Sálová aukce 40 / Pohlednice / Motiv / Artěl Praha

155165 - 1919 PRAHA, Dům v Karlové ulici, litografie, signováno MH
1919 PRAHA, Dům v Karlové ulici, litografie, signováno MH, vydal Artěl; neprošlá, luxusní
Vyvolávací cena:
155164 - 1919 PRAHA, Nerudova ulice, litografie, signováno MH, vydal
1919 PRAHA, Nerudova ulice, litografie, signováno MH, vydal Artěl; neprošlá, pěkný stav
Vyvolávací cena:
155166 - 1919 PRAHA, Z Malé Strany, litografie, signováno MH, vydal
1919 PRAHA, Z Malé Strany, litografie, signováno MH, vydal Artěl; neprošlá, luxusní
Vyvolávací cena: