje, poškozený rámeček, velmi vzácné!
Zařazeno : Fotografie, U:O5
2 800 
Vráceno
3414
88855 / 3414 - Fotografie
Jakost
F:3
U:O5
1855 AMBROTYPIE kolorovaný ženský portrét, dobová adjustace v rámečku a etuji, značeno fotografickým ateliérem G.BROWN,YORK, rozměr 80x90mm, jedná se o jednu z prvních fotografických technik na světě vynalezenou v r. 1852, podobá se daguerrotypii, ale vzniká na zcela jiném principu; chybí horní víko etuje, velmi vzácné!
Zařazeno : Fotografie, U:O5
2 800 
3 000 
+7,14%
3415
Tip
88860 / 3415 - Fotografie
Jakost
F:2
U:O5
1855 AMBROTYPIE ženský portrét s dítětem, dobová adjustace v rámečku a etuji, rozměry 82x92mm, jedná se o jednu z prvních fotografických technik na světě vynalezenou v r. 1852, podobá se daguerrotypii, ale vzniká na zcela jiném principu; horní víko odděleno, ale kompletní, velmi vzácné!
Zařazeno : Fotografie, U:O5
2 800 
Vráceno
3416
87106 / 3416 - Fotografie
Jakost
F:1
U:A5
1891 FERROTYPIE sestava 3ks fotografií (kovová destička), formát 6x9cm, pochází patrně z pražské výstavy, produkováno fotografickým automatem
Zařazeno : Fotografie, U:A5
300 
360 
+20,00%
3417
85190 / 3417 - Fotografie
Jakost
F:1
U:A5
1971 AKTY soubor 12ks čb fotografií, formát 7x10cm, pf*1971, 12 měsíců, autoři: Cvak, Janiš, Nechvil, výborný stav
Zařazeno : Fotografie, U:A5
200 
360 
+80,00%
3418
85191 / 3418 - Fotografie
Jakost
F:1
U:A5
1968 AKTY soubor 5ks barevných fotografií, formát 11x16cm, vydal ORBIS, včetně původní obálky, dobrý stav
Zařazeno : Fotografie, U:A5
200 
220 
+10,00%
3419
86478 / 3419 - Fotografie
Jakost
F:3
U:X
HASIČI / JIVANY (okr. Jičín), společná fotografie 17x12cm, foto Fráňa Klápště, Turnov, zaskleno v rámu 38x31cm, vzadu reklama Klápště, lehká oxidace
Zařazeno : Fotografie, U:X
1 200 
Vráceno
3420
Tip
86467 / 3420 - Fotografie
Jakost
F:1
U:A4
1938 LETECTVÍ Avia B-35, moderní československý stíhací letoun, DALECKÝ Rudolf (1906–1945), šéfpilot továrny AVIA, zákeřně zavražděn v době Pražského povstání, velkoformátová fotografie, formát 23x17cm, archiv AVIA, bezvadné, zcela mimořádné
Zařazeno : Fotografie, U:A4
2 000 
Bez příhozu
3421
Tip
 
Jakost
F:2
U:A5
1926 LETECTVÍ Letov Š-16, sestava 3ks orginálních fotografií, letiště Kbely, piloti, mj. gen. Faucher, formát 16x11cm, vzadu stopy po přilepení v albu
Zařazeno : Fotografie, U:A5
500 
550 
+10,00%
3422
 
Jakost
F:2
U:A5
1918 LETECTVÍ Phönix C.I, originální fotografie, havárie letadla, formát 17x12cm, bezvadné
Zařazeno : Fotografie, U:A5
300 
320 
+6,67%
3423
Tip
 
Jakost
F:1
U:A3s|
1936 LETECTVÍ / DALECKÝ Rudolf (1906–1945), šéfpilot továrny AVIA, zákeřně zavražděn v době Pražského povstání, UDET Ernst (1896–1941), německý stíhací pilot, velkoformátová fotografie, formát 17x23cm, podlepeno kartónem 29x39cm, zajímavé
Zařazeno : Fotografie, U:A3s|
1 000 
Vráceno
3424
 
