Sálová aukce 40 / Pohlednice / Motiv / Artěl Praha
1634
1919 PRAHA, Dům v Karlové ulici, litografie, signováno MH, vydal Artěl; neprošlá, luxusní
Vyvolávací cena: Kč
1635
1919 PRAHA, Nerudova ulice, litografie, signováno MH, vydal Artěl; neprošlá, pěkný stav
Vyvolávací cena: Kč
1636
1919 PRAHA, Z Malé Strany, litografie, signováno MH, vydal Artěl; neprošlá, luxusní
Vyvolávací cena: Kč