Burda Auction (Filatelie Burda)
NÁPOVĚDA & FAQ               




Archiv aukcí / Písemná aukce 29 / Fotografie

Počet zobrazení: 1550
  Nastavení zobrazení
   Řazení:    |   Počet zobrazených položek:    |   Typ zobrazení: 
  Zobrazení položek    [1-22 z 22]
Aukční čísloFotoJakPopisVyvolávací cenaRealizovaná cena
4010
109973 / 4010 - Fotografie
Jakost
F:1
U:A3s|
1927 ??? - hospodářské družstvo, děti před budovou, formát 15x11cm, na plakátech kino Vesmír a Lido-Bio (asi Moravské Budějovice nebo Náchod)
Zařazeno : Fotografie, U:A3s|
800 
1 100 
+37,50%
4011
102048 / 4011 - Fotografie
Jakost
F:1
U:A5
1905 BAŠNICE - cukrovar, dělníci a lokomobila, 10x15cm, ateliér Jiřikovský, Praha, nalepeno na kartónu, zachovalé, hezké
Zařazeno : Fotografie, U:A5
1 200 
Bez příhozu
4012
112108 / 4012 - Fotografie
Jakost
F:1
U:A5
1910 PULA (Pola), přístav, formát 14x10cm, podlepeno kartónem, zachovalé
Zařazeno : Fotografie, U:A5
300 
350 
+16,67%
4013
109455 / 4013 - Fotografie
Jakost
F:1
U:A5
1920 AUTOMOBIL skleněná negativní deska 15x10cm, hezké
Zařazeno : Fotografie, U:A5
500 
Bez příhozu
4014
110305 / 4014 - Fotografie
Jakost
F:1
U:A5
1903? FERROTYPIE kovová destička, formát 6x9cm, na stolku letopočet 1903
Zařazeno : Fotografie, U:A5
300 
Bez příhozu
4015
111557 / 4015 - Fotografie
Jakost
F:2
U:A5
1928 LETECTVÍ 3. letecký pluk generála Štefánika, tablo, formát 17x12cm, začerněné razítko archivu
Zařazeno : Fotografie, U:A5
600 
Vráceno
4016
111553 / 4016 - Fotografie
Jakost
F:2
U:A4
1921 LETECTVÍ LETOV Š-10, formát 24x20cm, vzadu začerněné razítko archivu
Zařazeno : Fotografie, U:A4
550 
Vráceno
4017
111555 / 4017 - Fotografie
Jakost
F:1
U:A5
1935 LETECTVÍ PRAGA-BABY, letiště České Budějovice, foto ČTK, formát 17x1005cm
Zařazeno : Fotografie, U:A5
250 
Vráceno
4018
 
Jakost
F:1
U:A5
1930 MILITARIA bojové vozidlo, formát 16x11cm, reliéfní razítko VTÚ a vzadu značka Ministerstvo národní obrany
Zařazeno : Fotografie, U:A5
600 
650 
+8,33%
4019
 
Jakost
F:1
U:A4
1935? MILITARIA bojové vozidlo, formát 23x17cm, reliéfní razítko VTÚ, hezké
Zařazeno : Fotografie, U:A4
900 
950 
+5,56%
4020
 
Jakost
F:2
U:A3s|
1928 PANOVNICKÉ RODY / JOHANN II. Z LICHTENŠTEJNA (1840–1929), fotografie knížete s faksimilí podpisu v deskách s potiskem a věnováním knížecímu vrchnímu oficiálu v Bučovicích, formát 24x29cm; zachovalé bez poškození
Zařazeno : Fotografie, U:A3s|
500 
550 
+10,00%
4021
 
Jakost
F:2
U:A5
1947 SPORT / LEDNÍ HOKEJ fotografie 18x13cm, mistři světa Modrý, Zábrodský, Konopásek a další, vzadu vylepeny známky emise Moskevské vydání s PR PRAHA AUTOPOŠTA/ MS v ledním hokeji/ 23.II.1947, v původním obalu se zlatým textem
Zařazeno : Fotografie, U:A5
350 
400 
+14,29%
4022
 
Jakost
F:1
U:A5
1950? TOTALITA sestava 5ks fotografií, politický vězeň z káznice JVA GRÄFENTONNA, Duryňsko, pro historiky zajímavé, KVP
Zařazeno : Fotografie, U:A5
350 
Bez příhozu
4023
 
Jakost
F:2
U:A5
1930 ŽELEZNICE parní lokomotiva, formát 15x10cm, archiv ŠKODA, archivní značka, reliéfní značka, průpichy v růžcích
Zařazeno : Fotografie, U:A5
900 
Vráceno
4024
 