Jakost
F:1
U:A3s|
1936 LETECTVÍ / DALECKÝ Rudolf (1906–1945), šéfpilot továrny AVIA, zákeřně zavražděn v době Pražského povstání, velkoformátová fotografie, formát 17x23cm, podlepeno kartónem 29x39cm, zajímavé
Zařazeno : Fotografie, U:A3s|
500 
550 
+10,00%
3425
 
Jakost
F:1
U:A3s|
1936 LETECTVÍ / HUBÁČEK Josef (1909–1988), čsl. pilot - příslušník RAF, velkoformátová fotografie s podpisem a věnováním, formát 17x23cm, foto Mráz, Praha - letiště, podlepeno kartónem 29x39cm, mimořádně zajímavé
Zařazeno : Fotografie, U:A3s|
3 000 
3 000 
3426
 
Jakost
F:1
U:A3s|
1935 LETECTVÍ / KOŠAŘ Oldřich (??–1938), tovární pilot AVIA, velkoformátová civilní fotografie 22x31cm, archiv AVIA, podlepeno kartónem
Zařazeno : Fotografie, U:A3s|
1 000 
1 100 
+10,00%
3427
 
Jakost
F:1
U:A3s|
1936 LETECTVÍ / ŠIROKÝ Petr, čsl. pilot, velkoformátová fotografie s podpisem a věnováním, formát 17x23cm, foto Mráz, Praha - letiště, podlepeno kartónem 29x39cm, mimořádně zajímavé
Zařazeno : Fotografie, U:A3s|
3 000 
Bez příhozu
3428
 
Jakost
F:2
U:A5
1930 LETECTVÍ / ZEPPELIN sestava 2ks originálních leteckých fotografií, vzducholoď LZ-127 nad Prahou, Letná + Dejvice, formát 16x11cm a 16x9cm, zajímavé
Zařazeno : Fotografie, U:A5
500 
500 
3429
 
Jakost
F:1
U:X
1905 MILITARIA skupina rakouských důstojníků, formát 38x27cm, podlepeno kartónem 54x44cm, ateliér Róna, ???
Zařazeno : Fotografie, U:X
600 
Vráceno
3430
 
Jakost
F:1
U:X
1875 OSOBNOSTI / AJVAZOVSKIJ Ivan Konstantinovič (Иван Константинович Айвазовский, 1817–1900), ruský malíř, původní kabinetní fotografie, zaskleno v rámu 15x20cm
Zařazeno : Fotografie, U:X
800 
Vráceno
3431
 
Jakost
F:1
U:X
1870 OSOBNOSTI / ALEXANDR II. (Александр II. Николаевич, 1818–1881), ruský car, kolorovaná kabinetní fotografie, zaskleno v rámu 15x20cm
Zařazeno : Fotografie, U:X
800 
Vráceno
3432
 
Jakost
F:1
U:X
1870 OSOBNOSTI / DOSTOJEVSKIJ Fjodor Michajlovič (Фёдор Михайлович Достоевский, 1821–1881), ruský spisovatel a filosof, původní kabinetní fotografie, zaskleno v rámu 15x20cm
Zařazeno : Fotografie, U:X
800 
Vráceno
3433
 
Jakost
F:1
U:X
1875 OSOBNOSTI / GARIBALDI Giuseppe (1807−1882), vojevůdce a revolucionář, původní kabinetní fotografie, zaskleno v rámu 15x20cm
Zařazeno : Fotografie, U:X
800 
Vráceno
3434
 
Jakost
F:1
U:X
1880 OSOBNOSTI / KAREL I. HOHENZOLLERN (1839–1914), rumunský král, původní kabinetní fotografie, zaskleno v rámu 15x20cm
Zařazeno : Fotografie, U:X
800 
Vráceno
3435
 
Jakost
F:1
U:X
1870 OSOBNOSTI / sestava 4ks kabinetních fotografií, carská rodina, ALEXANDR II., MARIE ALEXANDROVNA, ALEXANDR III., zaskleno v rámu 23x31cm
Zařazeno : Fotografie, U:X
1 800 
Vráceno
3436
 
Jakost
F:1
U:X
1870 OSOBNOSTI / sestava 4ks kabinetních fotografií, DICKENS, DOSTOJEVSKIJ, DUMAS, HUGO, zaskleno v rámu 23x31cm
Zařazeno : Fotografie, U:X
1 800 
1 900 
+5,56%
3437
 
Jakost
F:1
U:X
1870 OSOBNOSTI / sestava 4ks kabinetních fotografií, NAPOLEON III (1808–1873), 2x foto dle obrazu (?), zaskleno v rámu 23x31cm
Zařazeno : Fotografie, U:X
1 800 
Vráceno
3438
 
Jakost
F:1
U:X
1870 OSOBNOSTI / TURGENĚV Ivan Sergejevič (Иван Сергеевич Тургенев, 1818–1883), ruský spisovatel, původní kabinetní fotografie, zaskleno v rámu 15x20cm
Zařazeno : Fotografie, U:X
800 
Vráceno
3439
 
Jakost
F:1
U:A4
1909 ŽELEZNICE kabinetní foto, muž v uniformě a dáma v klobouku, formát 13x21cm, ateliér Wildt, České Budějovice, bezvadné
Zařazeno : Fotografie, U:A4
500 
Bez příhozu
3440
 
Jakost
F:2
U:A5
1930 ŽELEZNICE parní lokomotiva, formát 13,5x9,5cm, průpichy v růžcích
Zařazeno : Fotografie, U:A5
1 000 
Bez příhozu
3441
 
Jakost
F:2
U:A5
1930 ŽELEZNICE parní lokomotiva, formát 16x11cm, archiv ŠKODA, archivní označení, reliéfní značka, krátké natržení v horním okraji
Zařazeno : Fotografie, U:A5
2 400 
Bez příhozu
3442
 
Jakost
F:2
U:A5
1930 ŽELEZNICE parní lokomotiva, formát 16x11cm, archiv ŠKODA, reliéfní značka, průpichy v růžcích
Zařazeno : Fotografie, U:A5
2 400 
Bez příhozu
3443
 
Jakost
F:2
U:A5
1930 ŽELEZNICE parní lokomotiva, formát 17x11cm, archiv ŠKODA, archivní označení, reliéfní značka, odřenina v horním okraji, skvrna
Zařazeno : Fotografie, U:A5
2 400 
Bez příhozu
3444
 
Jakost
F:2
U:A5
1930 ŽELEZNICE parní lokomotiva, formát 17x12cm, archiv ŠKODA, archivní označení, vzadu odřenina, lehce zvrásněno, průpichy v růžcích
Zařazeno : Fotografie, U:A5
3 000 
Vráceno
3445
Tip
 
Jakost
F:2
U:A5
1930 ŽELEZNICE parní lokomotiva, formát 18x12cm, archiv ŠKODA, archivní označení, reliéfní značka, odřenina v obraze, průpichy v růžcích
Zařazeno : Fotografie, U:A5
3 000 
Bez příhozu
3446
 
Jakost
F:2
U:A5
1930 ŽELEZNICE parní lokomotiva, formát 18x12cm, archiv ŠKODA, bez označení, odřenina v dolním okraji, průpichy v růžcích
Zařazeno : Fotografie, U:A5
3 000 
Bez příhozu
3447
Tip
 
Jakost
F:2
U:A5
1930 ŽELEZNICE parní lokomotiva, formát 18x12cm, archiv ŠKODA, bez označení, odřenina v levém okraji, průpichy v růžcích
Zařazeno : Fotografie, U:A5
3 000 
Vráceno
3448
 
Jakost
F:2
U:A5
1930 ŽELEZNICE parní lokomotiva, formát 18x13cm, archiv ŠKODA, vzadu odřenina, poškozeno v pravém okraji
Zařazeno : Fotografie, U:A5
2 600 
Bez příhozu
3449
 
Jakost
F:1
U:A5
1925? ŽELEZNICE společné foto mužů v uniformě, formát 13x18cm, bezvadné
Zařazeno : Fotografie, U:A5
400 
Bez příhozu
3450
 
Jakost
F:1
U:X
1880 ???, původní kabinetní fotografie, francouzský ateliér, zaskleno v rámu 15x20cm
Zařazeno : Fotografie, U:X
400 
Vráceno
3451
 
Jakost
F:3
U:Z
1968 dárkové album s fotografiemi ze školení odborové rady na Slovensku, přiloženo věnování s podpisem Daubner, pro specialisty
Zařazeno : Fotografie, U:Z
200 
Vráceno
3452
 
Jakost
F:1
U:X
1900 dívka v kroji, formát 30x40cm, v paspartě 46x57cm, hezké
Zařazeno : Fotografie, U:X
500 
Bez příhozu
3453
Tip
 
Jakost
F:1
U:A4
1916 DRTIKOL portrét ženy, 13x18 cm přilepené k paspartě, reliéfní značka, zoxidované okraje
Zařazeno : Fotografie, U:A4
700 
1 100 
+57,14%
3454
 
Jakost
F:1
U:A3s|
1925 DRTIKOL František (1883–1961), formát 17x22cm, z cyklu Portréty českých politiků, slepotiskové firemní razítko Drtikol, , originální desky A4, vzácné
Zařazeno : Fotografie, U:A3s|
8 000 
Vráceno
3455
 
Jakost
F:1
U:X
1905 KLATOVY interiér restaurace, formát 24x18cm, podlepeno kartónem 37x31cm, ateliér Landgraf, Klatovy
Zařazeno : Fotografie, U:X
1 000 
Vráceno
3456
 
Jakost
F:1
U:X
1903 KLATOVY skupinové foto, formát 30x24cm, v paspartě 43x37cm, ateliér Hahn, Klatovy
Zařazeno : Fotografie, U:X
600 
Vráceno
3457
 
Jakost
F:1
U:X
1905 skupinové foto, formát 39x30cm, v paspartě 57x45cm
Zařazeno : Fotografie, U:X
500 
Vráceno
3458
 
Jakost
F:1
U:A3s|
1898 ŠATOV (Schattau), okr. Znojmo, společné školní foto s obrazem Františka Josefa, formát 15x11cm, ateliér Schmidt, Wien, nalepeno na paspartě, zlomený roh u pasparty
Zařazeno : Fotografie, U:A3s|
240 
Vráceno
3459
 
Jakost
F:1
U:X
1920 velké oválné svatební foto v paspartě A3, ručně kolorováno, v původních deskách jako zásilka od firmy A. Heinz Moravská Třebová, zachovalé
Zařazeno : Fotografie, U:X
400 
Bez příhozu
4359
 
Jakost
F:6
U:X
1912-36 sestava 9ks dobových kabinetních fotografií, velký formát, různé ateliéry, zachovalé
Zařazeno : Fotografie, U:X
1 500 
Vráceno



Poslední aktualizace:
21.05.2012 18:30
:: © Burda Auction, s.r.o (Filatelie Burda) - Pořádání aukcí, prodej a nákup filatelistického a dalšího sběratelského materiálu (Filatelie, Poštovní známky, Celiny, Celistvosti, Dopisy, Filokratie, Pohlednice a dalších) ::
:: Půjčovna HAKI lešení Mikamont Brno poskytuje služby výpůjčky HAKI lešení včetně kompletního servisu.. ::