Jakost
F:2
U:A5
1930 ŽELEZNICE parní lokomotiva, formát 17x11cm, archiv ŠKODA, archivní značka, reliéfní značka, odřenina v pravém okraji, průpichy v růžcích
Zařazeno : Fotografie, U:A5
800 
Vráceno
4025
 
Jakost
F:2
U:A5
1930 ŽELEZNICE parní lokomotiva, formát 17x12cm, archiv ŠKODA, archivní označení, vzadu odřenina, lehce zvrásněno, průpichy v růžcích
Zařazeno : Fotografie, U:A5
600 
Vráceno
4026
 
Jakost
F:2
U:A5
1930 ŽELEZNICE parní lokomotiva, formát 17x12cm, archiv ŠKODA, archivní značka, průpichy v růžcích, lehká skvrna
Zařazeno : Fotografie, U:A5
900 
Vráceno
4027
 
Jakost
F:2
U:A5
1930 ŽELEZNICE parní lokomotiva, formát 18x12cm, archiv ŠKODA, archivní značka, skvrna, průpichy v růžcích
Zařazeno : Fotografie, U:A5
600 
Vráceno
4028
 
Jakost
F:2
U:A5
1930 ŽELEZNICE parní lokomotiva, formát 18x12cm, archiv ŠKODA, bez označení, odřenina v levém okraji, průpichy v růžcích
Zařazeno : Fotografie, U:A5
700 
Vráceno
4029
 
Jakost
F:2
U:A5
1930 ŽELEZNICE parní lokomotiva, formát 18x12cm, archiv ŠKODA, odřenina horním okraji, skvrna, průpichy v růžcích
Zařazeno : Fotografie, U:A5
500 
550 
+10,00%
4030
 
Jakost
F:2
U:A5
1930 ŽELEZNICE parní lokomotiva, formát 18x13cm, archiv ŠKODA, archivní značka, reliéfní značka, průpichy v růžcích, lehká skvrna, zastřižený horní okraj, přesto mimořádně zajímavé
Zařazeno : Fotografie, U:A5
800 
Vráceno
4031
 
Jakost
F:1
U:A4
1930 ŽELEZNICE parní lokomotiva, formát 23x17cm, archiv ŠKODA, archivní značka, reliéfní značka, průpichy v růžcích, skvrna, přesto mimořádně zajímavé, ojedinělá nabídka!
Zařazeno : Fotografie, U:A4
1 000 
Vráceno
5061
 
Jakost
F:9
U:Z
1937 Státní gymnázium v Brně, fotoalbum, fotografie studentů i učitelů, mj. Dr. Josef Kudela aj., foto Špiřík & Čech, Brno, na albových listech v pevných deskách, zajímavé
Zařazeno : Fotografie, U:Z
500 
Bez příhozu
5063
 
Jakost
F:2
U:O5
1920-30 MASARYK Tomáš Garrigue (1850–1937), první československý prezident, soubor 110ks fotografií 16x12cm, převážně Topoľčianky aj., vzadu razítko Tiskový odbor presidia ministerské rady/ Obrazový archiv, velmi zajímavé
Zařazeno : Fotografie, U:O5
2 600 
Bez příhozu
5127
 
Jakost
F:4
U:K
1910 STEREOFOTO / MÍSTOPIS + MOTIV 6x soubor 30ks stereofotografií v původním obalu, mj. Stará Praha, Čína, Japonsko, Jižní Amerika, Portugalsko, Španělsko a K. Havlíček-Borovský; celkem 180ks stereofotografií, luxusní stav
Zařazeno : Fotografie, U:K
2 800 
Bez příhozu
5128
 
Jakost
F:6
U:K
1900-10 STEREOFOTO / MÍSTOPIS + MOTIV sestava cca 250ks stereoskopisckých dvojzáběrů včetně skládací prohlížečky Helioplast, obsahuje mj. tyto soubory Okolí Prahy, cestovatel Frič u indiánů v Jižní Americe, Alpy, Benátky, Pompeje, Klasické skulptury, Křížová cesta a další neuceléné soubory
Zařazeno : Fotografie, U:K
2 400 
Bez příhozu



Poslední aktualizace:
22.05.2012 17:00
:: © Burda Auction, s.r.o (Filatelie Burda) - Pořádání aukcí, prodej a nákup filatelistického a dalšího sběratelského materiálu (Filatelie, Poštovní známky, Celiny, Celistvosti, Dopisy, Filokratie, Pohlednice a dalších) ::
:: Vonekl dodává za dobré ceny! Velkoobchod květiny – veškeré doplňky a materiál pro aranžování a vázání kytic. Rozvoz zajištěn. ::